גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

כותבות וסופרות

loader
mask
Grey'sWriter יוני 05, 2021 18:20

בואו נדבר על הרעיונות הכי מטורפים שהיו לנו לסיפורים ו\או ספרים והאם הם יצאו לפועל?

sign
you're the best
mask
Grey'sWriter יוני 05, 2021 18:22

היה לי רעיון לסיפור על פנימייה קשוחה ועל קבוצה של ילדים שבורחים משם.

אני אשכרה התחלתי לכתוב את זה!

הענתי ליטרלי הכל - עשיתי רשימות ציוד, כתבתי דמויות...

בקיצור, עכשיו יש איתי שני חברים שעוזרים בכתיבה של הסיפור.

נ.ב - קראנו לו "אקדמיית שייקספיר"

sign
you're the best
mask

היו לי מלא חלומות מטורפים שתכננתי להפוך לסיפורים אבל כשהתעוררתי קלטתי שזה מוזר מדיXD

sign
"כָּאן הָיָה מִכְחוֹל וְאָנוּ שְׁנַיִם, מְצַיְּרִים צִיּוּר בְּתוֹךְ צְבָעִים שֶׁלֹּא יוּכְלוּ לִדְהוֹת..."
mask
תגובות: 214
Blair(: יוני 15, 2021 14:09

איכשהו בסיפורים שאני ממציאה תמיד יש חטיפה או כוחות על או גם וגם עכשיו אני כותבת סיפור על מישהי שיש לה כוחות ריפוי והיא נחטפת וערפד אמור לבוא להציל אותה אני כותבת את זה בווטפאד האמת הערפד של לוסי ואני כותבת עוד סיפורים אבל לא ממשיכה אותם כי אף פעם אין חי כוח התחלתי סיפור על עמי ותמי שחיים בימנו ועדיין לא המשכתי אותו 

sign
אנשים עוד לא מתו מעבודה קשה, אבל למה לקחת את הסיכון?
mask

חולת פאנפיקים אבל אף פעם לא מסיימת אותם.

קרובה לסיים אחד בפעם ראשונה!

sign
"כָּאן הָיָה מִכְחוֹל וְאָנוּ שְׁנַיִם, מְצַיְּרִים צִיּוּר בְּתוֹךְ צְבָעִים שֶׁלֹּא יוּכְלוּ לִדְהוֹת..."
mask
תגובות: 199
greenlady אפריל 04, 2022 13:59

תוך כדי שיעור ציירתי דמות רנדומלית ופשוט החלטתי לעשות לה סיפור? אני כרגע עובדת עליו, נראה מה יצא מזה

sign
~ ספרים זה מדהים.
mask
𝚂𝚎𝚗𝚝𝚒𝚘 ヅ אפריל 05, 2022 22:39

האא נייס

sign
mask
Faye מאי 08, 2022 23:06

יש לי מיליון רעיונות לסיפורים, אבל כמו שאומרים, כל דבר טוב לוקח זמן. סיימתי אחד ויש לי עוד כמה בתכנון שקשורים לאותו יקום.??

sign
להאמין, ליצור, ולחוות. - להאמין שתצליחי, ליצור מציאות בה את עובדת בשביל להצליח, ולחוות את ההצלחה שלך.
mask

כנל כי הסיפורים שלי רק בכדור הארץXD

sign
mask
Faye מאי 10, 2022 23:10

שלי חלק וחלק.

sign
להאמין, ליצור, ולחוות. - להאמין שתצליחי, ליצור מציאות בה את עובדת בשביל להצליח, ולחוות את ההצלחה שלך.
mask

אז מי בשבוע הספר השנה?

sign
mask

הרעיון הכי מטורף שלי לספר זה על אמא שברחה מהבית על כדור פורח ותתפתה על  הבת של אחרי 10 שנים והבת שלה מנסה למצוא אותה ובקיצור הזוי

sign
~°☆אל תגידו לי שהשמיים הם הגבול שיש עקבות על הירח...☆°~