גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור
loader
mask

תנסו לשמוע וואן רפובליק חח

sign
"כָּאן הָיָה מִכְחוֹל וְאָנוּ שְׁנַיִם, מְצַיְּרִים צִיּוּר בְּתוֹךְ צְבָעִים שֶׁלֹּא יוּכְלוּ לִדְהוֹת..."
mask
-Mad Max- מרס 13, 2021 21:16

וואן ריפבליק (לא יודעת למה, אבל זה מעצבן אותי שכותבים בעברית וואן ריפבליק ולא רפובליק אבל ככה אם אני לא טועה כותבים בעברית, לול). קיצר, וואן ריפבליק הם הלהקה האהובה עליייי.

sign
mask

《Venustar》:

"

וואן ריפבליק (לא יודעת למה, אבל זה מעצבן אותי שכותבים בעברית וואן ריפבליק ולא רפובליק אבל ככה אם אני לא טועה כותבים בעברית, לול). קיצר, וואן ריפבליק הם הלהקה האהובה עליייי.

sign
"Everything that kills me makes me feel alive"
"
הם מושלמים קיצר
sign
"כָּאן הָיָה מִכְחוֹל וְאָנוּ שְׁנַיִם, מְצַיְּרִים צִיּוּר בְּתוֹךְ צְבָעִים שֶׁלֹּא יוּכְלוּ לִדְהוֹת..."
mask
That's me מרס 16, 2021 13:48

יאללה אני אנסה את וואן רפובליק

mask
That's me מרס 16, 2021 13:48

מקווה שכתבתי נכון

mask
-Mad Max- מרס 16, 2021 13:54

אומרים רפובליק, כותבים ריפבליק אבל את יכולה גם לכתוב רפובליק לדעתי, זה לא משנה. בכל מקרה, את השיר שלהם counting stars את בטוח מכירה (הוא גם החתימה שלי, זאת אומרת, משפט מהשיר, חח)

sign
mask

^החתימה שלך מושלמת

sign
mask
-=+LOL+=- מאי 16, 2021 09:54

קצת מביך אני אוהבת מוזיקה קלאסית LOL

sign
Idk what to write in here
mask

KALEO להקת רוק לא כבד מדי מעולה שגיליתי לאחרונה

sign
mask
שייקספיר אוקטובר 05, 2021 20:05

-Mad Max-:

"

פאקקק איך השתנה הטעם שלי במוזיקה

אניוואי, הממ אני אוהבת בעיקר פאנק רוק, גראנג' אינדי פופ, לפעמים בי מטאל כזה, טיפונת ראפ וגם קצת רוק ישראלי פה ושם. האמת שאני אוהבת המון ז'אנרים

להקות אהובות זה (לא בדיוק לפי הסדר) גרין דיי, נירוונה, ארקטיק מאנקיז, אם סי אר, סאונדגארדן, L7, פינק פלויד, אר אי אם, קווין, מוניקה ס*ס, Wallows, בלונדי, הקלאש, פייבסוס כמובן, מטאליקה, קיס ואממ עוד כל מני

אמנים אהובים (גם לא לפי הסדר) אלו לנה דל ריי, Girl In Red, אשטון אירווין, בילי ג'ואל, פול מקרטני, קונאן גריי, בילי אייליש, דוג'ה קאט, נינט טייב, יוני בלוך, טונה, יאנגבלאד (שהוא די הפייבוריט שלי כרגע אהמ), אמינם וקצת אוליביה רדוריגו

sign
"I'm so Lonely, that's Okay"
"יאאא, מגניב

מתה על נירוונה וגם על גרין די ומוניקה סקס

אבל אני בעיקר בקטע של רוק, רוק ישראל, אינדי וגראנג' גם קצת פאנק אבל מטאל פחות עושה לי את זה

sign
כל שיר הוא זיכרון בלתי נמנע
sign
sign
sign
sign
mask
𝚂𝚎𝚗𝚝𝚒𝚘 ヅ אוקטובר 05, 2021 22:28

-Mad Max-:

"

פאקקק איך השתנה הטעם שלי במוזיקה

אניוואי, הממ אני אוהבת בעיקר פאנק רוק, גראנג' אינדי פופ, לפעמים בי מטאל כזה, טיפונת ראפ וגם קצת רוק ישראלי פה ושם. האמת שאני אוהבת המון ז'אנרים

להקות אהובות זה (לא בדיוק לפי הסדר) גרין דיי, נירוונה, ארקטיק מאנקיז, אם סי אר, סאונדגארדן, L7, פינק פלויד, אר אי אם, קווין, מוניקה ס*ס, Wallows, בלונדי, הקלאש, פייבסוס כמובן, מטאליקה, קיס ואממ עוד כל מני

אמנים אהובים (גם לא לפי הסדר) אלו לנה דל ריי, Girl In Red, אשטון אירווין, בילי ג'ואל, פול מקרטני, קונאן גריי, בילי אייליש, דוג'ה קאט, נינט טייב, יוני בלוך, טונה, יאנגבלאד (שהוא די הפייבוריט שלי כרגע אהמ), אמינם וקצת אוליביה רדוריגו

sign
"I'm so Lonely, that's Okay"
"
תנסי את קלאו דחוףףף
ישלי מלא המלצות בשבילך אבל בעיקר הם
sign