גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

להפוך את הכישרון להצלחה\קריירה...

loader
mask
mark my words. אוקטובר 18, 2016 12:06
מה דעתך בנושא?
חשבת לעשות את זה?
מנסה?
משקיעה?
אם כן,כמה גדולים החלומות שלך בנושא?
מה הסיכויים שלך לדעתך?
אם לא תצליחי הרבה זמן,תוותרי או תילחמי בשיניים עד שתצליחי?
-----------------

So wake me up when it`s all over
When I`m wiser and I`m older
All this time I was finding myself
And I didn`t know I was lost

החלפתי שם משתמש (הייתי wake me up)
mask
תגובות: 5886
mad world אוקטובר 18, 2016 15:03
Quote: Originally posted by בליברית שעפה על החיים :) on 18/10/16
מה דעתך בנושא? אין ספק שזה הולך ליהיות קשה.. הרבה אנשים לא מבינים שזה פרנסה שלנו, אומרים "אבל את נהנת לעשות את זה" "זה לא תחביב?" לא. זה העבודה שלי זה מה שאני רוצה להתפרנס מזה. זה קשה עם התגובות האלה אבל אסור להכנע..
חשבת לעשות את זה? כן, הבנתי שאין לי סיכוי להתפרנס מציור או רק צילום- חיפשתי משהו שיאפשר לשלב את זה ויכניס כסף ומצאתי את העיצוב הגרפי שם יש מסלול של התמחות בצילום ככה שהרווחתי מכל הכיוונים..
מנסה? מתחילה ללמוד עכשיו
משקיעה? כמובן
אם כן,כמה גדולים החלומות שלך בנושא? אני לא רואה את עצמי עוסקת בשום דבר אחר.. זה דבר שמאוד מדבר אליי ואני מאוד אוהבת את המקצוע הזה..
מה הסיכויים שלך לדעתך? שאיפות גדולות פותחות דלתות ויעיפו אותך רחוק ;)
אם לא תצליחי הרבה זמן,תוותרי או תילחמי בשיניים עד שתצליחי? אין דבר כזה שלא אצליח.. אם אני מתחילה משהו אני אעשה אותו עד הסוף.. לא מוותרת לעצמי כמעט אף פעם..
-----------------

אפשר שקט כזה בדיוק?
mask
mark my words. אוקטובר 18, 2016 15:26
מה דעתך בנושא? חשוב מאוד,זה הכיף שלי,זאת האמנות שלי, זה הכישרון שלי וזה מה שאני רוצה לעשות גם אם יהיה קשה
חשבת לעשות את זה? יותר מחשבתי,מנסה גם ליישם
מנסה? מאוד,אני לא אוותר עד שאצליח להוציא ספר
משקיעה? כשיש לי זמן אני משקיעה ממש
אם כן,כמה גדולים החלומות שלך בנושא? יותר מדי...
מה הסיכויים שלך לדעתך? אם יקבלו אותי לבית ספר לכתיבה,מספיק גדולים כדי להוציא ספר מתישהו
אם לא תצליחי הרבה זמן,תוותרי או תילחמי בשיניים עד שתצליחי? אין דבר כזה לוותר, !NEVER SAY NEVER

-----------------

So wake me up when it`s all over
When I`m wiser and I`m older
All this time I was finding myself
And I didn`t know I was lost

החלפתי שם משתמש (הייתי wake me up)
mask
.Error אוקטובר 19, 2016 01:44
מה דעתך בנושא?
- חיובית
חשבת לעשות את זה?
- כן, בהחלט.
מנסה?
- אנסה.
משקיעה?
- את הכל. כסף, זמן, תואר.
אם כן,כמה גדולים החלומות שלך בנושא?
- הכי גדולים שיש... גם השמיים הם לא הגבול.
מה הסיכויים שלך לדעתך?
- אני מקווה שטובים. אני חושבת שביצירה אני טובה, כלומר יש לי ראש והמעט שחשפתי לחברים ומשפחה הצליח ומצליח לסחוף אותם. באשר ליישום, אני מקווה להיות מספיק טובה. אני יודעת שבשואו ביזנס הספציפי הזה גם מראה חיצוני הוא פרמטר שיכול לפתוח דלתות (ויש כאלה שאפילו רק המראה שלהם מספיק). אז אני מקווה שזה יעזור לי, אפילו שזה כאילו רמאות, אבל זה קלף, אין מה לעשות. זה בכנות גורם לי להרגיש טיפה יותר אופטימית ופחות מפוחדת. אבל אני גם יודעת ללכת עד הסוף עם החלומות שלי ולא לוותר. אני מאמינה שאני יכולה להיות מספיק טובה, זאת בעיקר שאלה אם מישהו יסכים לתת לי הזדמנות.
אם לא תצליחי הרבה זמן,תוותרי או תילחמי בשיניים עד שתצליחי?
- בשיניים. אני חייבת להצליח.
-----------------

>
Pretty woman, walking down the street, pretty woman, the kind you like to meet
mask
Master of Puppets אוקטובר 20, 2016 13:32
מה דעתך בנושא? החלום שלי, ואני די בטוחה שגם של כולם
חשבת לעשות את זה? כן. מאז שאני בת 12 אני סוללת את המסלול שלי לשם.
מנסה? ^
משקיעה? מאוד.
אם כן,כמה גדולים החלומות שלך בנושא? כמה שיותר יותר טוב, אבל גם אם אני אצליח רק להתפרנס מזה בכבוד בלי להיות יותר מדי מפורסמת או עשירה אני אהיה מרוצה
מה הסיכויים שלך לדעתך? להתפרנס מזה בכבוד, סבירים. להתעשר, נמוכים. אבל אני לא מחפשת להתעשר - אני פשוט רוצה להתפרנס ממשהו שאני אוהבת
אם לא תצליחי הרבה זמן,תוותרי או תילחמי בשיניים עד שתצליחי? אני לא אוותר כל כך בקלות, אבל אני ריאליסטית - אני יודעת שזה קשה ובגלל זה אני לא משקיעה את כל האנרגיה שלי רק בכשרון הזה אלא גם משקיעה בלימודים במקביל.
-----------------

And Justice for All...