loader
mask
אין מקום אחר ינואר 10, 19:45
לכל אחת מאיתנו יש לפעמים מצבים שהיא לחוצה או עצבנית. כשיש לחץ בלימודים, כשמישהו העליב אותך, כשאת לא מצליחה להרגע מול סיטואציה.

מוזמנות לשתף מה עוזר לכן להרגע, למשל משהו שאתן אוהבות לעשות, מקום שאתן אוהבות ללכת אליו, מוזיקה מרגיעה, שיטת נשימות וכל דבר אחר

go :)

-----------------

"שקט, שקט, שקט, שקט מופתי
מיום הולדתי עד יום מותי
שקט עד יום מותי......"

*מנהלת פורום יחסים ונשמה מ..ע..כ..ש..י..ו*
mask
♡ Warrior forever ♡ ינואר 10, 20:01
מה שאני עושה- *מחשבות על דברים שאני אוהבת , או שאם אני יכולה אני עושה אותם. כמו ספורט(: *מוזיקה *בעקבות נסיוני הרב בטיפולים השיטת נשימות הכי מרגיעה- לשים מוזיקה רגועה (אפשר גם סתם מנגינה. ) , לעצום עיינים, להתרכז רק במוזיקה ולנסות להתאים את קצב הנשימות למוזיקה. נשמע קצת מוזר, אבל תתפלאו שזה ממש עובד. אפשרות נוספת אם אי אפשר לשים מוזיקה כמו באמצע מבחן- להתרכז רק במשהו אחד. כמו במחוג של השעון נגיד , לא לחשוב על שום דבר. רק על המחוג. ולנשום עמוק תוך כדיי(:
mask
Master of Puppets ינואר 10, 21:06
פעם הייתי פשוט אוגרת הכל בפנים אבל אובבייסלי זה ממש לא בריא נפשית וגם הוביל לתוצאות לא בריאות פיזית
לאחרונה ממש התקרבתי לאחד מהחברים שלי ואני מנסה פשוט לדבר איתו כל פעם שממש קשה לי... וזה באמת עוזר, הוא בנאדם נורא לוגי וחושב מאוד בהיגיון, וההסברים ההגיוניים האלה בכל ההיסטריה מרגיעים אותי מאוד ומכניסים דברים לפרופורציות
-----------------

And Justice for All...
mask
Mari-666 ינואר 10, 21:18
אוכלת
רואה סידרה
מדברת על זה עם מישהו
נכנסת לפורום

-----------------

Goodbye Blue Sky
mask
Sheepy ינואר 10, 21:40
אם המצב קשה אז בוכה
מדברת על זה עם אנשים קרובים אלי
עושה פעילות מסיחה כמו לגלוש בפורום/לראות טלוויזיה

-----------------

mask
.Error ינואר 11, 11:05
לנגן (הכי עוזר, במקום הראשון)
לדבר עם חבר שלי, לדבר עם החברות הכי טובות שלי, לכתוב לעצמי (במקום לדבר לעצמי אפשר להגיד, כדי לסדר את המחשבות ולהבין שצריך להיכנס לפרופורציות), לפעמים אם אני במוד הנכון אז גם ספורט עם מוזיקה מרגיעים אותי
-----------------

>
Pretty woman, walking down the street, pretty woman, the kind you like to meet
mask
תגובות: 796
Send My Love ינואר 11, 19:22
מקשיבה לשירים
-----------------

אחראית פורום עניין ישראלי

"תעקבו אחרי החלומות שלכם, הם יודעים את הדרך."
mask
Winter ינואר 15, 22:52
אוכלת,שוטפת פנים,שומעת שיר קצבי שמתאר את ההרגשה שלי,שומעת שיר נוסף שישפר את ההרגשה שלי,נכנסת לפורום ומגיבה..בעיקר הפורום מרגיע אותי
mask
Sheepy ינואר 17, 21:12
היום קלטתי שלנקות את הבית מרגיע אותי חח
-----------------

mask
י. א ינואר 18, 16:27
אני שומעת מוזיקה ועושה לק. זה מרגיע אותי ממש ואני אוהבת את זה!
mask
תגובות: 2576
- אוראל - ינואר 20, 16:48
..
ברגע שזה קורה אני נושמת עמוק וסופרת עד 10.
ברגע שאני מגיעה הביתה אני מרשה לעצמי לשמוע שירים ולבכות.. זה הכי משחרר בעולם

-----------------

How many people can make you feel
?extraordinary
mask
תגובות: 739
באזי פברואר 11, 13:21
הכי מרגיע אותי לנשום עמוק, "להתייחד עם עצמי"- להתנתק מכל מה שמטריד אותי ולחשוב מחשבות חיוביות.. כמובן לא לזייף שמחה ולנסות לשכנע את עצמי שהכל בסדר, אלא להבין מה הבעיה ולהבין למה היא לא כל כך גרועה כמו שאני אולי חושבת חח
לדבר עם אנשים שאני מרגישה בנוח לדבר איתם על מה שמטריד אותי..
לעשות איזה משהו שיסיח את דעתי וקצת לרענן את הראש מכל המחשבות (מוזיקה שמחה, סרטים..)
לבכות אם צריך... אבל לבכות עם עוד מישהו, לא לבד במיטה. פעם הייתי עושה את זה, וזה ממש מקשה על הדברים וגורם לתחושת בדידות נוראית

באמת הכי עוזר זה קודם להתאפס על עצמי קצת, להיכנס לפרופורציות ולהיות עם עוד מישהו. לצחוק ביחד, לדבר, סתם להיות אחד ליד השני זה גם מרגיע. העיקר לא להיות לבד, אלא לסמוך על אחרים. גם לא להרגיש רע אם את לא במיטבך מבחינה נפשית- זה יכול להיות קשה אבל זה הצעד הכי חשוב, לקבל את עצמך ואת המצב (לא להיות שיפוטית כלפי עצמך).

וחוץ מזה שאחווה היא הדבר הכי מרגיע שיש :)

hakoona matata

-----------------

אדם בתוך עצמו הוא גר
בתוך עצמו הוא גר.
או באיזו עיר סוערת
או באיזה כפר

לפעמים סופה עוברת
וביתו נשבר
אבל
אבל לרוב,
אדם גם לעצמו הוא זר.

**הייתי shaharoona
mask
Sheepy מרס 02, 20:12

^ את נשמעת בן אדם  ממש רגוע! 

sign

mask
Sheepy מרס 09, 20:10

חייבת לנסות יוגה!

sign

mask
תגובות: 739
באזי מרס 11, 18:00

Sheepy:

"

^ את נשמעת בן אדם  ממש רגוע! 

sign

"
חח האמת היא שזה נכון
הרבה מעירים לי על זה P: במיוחד לפני מבחנים כשכולם בשיא הלחץ ואני בסבבה שלי "מה שיהיה יהיה"
sign
אדם בתוך עצמו הוא גר בתוך עצמו הוא גר. או באיזו עיר סוערת או באיזה כפר
לפעמים סופה עוברת וביתו נשבר אבל אבל לרוב, אדם גם לעצמו הוא זר. **הייתי shaharoona
mask
Lola4u מרס 13, 21:42

זה תלוי במצב שאני תלויה בו וכמה אני נסערת. לפעמים אני אוהבת ללכת לים עם עצמי או ללכת לחדר כושר, או לשמוע מוזיקה זה ממש עוזר לי. אני גם לפעמיים אוהבת ללכת לקנות גלידה או לטייל עם הכלב שלי למטה בגינה. וזה ישמע ממש מוזר אבל אני אוהבת לראות גם האנטומיה של גריי או לראות ניתוחים ורפואה או סתם ללמוד ביולוגיה, כן כן ללמוד ביולוגיה.  וגם יש לי ספר צביעה כזה קוראים לו היער הקסום וזה פשוט מהמם זה ממש מעסיק אותי ומרגיע אותי לפעמים כי אני עסוקה במשהו אחר ולא בכעס או בעצב שלי וגם אני לפעמים אוהבת להתקלח או לפעמיים לבכות כי זה משחרר ממש. וגם שיטה שלרוב עובדות זה לרשום את כל מה שאני חושבת על דף. 

mask
Sheepy מרס 25, 21:05

^ מגניב שללמוד ביולוגיה מרגיע אותך! מקורי חח 

sign

mask
אור פטל אפריל 13, 16:26

מרגיע אותי שאני שומעת מוזיקה או מציירת ציור 

.OR.