איך אני יודעת שהגיע הרגע?

loader
mask
Amit Cohen אפריל 13, 02:40

אני בת 17, עם חבר שלי כבר 10 חודשים, אני יודעת שהוא רוצה את זה וגם אני באיזשהו מקום.. אבל איך אדע אם אני מוכנה? אשמח לעצות מבעלות ניסיון🙄

mask
תגובות: 10
Demi אפריל 13, 11:29

https://www.askpeople.co.il/

עדיף לך לשאול שמה

יש שם אנשים מעל לגיל 18+ גם והם יכולים לעזור לך הכי טוב

sign
MAD HATTER*-*
mask
תגובות: 11374
קורלי ;-) אפריל 13, 16:23

לא יודעים בראש שאת מוכנה. זה לא שקמים בבוקר וחושבים "אני מוכנה!". זה משהו בהרגשה. אם את איתו והסיטואציה מתחממת ואת מרגישה איזשהו שמץ של ספק- אל תעשי את זה. את צעירה ויש זמן. ההזדמנות לא הולכת לאיבוד. זו סיטואציה מאד אינטימית שיכולה להיות בפעם הראשונה גם מכאיבה או לא נוחה. חשוב שתיכנסי אליה רק אם את באמת שלמה עם זה. לא בגלל לחץ מצידו או אפילו מצד עצמך. תעשי את זה אך ורק כשאת מרגישה 100% בנוח.  

השעה החשוכה ביותר היא השעה שלפני עלות השחר
mask
Sheepy אפריל 13, 18:23

Demi, אני דווקא חושבת שזה נושא רגיש וגם כאן היא יכולה לקבל תשובות מעולות מבנות שכבר חוו את זה :) הפורום הוא אחלה מקום להתייעץ ולשתף.

לכותבת השיחה: אני חושבת שאת בכיף יכולה לחכות עוד אם את לא מרגישה שאת ממש ממש ממש ממש רוצה את זה. וכמובן להבין את ההשלכות של זה, שאתם צריכים להיות אחראיים ולהשתמש באמצעי מניעה כמו שצריך, ולא לסמוך על המזל או על דברים כאלה כי זה עלול להוביל להריון לא רצוי. חשוב שהחבר שלך יהיה תומך וסבלני, כי הפעם הראשונה לא קלה ופשוטה ואם הוא ילחץ עליך את לא תרגישי בנוח.. 

sign

mask
Mari-666 אפריל 13, 20:40

שיפי, מסכימה איתך! לדעתי זה הכי המקום לקבל תשובות מבנות בגיל בוגר שעברו את זה כבר. 

לעמית- זה נטו צריך לבוא ממך. אין רגע נכון.  את רוצה את זה? את מרגישה בנוח איתו? הוא מכבד אותך? הוא דואג לך? 
בכל הדברים האינטימים עד עכשיו- האם הוא התחשב בך? 

אם כן, ואת רוצה את זה, לכי על זה :) 
בעיני כל העניין לא כזה בידגיל כמו שעושים אתזה. 
נטו צריך להיות עם פרטנר שאת מרגישה בנוח איתו והוא מתחשב בך ויגרום לחוויה להיות נעימה כמה שיותר. 
כמובן, תהי זהירה, תשתמשי בקונדום גם כדי למנוע הריון וגם כדי למנוע מחלות (לא משנה אם זה הפעם הראשונה של שניכם). 

sign

Goodbye Blue Sky
mask
רדוושית . [: אפריל 13, 22:31

כבר אמרו פה הכול לדעתי. אבל מעבר לזה, אני חושבת שגיל 17 זה עדיין צעיר לקיום יחסים - הגוף שלך עצמו עוד לא מוכן לזה. שווה לחכות לפחות עד שתגיעי לגיל 18...

sign

mask
=]Sugar אפריל 14, 00:34

^ לא הבנתי מאיפה הבאת את זה שהגוף לא מוכן לזה בגיל 17? תחושת המוכנות לעניין הזה היא מאוד אינדיווידואלית, ותלויה בהמון גורמים. בכלל לא מדובר פה על עניין של גיל - אלא של מוכנות נפשית. הם יוצאים 10 חודשים. במידה והם אוהבים אחד את השני, ומרגישים שזה הדבר הנכון, למה לא? כל אחת צריכה לעשות את מה שמרגיש לה נכון ואמיתי. אין שום חוק לגבי הגיל שבו כדאי/מומלץ, וממש לא ברור לי מאיזו סיבה את טוענת ש"שווה" לחכות לגיל 18. שווה למי?

(לצורך העניין, גם הפעם הראשונה שלי היתה בגיל 17 עם החבר הראשון שלי שאהבתי מאוד. ועד היום, בגיל 25, זה חרוט אצלי כזיכרון קסום ומדהים).

mask
רדוושית . [: אפריל 17, 10:57

^ אני קראתי באחד המגזינים במדור הזה של ייעוץ (אם את מכירה) שהמומחית ענתה שהגוף עצמו לא מוכן ליחסי מין לפני גיל 18. מעבר למוכנות הנפשית, יש גם מוכנות פיזית, הגוף מכין את עצמו לאורך השנים.

ברור שזה אינדיווידואלי וכל בחורה בוגרת ברמה אחרת בכל גיל. אבל לדעתי עדיף לחכות לגיל שבו מבינים כבר את ההשלכות, שיודעים להתמודד עם הדברים וכו'...

sign

mask
Sheepy אפריל 18, 19:10

^ נשמע לי קצת מונפץ האמת.. בכל מקרה המוכנות הנפשית חשובה בעיני ולזה אין גיל מדוייק כמובן

sign

mask
רדוושית . [: אפריל 19, 19:30

^ מה זה "מונפץ"?

sign

mask
Sheepy אפריל 19, 19:58

כאילו שסתם המציאו אותו משומקום

sign