גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

הזכרונות הטובים מהשירות הצבאי :)

loader
mask
תגובות: 2577
- אוראל - פברואר 10, 17:08
..
סדירניקיות ומשוחררות, מוזמנות לשתף בכל הרגעים המצחיקים, המרגשים והטובים שבלעדיהם לא הייתן שורדות את השירות

-----------------

How many people can make you feel
?extraordinary
mask
איוולת מרס 05, 21:41

זה שהיה לי המון כוח ביחידה ואני היחידה שיכולה לטפל בתחום, אפילו לא המפקד שלי. היה לי המון חופש ויכולתי לעשות מה שרציתי- גם להציק לאנשים שהציקו לי פי כמה וכמה

sign
לפעמים צריך ללכת גם כשלא רואים לאן
mask
Sheepy מרס 08, 19:08

^ נשמע חלום חח

sign

mask
איוולת מרס 12, 18:44

ככה זה כשהתפקיד סבבה והיחידה חרא:/

sign
לפעמים צריך ללכת גם כשלא רואים לאן
mask
Sheepy אפריל 02, 20:14

הכי זכור לי לטובה זה הערבים במגורים.. הייתי עם חברה ממש טובה ותמיד הכנו ארוחות ערב מושקעות, והיינו רואות סרט בDVD. עכשיו כשאני חושבת על זה ראיתי מלא סרטים הודות לצבא חח

sign

mask
This Time ספטמבר 21, 23:11

לגמרי הערבים במגורים.. שהיינו אוספות שאריות אוכל ומרכיבות ארוחת ערב, רואות משהו בטלויזיה (היה רק ערוץ 2) ועושות צחוקים
ישיבות עם פיצה ב20 שקל, קולה בלי גזים וגיטרה, להמציא שירים אל תוך הלילה
בדיעבד,הצחוקים בשמירות,  הארוחות שישי עם החברה מהשמירה.. כמה שבכיתי כל סגירה אלו הזכרונות הכי טובים

יש אומרים שצבעים זה עולם של נדמה לא שווה קצת פחות משתלם לא באמת תגלה יבשת ויש אחרים שכמוני עוד משוכנעים שלכל שקורה יש סיבה ולא מתווכחים עם הנפש
mask
.Error ספטמבר 22, 14:34

הפסטונים שעשינו לצעירים - כמה סיפורים הזויים המצאתי והם בלעו הכל, נשבעת שזוכרים אותי בבסיס עדיין חצי שנה אחרי השחרור רק בגלל איזה שטות ענקית שהמצאתי
וגם הסגירות הגדולות בסופ"שים עם החברים, תמיד ישבנו עם קפה ותה וכיבוד, גיטרות, או שהכנו דברים מושקעים לאכול (עוגות ביסקוויטים, מוקפץ, טורטיות, שקשוקה, פונדו, סנדוויצ'ים...)
להתקלח עם חברות... לשבת איתן בחדר אל תוך הלילה על קפה ושטויות מהשקם עם גיטרה או בלי, לקשקש, להמציא שירים, לחלום חלומות על האזרחות, היה כל כך הרבה...

sign

Pretty woman, walking down the street, pretty woman, the kind you like to meet
mask
Sheepy ספטמבר 28, 19:29

ארור מה זה פסטונים?!

sign

mask
.Error ספטמבר 29, 15:02

^ חחחח זה לעבוד על הצעירים. להמציא להם סיפורים ולשגע אותם... אנחנו קראנו לזה פיסטון בבסיס. לפסטן = לעבוד על מישהו

sign

Pretty woman, walking down the street, pretty woman, the kind you like to meet