גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור
loader
mask
___winter___ ינואר 03, 2016 02:23
שפכו כל מה שידוע לכן על התפקיד, מאוד מאוד יעזור לי
תודה : )
-----------------

Freedom isn’t worth having if it doesn’t involve the freedom to make mistakes
mask
Sheepy ינואר 04, 2016 21:34
לא קשורה אבל וואו כמה זמן לא היית פה! אני זוכרת את החתימה שלך חח
-----------------

mask
פרח. ינואר 07, 2016 23:49
על הפנים. יציאות חמשושים לרוב שזה סבבה, למרות שאם תשאלי אותי אני לא מבינה למה צריך בכלל בסיס סגור לתפקיד שהוא כזה ג׳וב. שנתיים וארבע לשבת מול מסך ולטחון בפלות...
mask
.Panda ינואר 08, 2016 18:15
Quote: Originally posted by פרח. on 07/01/16
על הפנים. יציאות חמשושים לרוב שזה סבבה, למרות שאם תשאלי אותי אני לא מבינה למה צריך בכלל בסיס סגור לתפקיד שהוא כזה ג׳וב. שנתיים וארבע לשבת מול מסך ולטחון בפלות...

חחח חבל שאת מספרים דברים לא נכונים על תפקיד שאת לא מכירה.
זה ממש לא חמשושים, רק בחפיפה - אחרי החפיפה יש יציאות ממש סבבה 10-4 שנה ראשונה ו9-5 שנה שנייה.
התפקיד הזה הוא הכי לא ג'וב בעולם.. לא סתם אומרים שתצפיתנית היא כמעט כמו לוחמת.
mask
תגובות: 2908
OneSweetLove ינואר 08, 2016 22:09
תפקיד לא פשוט, אבל אחד החשובים שיכולים להיות לבנות. ההכשרה מתבצעת בסיירים שזה ליד אילת, שייך לחיל האיסוף הקרבי.
תפקיד מתיש ומעייף, אבל כזה שאפשר להכיר בו חברות לכל החיים.
בעיקרון תצפיתנית מסתכלת על מסך בעזרת טכנולוגיות שונות ובוחנת תא שטח כלשהו שהיא אמונה עליו על הגבול בין ישראל לשכנותיה. היא אחראית לראות ולבחון כל אירוע חריג בשטח שלה, ולהקפיץ כוחות במידת הצורך.

מקווה שהסברתי כמו שצריך, מקור הידע שלי היא חברה קרובה, ז"א זה לא ממקור ראשון, אבל אלה קצת מהחוויות ששמעתי ממנה.
-----------------

She will be loved
mask
פרח. ינואר 09, 2016 06:37
לא מכירה תצפיתנית אחת שמרוצה מהשירות שלה עם כמה שזה ״משמעותי״, והיציאות משתנות בהרבה מקומות^ אלה היציאות שהיו אמורות להיות לי ושהיו לעוד 3 תצפיתניות שאני מכירה, יש כאלה שיגידו לך תש עולם אבל וואלה בסופו של יום את יושבת כל יום, כל היום ומחכה שמשהו יקרה...
mask
___winter___ פברואר 08, 2016 19:28
תודה רבה לכולן!
הצלחתי לצאת מהתפקיד ולשנות שיבוץ ואני פותחת שיחה חדשה על התפקיד שאני עומדת לעשות...
-----------------

Freedom isn’t worth having if it doesn’t involve the freedom to make mistakes
mask
-pandora- פברואר 09, 2016 17:40
אני הייתי תצפתנית עכשו סיימתי קורס פיקוד ואני יכולה להגיד שזה אחד התפקידים המספקם והמדהימים ביותר שאפשר לעשות בצבא.
ויש לו יחסי ציבור מזעזעים וזה חבל.
פרח מצטערת להגיד לך שאת מדברת שטווית זה לא תפקיד ג'וב והוא לא מסתכם רק בלשבת מול מסך אין לך מושג כמה את עושה ביום יום שלך
אחד התפקידים המשמעותיים ביותר שאפשר לעשות ולגמרי תפקיד שמכירים בו חברות לחיים
-----------------

*אחראית פורום אהבה וכישרון*

"אני אנוכית, חסרת סבלנות וקצת חסרת ביטחון. אני עושה טעויות, אני יוצאת משליטה ולפעמים קשה להתמודד איתי, אבל אם אתה לא יכול לקבל אותי כשאני במצב גרוע, אז בוודאי שלא מגיע לך לקבל אותי כשאני במיטבי."
mask
תגובות: 987
Scooby Doo פברואר 14, 2016 13:22
חחח באיזה עולם בדיוק תצפיתנית עושה חמשושים. יציאה אחת לשבועיים, וזה משתנה בהתאם לפז"ם.
אחלה תפקיד, קשה להסתגל אליו מהמון בחינות, לא מתאים לבנות שלא מסוגלות לשבת על התחת בלי להפקיר.
וזה התפקיד הכי לא ג'וב שיש.
mask
תגובות: 48
בלונדי ;) פברואר 28, 2016 21:41
אני מתגייסת ממש בקרוב לתפריד הזה ועשיתי ממש מחקר מקיף חחח. כל התצפיתניות שדיברתי איתן (והיו הרבה) אמרו שהם הכי נהנו/ת מהתפקיד ושמה שאנשים אומרים עליו הוא ממש לא נכון. מה גם שלוחמים שדיברתי איתם אמרו לי שזה תפקיד מאוד משמעותי וחשוב.
-----------------

ואך פתאום את נוגעת כיד מבהיקה. את פולחת כזכר נשכח. הדממה שבלב, בין דפיקה לדפיקה, הדממה הזאת היא שלך.
mask
עינב. מרס 06, 2016 07:21
אין ספק שזה תפקיד מאוד מאוד חשוב אבל התצפתניות שאני דיברתי איתן לא היו מרוצות בכלל
mask
תגובות: 4258
~AbSuRd~ מרס 08, 2016 15:39
אחותי הייתה תצפיתנית, תפקיד קשה ממש שדורש הרבה אבל היא הייתה מאוהבת בתפקיד שלה בצורת מוגזמת, זה תפקיד מעניין מאוד והוא מכיל בתוכו הרבה מאוד אחריות אבל גם המון סיפוק!
-----------------

חלק מהדברים הגדולים בעולם הזה קרו בגלל שהיו אנשים שבחרו להאמין בחלומות שלהם במקום להרוג אותם

תקווה היא הקול הקטן הזה בתוך הראש שלך שלוחש "אולי" כשזה נראה כאילו כל העולם צועק לך "לא"
mask
שחר איתן נובמבר 19, 13:34

איך אפשר לצאת מהתפקיד? מישהי מהמשפחה שלי שם ולא נהנת...