גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

מיום ראשון אני בדיאטה!

קבלו שתי הצעות לדיאטות חדשות, שתסייענה בהורדת הגרמים המיותרים ושמירה על הפיגורה.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
נובמבר 22, 2008 00:00
photo


היי בנות,

רציתי לספר לכן על שתי דיאטות שעשיתי והן הצליחו! אני לא יודעת אם הדיאטות האלו עובדות על בנות כביכול "שמנות", או על בנות רזות מדי, אבל בטוח שדיאטות אלה מתאימות למידות שלי- מידה 38 לפני הדיאטה. אני עשיתי את הדיאטות כדי לרזות בבטן, המקום שהציק לי.

קודם כל, דבר שמאוד חשוב להבין, הוא שאסור בתכלית האיסור למנוע מעצמך דברים שאת אוהבת. הלא באיזשהו שלב תרצי לאכול אותם, ואם ויתרת פעם אחת אז עוד פעם לא תזיק, וגם פעם שלישית לא תהרוג אף אחת, ופעם רביעית נחליק את זה, ופעם חמישית כולם אוכלים, ופעם שישית היא אחרונה, או אולי בעצם פעם שביעית... וזה לא מפסיק.


דבר שני ומאוד חשוב- את הדיאטות האלה אני המצאתי לי, ולמה? כי בסך הכל, מה שמשנה הוא לא אם את באמת שמנמנה או לא (אלא אם כן את ממש פרה), אלא מה שאת משדרת לעולם. אם את משדרת: "אני רזה", אף אחד לא יחשוב שאת שמנה. אם את משדרת את ההפך, כולם יחשבו שאת שמנה. לכן, דיאטות הרזיה אלה עובדות טוב מאוד גם על הפסיכולוגיה- אני ארגיש טוב עם עצמי.

עוד דבר, בערך הכי חשוב- המילה "דיאטה" באה מהמילה האנגלית "דיאט", שמשמעה "תפריט". משמע- אתן לא יכולות לעשות שבועיים דיאטה וזהו, כי אז את כל מה שהורדתן תשמינו בחזרה. לכן, אתן צריכות לבנות לעצמכן דיאטה שתשלב את כל הדברים שאתן אוהבות, כדי שהיא תוכל להחזיק הרבה זמן מעמד.

הדיאטות שלי נעשות לפי ימים, אך כדאי להתחיל אותן ביום ראשון, זה פשוט נותן תחושה של: "יאללה, השבוע אני הולכת לשחק אותהJ "!

הצעה לדיאטה מספר 1:

יום ראשון- לא אוכלים ממתקים. 25 כפיפות בטן, 25 שכיבות שמיכה.
יום שני- לא אוכלים ממתקים. 25 כפיפות בטן, 25 שכיבות שמיכה.
יום שלישי- אוכלים ממתקים. כמה שרוצים, איזה שרוצים. 50 כפיפות בטן, 50 שכיבות שמיכה.
יום רביעי- לא אוכלים ממתקים. 25 כפיפות בטן, 25 שכיבות שמיכה.
יום חמישי- לא אוכלים ממתקים. 25 כפיפות בטן, 25 שכיבות שמיכה.
יום שישי- אוכלים ממתקים. 50 כפיפות בטן, 50 שכיבות שמיכה.
יום שבת- אוכלים ממתקים. 50 כפיפות בטן, 50 שכיבות שמיכה.


 *
(כמובן שניתן לשחק עם הימים, אך לזכור לקיים רק שלושה "ימי ממתקים").
* פחמימות אוכלים כמה שרוצים. כנ"ל פירות, ירקות. מי שרוצה משהו מתוק יכולה לשתות קפה. (אני שותה כפית קפה, כפית וחצי סוכר. בתקופה ההיא שתיתי פחות קפה ויותר סוכר).
* רק בשביל הפרוטוקול- אייס קפה נחשב ממתק, וגם אייס קפה לייט. קפה שנעשה כמו קפה רגיל, רק שהוא קר, ז"א יותר חלב ושתי קוביות קרח לא נחשב ממתק.


הצעה לדיאטה מספר 2:

דיאטה זו מסובכת יותר. פחות אוכל, הרבה יותר ספורט.
יום ראשון- ממתק אחד. ספורט- סטודיו סי.
יום שני- ממתק אחד. ספורט- צעידה עד לחורשה, שם יש לנו בישוב מתקני כושר. את המתקנים אני עושה שלוש פעמים כל מתקן. אחר כך שלושה סיבובי ריצה סביב המתקנים.
יום שלישי- ממתק אחד. צעידה במסלול יותר ארוך, לא עוברים בחורשה.
יום רביעי- ממתק אחד, סטודיו סי.
יום חמישי- ממתק אחד, צעידה, מתקני כושר, ריצה, צעידה חזרה הביתה (כמו יום שני).
יום שישי ושבת- לא אוכלים ממתקים.


* כל יום (כולל בוויקאנד): 50 כפיפות בטן בהן רק השכמות עולות, 20 כפיפות בטן רגילות (מלאות), 10 כפיפות בטן בהן שמים רגלים על הקיר, והזווית בין הברכיים לחלק שמתחתן ובין הבטן לשוק הרגל היא 90 מעלות (כמו שיושבים על כיסא, רק בשכיבה), 10 כפיפות בטן בהן מהברכיים עד כפות הרגלים נמצא על הקרקע ולא זז, 10 שכיבות סמיכה רגילות, ואז להחזיק חצי דקה בתנוחה שממנה יורדים לשכיבות שמיכה סמיכה (נשענים רק על כפות הידיים ואצבעות הרגלים). בכל כפיפות הבטן, שכיבות הסמיכה והחזקת הגוף, הבטן אסופה בפנים!
* פחמימות מותר מנה אחת ביום, לא כולל הסנדוויץ' בבית הספר.

* זכרו כי אייס קפה (גם לייט) נחשב ממתקים, כמו כן- גם מעדנים, שוקו, קורנפלקסים מכל סוג וכו'). מי שרוצה, יכולה לאכול מעט קורנפלקס ללא סוכר בוויקאנד.
* מי שיודעת שלא תוכל לעשות ספורט באיזשהו יום, שפשוט לא תאכל את הממתק באותו יום ספציפי.
* אם נגיד אתן באיזה מקום שיש בו קינוח טעים, שרק שם תוכלו לאכול, וכבר אכלתן ממתק- תפרגנו לעצמכן- תאכלו את הקינוח ותעשו ספורט, וביום המחרת פשוט לא תאכלו ממתק ותעשו ספורט.

זאת הדיאטה שאני עושה עכשיו.
עם הדיאטה הזאת ירדתי בחודשיים ממידה 38 למידה 36, ובק"ג- 4.5 ק"ג. הגובה שלי הוא 1.57 וקודם שקלתי 52, ועכשיו 47.5 .

מי שבסך הכל רוצה לרדת קצת במשקל כדי להרגיש טוב עם עצמה- אני ממליצה על הדיאטה הראשונה. מי שרוצה לרדת כי היא בכלל לא מרוצה- הדיאטה השניה, שהיא דיאטה אינטנסיבית יותר, בהחלט תעזור.


לפני שהתחלתי את הדיאטה השניה, הנוכחית שלי, לא אהבתי את הגוף שלי. הייתי יושבת מול המחשב, רואה את השומנים שלי ובוכה קצת. אני מכירה הרבה בנות ששמנות ממני בהרבה, אבל בכל זאת, מחשבות על אנורקסיה קפצו לראשי. מהר מאוד סילקתי את המחשבה מראשי- בכל זאת, לא בא לי שייפסק לי המחזור, שיהיה לי ריח רע מהפה, שהציפורניים והשיניים שלי ירקבו, ובסופו של דבר לסיים במיון ונתמכת בטיפול פסיכולוגי. עכשיו, אחרי שחלפו חודשיים מאז תחילת הדיאטה, אני אוהבת את הגוף שלי. נכון, אני לא שטוחה. נכון, יש בנות רזות ממני. נכון, יש לי שומן. אבל היי- אחרי הכל, זה חלק ממי שאני!
אני עדיין רוצה להמשיך לרזות, אבל אני כבר לא בדיכאון מזה.

אני ממש מקווה שעזרתי לכן בנות, אלה דיאטות שאני בניתי בעצמי בשבילי ואני אשמח אם תשתמשו בהן. אתן יכולות לחלופין להרכיב דיאטה לעצמכן. אם תבנו דיאטות חדשות לעצמכן, תוכלו להתבסס ולהיעזר בדיאטות שלי!
שיהיה בהצלחה!

אוהבת,

ליהי,
גיל: 14

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
36 תגובות
kaqowvm דצמבר 28, 2012 06:52
תוכן פגעוני

V2JfjN
תגובות: 409
Broken_Strings ספטמבר 20, 2010 00:00
תוכן פגעוני
20:23
חח אהבתיי את השיטוות :] אני מסכיימה איתך ויש לך טיפים טובים מאווד זה בטוח יעזוור להרבה בנות !! כול הכבוד על ההשקעה ;-) מלאאכייית 3>
lolipop1 ינואר 31, 2010 00:00
תוכן פגעוני
אהבתי!!
ממש אהבתי את הכתבה!! כבר היום אני יתחיל!!! ממקוה להצליח! אחלה כתבה וכל הכבוד לך!!
אN*ל* ספטמבר 28, 2009 00:00
תוכן פגעוני
36 זה מידה ממש טובה לגיל 14 !!!
אני בת 14 מידה 36 וקצת יותר גבוהה... אבל עדיין... ואני נחשבת ה"אנורקסית" של החבורה (בצחוק בצחוק...) עם את עושה כל כך הרבה ספורט ואוכלת כל כך קצת פחמימות זה לא בריא! חברה שלי... עוד יותר רזה מימני ובלי בטן ובלי כלום- גם 36!! 34 זה כבר מידה לאנורקסיות, אל תעשי את זה!
תגובות: 930
ויקי1904 ספטמבר 21, 2009 00:00
תוכן פגעוני
!!!
זהו!!! התאהבתי סופית בדיאטה הראשונה!!! אני מתחילה אותה מיום ראשון!!! (אני רצינית!) אני אפילו ישלח אותה לחברה... לא שהיא שמנה...אבל היא לא מרוצה מעצמה קצת לדעתי היא בסדר גמור (: אני קצת צריכה דיאטה בבטן שי אני אוהבת מאוווווווווווד לאכול ואל תקראו לי שמנה-לאכול זה החיים שליייי! גם לבשלללללל מי שרוצה שתשאל אותי אני מכירה וממציאה מיליוני מתכונים מעולים יש לי הרבה ספרי בישול אז לכל מי שמעוניינת לבשל קצת-מוזמנת להגיד לי!
תגובות: 13
punky girl יולי 06, 2009 00:00
תוכן פגעוני
.........
את יודעת שמהדיאטה השנייה את נהיית כאילו אנורקסית? ואת צריכה עזרה אני לא יודעת לא כל כך ממליצה לכם את הדיאטה השנייה
תגובות: 1191
@@@ אפריל 04, 2009 00:00
תוכן פגעוני
מממ...
זה מאוד נחמד שאת בנית לעצמך דיאטה, אבל את צריכה להבין שזה לא מיקצועי, ובטח שלשתף אחרים, כי אם, לאדעת,190 כפיפות בטן זה לא המידה הנכונה ליום? אני באמת שלא באה ממקום ליפגוע בך, ואני חושבת שזה יפה מאוד שגם עמדת בדיאטות האילו. בסכ""ה עצם המחשבה נחמדה...D:
~SweeT15~ מרס 08, 2009 00:00
תוכן פגעוני
נחמד מאוד:]
אולי אני אנסה ת"דיאטה הראשונה...אבל מה שבטוח זה שאני אחליף את ה"ימי ממתקים" לימים אחרים...ועוד משהו...דיאט זה גם תפריט!!!
תגובות: 977
**##טלוש##** ינואר 27, 2009 00:00
תוכן פגעוני
=]
נחמד=]]
פרייאלי 3> ינואר 02, 2009 00:00
תוכן פגעוני
(:
עצות מעולותת!
טעני עוד תגובות