פחד משתק

הפחד ממה יגידו ההורים וממה החבר יחשוב
עלולים לגרם לך להתנהג בחוסר אחריות והיגיון

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוגוסט 25, 2008 00:00
photo

 

הריון לא רצוי

היי רונית,

אני בת 16 ויש לי חבר כבר שלושה חודשים. אני אמורה להיות שמחה, אבל אני לא. הכל התחיל בזה שהיינו ידידים טובים הרבה זמן והרגשתי שאני מתחילה להתאהב בו. באחד הפעמים שהיינו אצלו בבית התנשקנו ואמרנו שנשכח מזה ולא נספר לאף אחד. פעם אחת באתי אליו כשהבית שלו היה ריק כי הוריו נסעו לחו"ל. התחלנו להתנשק ואחר כך שכבנו (הפעם הראשונה שלי...) ואז החלטנו שנהיה חברים. אחרי חודשיים גיליתי שאני בהריון והוא היה חמוד ונחמד ועודד אותי למרות שעלה הקטע שאולי ניפרד הצלחתי לשכנע אותו להישאר ביחד.

אחרי שבועיים (שעוד לא עשיתי הפלה) גיליתי שהוא עם מישהי כבר תשעה חודשים ואותי הוא ניצל רק בשביל הסקס (שהיה אחרי זה עוד הרבה פעמים) אמרתי לה וגיליתי שגם היא לא ידעה.הוא נפרד ממנה ואמר שהוא אוהב אותי אחרי שהוא קנה לי מתנות הסכמתי לחזור להיות לחברה שלו.אחרי חודש ביומולדת שלו באתי בלילה (להפתיע אותו) ותכננתי להביא לו מתנה והבאתי כל מיני דברים לסקס כיף וכאלה (כי תכננתי שנעשה) גיליתי אותו במיטה עם החברה הקודמת שלו היא אמרה לי שהיא סלחה לו והם המשיכו להיות חברים וכמתנה ליומולדת שלו היא הסכימה פעם ראשונה לעשות איתו (היא בתולה) נפגעתי מאוד אבל הוא לא נתן לי להיפרד ממנו ואמר לי שאם אני לא אמשיך לקיים איתו יחסי מין הוא ירביץ והוא יתאבד ויספר לכולם כולל להורים שלי דברים עלי והוא צילם פעם קלטת שלנו עושים סקס אז הוא איים עלי בעיקר עם זה... הוא אפילו הציע לי כסף.

אני כבר לא אוהבת אותו ואני מאוד מפחדת ממנו אבל הוא מכריח אותי לעשות את זה ודברים יותר גרועים ויותר מגעילים הוא גם צילם אותנו ביחד והראה לכל בית ספר וזה נראה כאילו אני עושה לו בכוח הוא גם הכריח אותי להקליט קלטת מפגרת שכאילו אני מנסה לאנוס אותו והוא שלח את זה לכל החברים שלו קשה לי!!!בבבקשהההה תעזרי לי
אני לא יכולה להגיד להורים שלי הם עדיין חושבים שאני בתולה...אהה...ואני עדיין בחודש השלישי עוד לא עשיתי הפלה אני לא יודעת איך ואיפה(רק שאני לא אלד אז אני צריכה עזרה גם בזה)...בבקשה עזרה דחוףףףף!!!כי אני לא יודעת מה לעשות:(   
ליאל

גיל:16

 

תשובה

שלום ליאל,

קודם כל את חייבת בדחיפות לטפל בעניין ההפלה.

אני מציעה ש"תטוסי" מייד לרופא/ת המשפחה שלך כדי שתכוון אותך לוועדה להפסקת הריון בבית החולים הקרוב.

אם לוקח זמן לקבל תור לרופא/ת משפחה את יכולה להתקשר ישירות לבית חולים קרוב ולבקש תור ל:  ועדה להפסקת הריון.

זה ממש ממש דחוף, אין לך הרבה זמן להתעכב.

הסתבכת עם בחור שהוא חלאה אמיתית!!! רק אחרי שסיימת את עניין ההפלה, תיצרי איתי קשר ונמשיך לדבר על השאר.

בהצלחה,

רונית

 

 

 

סיפורה של הילדה שילדה ילדה

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
57 תגובות
תגובות:
אנונימית נובמבר 24, 2011 00:00

מה את נמצאת עם אחד כזה תגידי לי? גם מנצל אותך גם לא סופר אותך ממטר. גם מכריח אותך לאנוס אותו ועוד בשיא חוצפתו מצלם את הסקס שלכם .. ומראה לחברים שלו . זה לא חבר .... זה חלאה זה חולרה . זה נצלן זה מניאק . עצה שליי תפרדי ממנו בהקדם האפשרי כמה שיותר מהר... ותעשי הפלה גם כמה שיותר מהר.. ואחר כך תמצאי לך חבר חדש נורמלי שיעריךאותך שלא ינצל אותך ... שלא יכריח אותך לעשות דברים . שיהיה לו אמון בך .. שיכבד אותך . ואת מי שאת מקווה שעזרתיי.
יפעת1 ספטמבר 11, 2010 00:00
זה נורא !
איזה חרא של בו אדם
^אביווננתת^ נובמבר 14, 2008 00:00
דחוף!!
דחוף, אבל דחוף, תקשיבי לרונית!
תגובות:
אנונימית ספטמבר 18, 2008 00:00

תקשי לה היא צוגקת הכי הכי חשוב כרגע זה עניין ההריון הלא רצוי תעשי מה שהיא אמרה ואחר כך כבאר נדבר על הבעיות האחרות בהצלחה!!!!!
Miley ספטמבר 09, 2008 00:00
...
את כבר מזמן היית צריכה ללכת להלפלה וגם לספר להורים שלך!! ועם חבר חרא כזה לא הייתי ממשיכה לרדוף אחריו!!:הוא פשוא חרא ילד!!
תגובות: 1155
♫NoName♪ ספטמבר 09, 2008 00:00
יואוו!!!
אני לא מאמינה!!! איזה חלאה הוא!!! דבר ראשון תעשי מה שרונית אמרה לך ותעשי הפלה תפני למשטרה ומהר ובקשר לספר להורים שלך נראה לי שכדאי לך אבל למי שאת יותר מחוברת אליו כאילו למי שיותר מבין אותךך בהצלחה ואם את רוצה תעדכני אותי ותגידי מה קורה!!
שרונושש ... ספטמבר 04, 2008 00:00
...
תתקשרי למשטרה דחוף ... ותעשי מה שרונית אמרה לך אבל קודם למשטרה !! אה ... ותגידי להורים שלך מה שקרה אין מה לעשות את חייבת ...
נועם היפה אוגוסט 31, 2008 00:00
ראשוונהה
תקשיבי ילדה! את פשוט צכה לספר להורים אני בטוחה שהםיבינו ויעזרו לך אי אפשר להסתיר כזה דבר בהצלחה נעם
תגובות:
אנונימית אוגוסט 31, 2008 00:00

וואי מסכנה.. איזה מגעיל ה"חבר" הזה שלך!!! הוא ממש מניאק! את חייבת לדבר על זה עם ההורים שלך או מישהו..
ליטלווש אוגוסט 29, 2008 00:00
יווווווווווווו אמא
לפני הכול גיל 16 זה עוד מוקדםםםם!!! הקיצר אני מקווה שעשית כבר הפלהה ולדעתי תפני למשטרהה מאמי זה לטובתך ולעוד הבאות אחרייךךך... ולזאת שכתבה סיפור בדגובותת מאמי את צריכה לספר לאמא אמא זה כמו חברה רק שמבינה ויודע מה לעשותת
טעני עוד תגובות