גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

מחזור בטיול? אל חשש!

עומדת לקבל מחזור ביום של טיול? זה לא חייב להיות סבל. היכנסי לכתבה ודלי כמה טיפים שיכולים להשאיר את החופשה מהנה למרות המחזור 3>

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 10, 12:46
photo

חופש גדול, איזה כיף! לקחת פסק זמן מהכל; לקום מאוחר, לא ללמוד, ולהנות בטיולים בארצות אחרות ופה בארץ. רק חבל שמדבר אחד אין לנו חופשה- מחזור.

אם התמזל מזלכן ובטיולים השונים שבטח ייקרו בדרככן החופש אתן לא צפויות לקבל מחזור- נהדר! אפשר להנות מהטיול בלי לדאוג מכאבים בזמן הצלילה ומבריחה של דם דרך המכנסיים. (למרות שגם אם אתן לא צפויות לקבל מחזור כדאי שתיקחו איתכן כמה תחבושות או טמפונים לכל מקרה)

אבל מה לעשות, יש כאלו (כמוני למשל) שעומדות לקבל את המחזור דווקא בזמן של החופשה. אז מה כדאי לעשות כדי להסיר דאגות מלבכן ופשוט לכייף?

 

במקרה של חופשת בטן גב שבה אתן צפויות להיות הרבה במים, אתן בטח דואגות לבריחה של דם בזמן שהותכן במים. הנה שלושה חפצים שיעזרו לכם לפתור את זה במקום לשבת מחוץ למים ולצפות בשאר האנשים נהנים :(

טמפונים - הפיתרון האופטימלי, אבל שימו לב שאתם מחליפות בזמן את הטמפון. שכן, הוא מתמלא יותר במהירות בגלל המים. רצוי עם תחתוני בגד ים שחורים למקרה של בריחות.

גביעונית - כן כן! שמעתן נכון! בזכות הואקום של הגביעונית שאוטם את הדם בפנים אין בריחות. אפשרי לגמרי להשתמש בגביעונית בתוך המים. רצוי עם תחתוני בגד ים שחורים למקרה של בריחות.

בגד ים למחזור - לאלה מאיתנו שפחות מתחברות לטמפונים ולגביעונית יש את האופציה של בגד ים למחזור. אני מאוד ממליצה להזמין מחברת modibodi וגם הבגד ים שלי מהחברה הזאת. לרוב הבגד ים מגיע ממש מהר ואפשר להחזיר אותו כל עוד נלבש על תחתונים נקיים. אז אם אתן מתלבטות והחופשה עוד שבוע+ שווה להזמין ולראות אם זה נוח לכן! (זה גם פותר לגמרי את הבעיה של לצאת כל שנייה מהמים אם יש לכן דימום חזק בשביל להחליף טמפון/לרוקן את הגביעונית).

 

רצוי מאוד, גם אם אתן לא מהבנות שכואב להן במחזור להביא משככי כאבים. מי יודע, גם אם לא תצטרכו אולי מישהו מהמשפחה יקבל מכה חזקה..

 

מקווה שהפוסט עזר לכן 3>
ובהזדמנות זו אני גם אודה למערכת האתר שבחרו גם בי להיות כתבת נוער! תודה לכן:)

תהנו מהחופשה (ותמיד עם פדים בתיק😉) 💗 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
3 תגובות
תגובות: 250
הפנתרה הוורודה יולי 12, 17:52
תוכן פגעוני
כתבה מושלמת עזרת מאודדד 💓
Girl? יולי 10, 15:08
תוכן פגעוני
שימושי ברמות
☆♡קפק**ק ש!ק!לד♡☆ יולי 10, 14:52
תוכן פגעוני
נדיררר ושאני שעוד לא קיבלתי:)