גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

המצב?

היי מהממות, ברוכות הבאות לכתבה ה-47 שלי. אני יודעת שממזמן לא העלתי פוסט, אבל היום אני אדבר איתכן על המצב?

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוקטובר 09, 2023 09:49
photo

 

מהממות, לפני שאני אתחיל לדבר על המצב?:

לא העלתי פוסט כבר כמעט חודש, מכיוון שנגמרו לי הרעיונות לפוסטים. בנוסף, בגלל החזרה ללימודים והעלייה לחטיבה, יצא ככה שאני פחות נכנסת לאתר הזה באופן קבוע, רק פעם בכמה ימים. בימים האחרונים התחלתי להיכנס יותר בגלל המצב במדינה (תכף אני אפרט עליו), רציתי לדעת מה איתכן, איך אתן מתמודדות עם המצב.

 

שנתחיל את הפוסט? קדימה.

 

המצב?

ביום שבת בבוקר התעוררנו תושבי המרכז והדרום למציאות שונה. מציאות של אזעקות, טילים ומחבלים. אני גרה במרכז, לכן אזעקות הן לא בשגרה שלנו כלל וכלל, אז כמובן כשהתעוררתי בשש וחצי כתוצאה משמיעת האזעקה הייתי מבוהלת. ישר רצתי לממ"ד (הממד הוא החדר של אחותי הקטנה). היינו שם זמן מה, עד שיצאנו לסלון כדי להתעדכן בחדשות. מה אני אגיד לכן? אני לא הולכת לפרט את כל מה שראינו בחדשות מכיוון שאני לא רוצה להלחיץ פה אף אחת, אבל כמובן ששמענו בחדשות על הטילים, אעזקות, והמחבלים שפרצו לערי עוטף עזה. פעם ראשונה שאני שומעת כזה דבר. מחבלים פרצו לערי עוטף עזה? מיד נלחצתי, התחלתי לפחד שהם יגיעו עד אלינו, למרכז. חוץ מזה, אני פחדתי גם בשביל תושבי עוטף עזה.

זה אירוע חריג!

במהלך היום התחילו לעדכן שיש הרבה נרצחים, חטופים ונעדרים. אני הייתי בשוק מהמספרים. קיוויתי מאוד שאין מישהו שאני מכירה שנרצח, נחטף או נעדר. אבל... מסתבר שכן. למחרת בבוקר אני מתעוררת, היו מלא הודעות בקבוצה של השכבה, פתחתי אותן, וגיליתי ש... ידידה שלי נעדרת! מיד נלחצתי, שאלתי בקבוצה מה איתה וכו'. היא נעדרת כבר מיום שבת בבוקר, מכיוון שהיא נסעה לקיבוץ בעוטף עזה ומאז נותק הקשר איתה. התחלנו לפרסם פרטים עליה באינסטגרם ובטיקטוק, ככה אולי נמצא אותה. גם כמה מפורסמים פירסמו עליה פרטים, אבל... היא עד עכשיו נעדרת. כן, אני וכל השאר דואגים לה ומקווים שהיא תחזור, אבל היא נעדרת כבר יומיים ואף אחד לא יודע איפה היא. בנוסף לכך, המצב במדינה שלנו לא משהו כפי שהסברתי... אני מתפללת למען כל הנעדרים והחטופים, שיחזרו בריאים ושלמים. יהי זכרם ברוך של הנרצחים. עם זאת, מזכירה לכן שיש תמיכה בישראל מצד מפורסמים מחול, וגם ארצות הברית לצידנו, ויש לנו צבא חזק, אז אין לנו ממה לחשוש! 

 

מהממות, לסיום הפוסט אני רוצה להגיד שאם מישהי מכן קצת חוששת מהמצב וכו', אתן מוזמנות לדבר איתי בפרטי! נעבור את זה יחד, אוהבת ומחזקת אתכן! 

#עםישראלחי??

ביי מהממות??❤️

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
18 תגובות
?CoolGirl אוקטובר 10, 2023 10:55
תוכן פגעוני
מהממות תודה על התגובות♡ העלתי תמונה חדשה הקשורה למצב אשמח אם תסתכלו☆
?CoolGirl אוקטובר 10, 2023 10:42
תוכן פגעוני
מקסים- נכון?❤️
מקסים אוקטובר 09, 2023 20:00
תוכן פגעוני
עם ישראל חי וכך גם יישאר?
𝒩𝒾𝓀ℯ14𓆉❤︎︎ אוקטובר 09, 2023 16:40
תוכן פגעוני
קול גירל-❤️
?CoolGirl אוקטובר 09, 2023 15:11
תוכן פגעוני
נייק- אוהבתתת❤️
𝒩𝒾𝓀ℯ14𓆉❤︎︎ אוקטובר 09, 2023 14:04
תוכן פגעוני
עם ישראל חי!!❤️????
?CoolGirl אוקטובר 09, 2023 11:22
תוכן פגעוני
קפקייק שוקולד- תודה אין עלייך את מושלמת שרופה♡
?CoolGirl אוקטובר 09, 2023 11:21
תוכן פגעוני
שירה- אמן!❤️
?CoolGirl אוקטובר 09, 2023 11:20
תוכן פגעוני
לאב איזה בליינד 1- ♡♡♡
☆♡קפק**ק ש!ק!לד♡☆ אוקטובר 09, 2023 10:24
תוכן פגעוני
#עםישראלחי??
טעני עוד תגובות