גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

חופשיה, בלי רגשות אשמה.

בפוסט הזה אני אדבר על נושא שנוי במחולקת, אבל הוא מאוד חשוב לי ואני אשמח שתקראו ואפילו תגיבו מה אתן חושבות ❤️

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 01, 2023 20:38
photo

"איזה שמנה באמא"

"היא רזה מדי"

"יואו יש לה ציצי ממש גדול"

"אין לה תחת בכלל"

שיחות בנים. מכירות? ואלה רק חלק מהמשפטים ששמעתי. אני מכירה את הבנים האלה למרות שאני לא בטוחה למי בדיוק הם התכוונו - אבל זה לא משנה.

דיי כבר! תפסיקו!

זאת לא תוכנית לבקשתכם, אני לא בובה ואתם לא המעצבים! אז מה? אז מה אם לה יש כרס ואצלה העצמות בולטות? אז מה אם הציצי והתחת שלה ענקיים ואילו שלה קטנים?

למה אנחנו צריכות לכבוש את מבטינו מגילאים כל כך צעירים תחת עיניכם הבוחנת. תגידו מה שבא לכם, בנות עדיין מושכות הג'ינס הקצר למטה כשהן עוברות ליד בנים, יש בנות שבתחילת ההתפתחות שלהן משלבות ידיים כדי להסתיר את השדיים הגדלים.

מורים שמעירים רק לבנות על גופיות - (כמובן כי זה לא מכובד) ולבנים לא (כי כידוע בנות לא נמשכות לבנים ואף בת לא תתגרה, בדיוק כמו בן אגב, לראות את בן או בת המין השני בגופיה או בגד חשוף אחר).

(הסוגריים הקודמים כמובן ציניים - ברור שבנות נמשכות לבנים בדיוק באותה המידה שבנים נמשכים לבנות וזה משגע אותי שמתייחסים לזה כאילו זה לא נכון!!)

זה ממש מעצבן אותי!

אין לכם זכות, פשוט אין לכם זכות, לבוא ולבחון, להעיר, לפלוש, לדרג, לחרוץ, להחליט, לקבוע, לצחוק או להעליב.

הגוף שלי הוא שלי, ולפעמים אני כל כך רוצה להוריד את המעטה הזה, ושיסתכלו עליי כבן אדם, בלי קשר למיניות שלי. שיסתכלו על האופי שלי, על התכונות שלי. שכשמישהו ידבר איתו מחשבתו לא תוסח למה אני לובשת או איך אני נראית או איך השיער שלי מסודר, ואני ממש לא רוצה שכשאני מדברת עם מישהו - אני אתחיל לחשוב בדיוק על הדברים האלה: איך אני נראית? השיער שלי מסודר? הבגדים נראים טוב?

אני רוצה ללכת עם גופית בטן ולא להתבייש, ללכת עם שורטס ולא להתבייש, לא לעשות את זה בתור צעקה: "תראו את הגוף שלי! תראו איזה שווה אני!" כי אם אני אוהבת את עצמי באמת, אני לא חושבת דאני בכלל צריכה לצעוק את זה. אני רוצה להסתובב בבגדים קצרים ולהרגיש חופשיה, בלי רגשות אשמה.

 

ומה דעתכן? האם אתן מסכימות? לא מסכימות? מה העמדה שלכן לגבי בגדים קצרים? ואיפה עובר הגבול (אם ישנו) בין מה שסביר ללכת לבין מה שכבר לא בסדר ללכת איתו? יש הבדל לדעתכן בין בנים לבנות בנושא הזה?

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
13 תגובות
An אוגוסט 29, 2023 17:03
תוכן פגעוני
אני לא לובשת בגדים חשופים פשות לא נוח לי עם הדברים האלה המבטים זה ממש מגעיל ולא נעים
אאאני יולי 30, 2023 17:16
תוכן פגעוני
את צודקת. שיכסו את העיניים אם מפריע להם אני לא הולכת להתבייש אין להם זכוות
Someome יוני 11, 2023 21:32
תוכן פגעוני
אני שמה מה שבא לי ומי שלא טוב לו יום טוב לו
* Rain * יוני 04, 2023 18:53
תוכן פגעוני
כתבת בצורה מעולה ומדויקת
?Poza? יוני 02, 2023 16:36
תוכן פגעוני
את ממש צודקת! זה כל כך נכון, תומכת ומחזקת!
יוני 02, 2023 14:56
תוכן פגעוני
חדמש
תגובות: 373
יוני 02, 2023 13:04
תוכן פגעוני
אני כל כך מסכימה איתך! ועם כולן בתגובות. נמאס לי להתבייש ללכת עם חולצה קצרה, וחוץ מזה, זה לא עניינו של אף אחד מה אני לובשת! את כל כך צודקת!
The QWEEN♡ יוני 02, 2023 11:17
תוכן פגעוני
אפילו שאני לא לובשת קצר/חשוף... אני מסכימה איתך במיליון אחוז. ואני רוצה להוסיף שבנים מסתכלים לא משנה מה את לובשת.ושופטים לא משנה איך את נראית וזה בהחלט עצוב.
תגובות: 173
queen_m יוני 02, 2023 09:09
תוכן פגעוני
מסכימה עם כולם פה! ❤️ אני עדיין חושבת שצריך שיהיו גבולות לגבי מה שלובשים, כי אני דתייה ולי אישית נעים יותר לא להסתובב חשופה, אבל מגיע לכל אחת לעשות מה שהיא רוצה! אם יש בנות שרוצות להסתובב עם ג'ינס קצרים, מותר להם. אם בנות רוצות להסתובב עם חולצת בטן, מותר להם. זה לא הגיוני שאנשים מונעים את זה...
?CoolGirl יוני 02, 2023 07:17
תוכן פגעוני
אוטם את צודקת! אני איתך זה באמת לא בסדר❤️ כל אחת צריכה להרגיש פה חופשיה, בלי רגשות אשמה! ריינבו- אני מסכימה איתך מילה במילה❤️
טעני עוד תגובות