גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

איך להרוויח כסף בחופש הגדול?

אוקיי, אז החופש הגדול מתקרב ובחודשיים האלה אני חייבת לעשות משהו שזה לא סתם להסתלבט כל היום... חוץ מלהתכונן לחטיבה אני גם רוצה להרוויח כסף!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מאי 14, 2023 14:26
photo

אוקיי, אז החופש הגדול מתקרב ובחודשיים האלה אני חייבת לעשות משהו שזה לא סתם להסתלבט כל היום... חוץ מלהתכונן לחטיבה אני גם רוצה להרוויח כסף! הבעיה היא שאני לא בדיוק יודעת איך. ושאני עצלנית.

אני מישהי כזאת שיכולה לרוץ ולכדרר כדורסל שעות. לעשות מטלות בית? לא בא בחשבון! אמא שלי הציע לי כמה פעמים שאני אעשה מטלות בית ובתמורה היא תשלם לי שקל על כל מטלה, אבל אני לא באמת ארוויח מזה הרבה כסף, ועוד פעם, אני עצלנית מידי בשביל לעשות דברים כאלה. 

אני טובה עם ילדים, למרות שאני לא כל כך בקטע של בייביסיטר. אם אני כן שומרת על ילדים, הרבה יותר קל לי עם כאלה שאני מכירה.

כשזה מגיע לחיות, זה באמת תלוי איזה. כלבים וחתולים- אין לי שמץ של מושג איך לטפל בהם. יש לי ארנב שקוראים לו נוויל, ואצלו מסתיימים הכישורים שלי עם חיות.

לא שטפתי מכונית בחיים שלי, למרות שאני יכולה לנסות, זה מרגיש כמו עבודה שיותר מתאימה לי. הבעיה היא שאף אחד לא צריך שמישהו ישטוף לא את הרכב ובמיוחד לא ילדה בת שתיים עשרה. חוץ מזה, זה מתאים יותר לשטוף מכוניות בפסח, לא בחופשת קיץ.

זה לא שאני לא אחראית או משהו, על תחשבו לא נכון, אבל שימו לב כמה עבודות הורדתי מהרשימה הרגע! אז הבנתן כמה עזרה אני צריכה?? בבקשה תעזרו לי למצוא עבודה...

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
מאי 15, 2023 07:48
תוכן פגעוני
ניקוי שכונות, עזרה לאחים בש.ב
פיצית מאי 14, 2023 16:24
תוכן פגעוני
מטלות בבית נתנו לי דמי כיס של אלפיים שקל ?
תעשי את מאי 14, 2023 15:18
תוכן פגעוני
את יכולה לעשות דוגיסיטר ללכת לטייל עם הכלב וזה כיף ומשתלם
?CoolGirl מאי 14, 2023 14:43
תוכן פגעוני
את יכולה לעשות מכירה או לעשות שיעורים פרטיים לילדים בכיתות א'-ב'. מקווה שעזרתי?