גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

מה בנים באמת חושבים?

תתנו לי להפתיע אותכן (: את הכתבה כתבתי בעזרת ידידים רבים חברים שלי , הכל מבוסס על מה שהם ואני חושבים (: מעניין ומרגיע אז למה את מחכה כנסי!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מאי 13, 2023 23:08
photo

היי יפות ! 

אז קיבלתי הרבה הודעות חמות על הכתבות שלי ואתן מרגשות בטרוף !

את הכתבה הזאת הכנתי במיוחד לבנות שרואות את כל הבנות באינסטגרם שיש להן את התחת הכי גדול או את הציצי אז אני באה לנפץ לכן כמה דברים שחשבתן (:

תחת?

באמת חשוב שיהיה לי תחת ? אם אני שטוחה אם אין לי תחת ? 

אז לא  ולא  ! בנותתתת ! תחת . זה . לא. כל . כך . חשוב. כן, זה נמחד שיש אבל אבל ממש לא חשוב למעשה רוב הבנים יבחרו בנות שמריחות טובות מתופחות עם אופי טוב ולב טוב מאשר מישהי עם תחת גדול. 

ידיד שלי x אומר : בחופש הגדול של שנה שעברה הייתי במחנה קיץ בצפון הארץ , בסוף המחנה היה נשף והבנים היו צריכים להציא לבנות ללכת איתם . זה היה משהו גדול ומיוחד אני הייתי אז בכיתה ט . הייתה שם ילדה הכי מיוחדת שראיתי מצחיקה חמודה יפה באמת הכל ועוד ילדה סנובית שהיה לה תחת ענק ,דיברתי עם חברים שלי וכולנו הסכמנו שכדי לי להציא לחמודה . מפה לשם אנחנו כבר שנה ביחד ואני הכי אוהב אותה בעולם , היא הדבר הכי טוב שקרה לי . אני מסכם אם אתן רוצות לדעת רוב הבנים מעדיפים מישהי שהם יוכלו לדבר איתה , שתבין אותם מאשר מישהי שתמכור אותם . 

אז אתן רואות ? תחת זה לא כזה עניין כמו שעושים מזה (: וחוץ מזה אם בכל זאת אתן רוצות לבנות תחת תעשו את זה בישיל עצמכן ולא כדי שירצו אתכן ... ( אם תעשו את זה בישביל שירצו אותכן זה יהיה פטטי והסיכוי שתתמידו באימונים קטן מאוד ) .

 

ציצי ? 

אז כמו שאמרנו לפני לא. פשוט לא. כל גדול הוא יפה וסקסי . ולבנות הקטנות שבכיתה ו' , אחד , אני לא מבינה מה אתן עושות פה בגיל כל כך צעיר שתיים יש גדלים של חזיות כמעט לכל אחת  ויש הרבה בנים ובנות שחושבים שציצי קטן הרבה יותר יפה מאשר גדול. אבל כל זה לא משנה , אם את בטוחה בעצמך , מתופחת , נחמדה וחייכנית אין אחד שלא ירצה אותך ...

 

אז אני מקווה שקצת הרגעתי אותכן, זאת כתבה קצת שונה אבל אני מקווה שכן עזרתי ועניתי על שאלתות !!

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
9 תגובות
12345 יוני 18, 2023 15:55
תוכן פגעוני
למי אכפת מה הם חושבים העיקר שנאהב את עצמנוווו
בלה .אמ יוני 15, 2023 16:11
תוכן פגעוני
היי (: אני חוזרת על כמה דברים שכתבתי כאן , כל אחת יפה וסקסית בדיוק כמו שהיא לא משנה מה הגודל ... עצוב לי שהבנת את זה ככה כי הכתבה מדברת על זה שמה שמשנה זה האופי שלך והחיוך שלך יותר מאשר כל דבר ... א0ם פגעתי בך אני מבקשת סליחה כי זאת ממש לא הייתה הכוונה (:
Fler מאי 21, 2023 20:09
תוכן פגעוני
וואי אנונימית, זה מזכיר לי שבתחילת השנה סיפרו לנו שיודבתניקים חיכו לטתניקיות בכינסה לבית הספר (אני לא בטוחה אם שלנו) ונתנו ציונים לכל אחת שנכנסה, על הגוף שלה. זה פשוט זוועה.
מאי 20, 2023 11:21
תוכן פגעוני
Autumm תודה על התגובות שלך כאילו אני בטוחה שיש כוונה טובה למי שכתבה את זה אבל בסוף זה יוצא כאילו עדיין מחלקים את הבנות למי יותר טובה ומי פחות מבחינת הבנים לאהוב את הגוף זאת עבודה קשה גם בלי שהם יתנו ציונים
Fler מאי 19, 2023 10:32
תוכן פגעוני
חלק מהרושם הראשוני באמת נמצא במראה, אבל חשוב מאוד לזכור שאף אחת לא עמדה בתור כדי לקבל את הגוף הנוכחי שלה, אף אחת לא ביקשה את זה. זה מה שיש בין אם הציצי שלך קטן ואת מרגישה שכולן התפתחו ורק את תקועה ובין עם הציצי שלך כל כך גדול שיש לך פתור משיעורי ספורט (יש דבר כזה)
Fler מאי 19, 2023 10:29
תוכן פגעוני
ומה עם בנות עם ציצי גדול ותחת גדול שאוכלות סרטים על הגוף שלהן? אלה שמרגישות שהן צריכות להסתיר כדי שבנים יתמקדו בפנים שלהן? אלה שבסוף החורף מודדות מכנסיים מהקיץ שעבר ומגלות שהם כל כך קטנים?
moana מאי 18, 2023 20:27
תוכן פגעוני
עצוב שהדור הזה רק מתמקד במה שיש בחוץ ובהחלט הכתבה טובה ויכולה לגרום לכמה ילדות לאהוב את עצמן מאשר לזייף אותן בשביל שירצו אותן
?Poza? מאי 18, 2023 18:33
תוכן פגעוני
כתבה מהממתתתת
פמיניסטית מאי 18, 2023 12:28
תוכן פגעוני
לכל אחד טעם שונה אני לדוגמה לא ארצה להיות עם הגבר הכי חתיך הכי חזק גם אנחנו לא מחפשות רק הכי