גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

חרדות חברתיות והבריון שבמוח

אני ומאז ומתמיד הייתי בודדה,והחלטתי לספר לכן את הסיפור שלי מאחורי החרדות החברתיות הגדולות שלי.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
ינואר 15, 2023 22:42
photo

תמיד הרגשתי לא קשורה,תמיד הרגשתי שמי שלא בסדר תמידדדדד זאת אני. תמיד הרגשתי שחברות שלי שונאות אותי וחושבות שהן יכולות התייחס איך שבא להן אליי.

בתחילת כיתה ז הייתה חבורה חדשה.אני הייתי חלק ממנה,כלכך התרגשתי וציפיתי רק לטוב,אבל הטוב בסיפור הזה לא היה קיים בכלל. הן כל הזמן היו נפגשות בלעדי. כל יום מחדש. ובגלל שאני גרה יחסית רחוק מהן אז אני לא מוזמנת למפגשים האלה,מבאס אבל עם הזמן התרגלתי. הן התחילו לצרף גם בנים לחבורה שלהן,ועזבו את זה,הן החליטו לצרף אותם למפגשים שלהם,עכשיו אתן בטח מדמיינות לכן שאולי לא הייתי בסדר אז פשוט לא הצאתי להיפגש או שיצרפו. וואוו תאמינו לי ביקשתי יומיום וניסיתי לקבוע כלללללל הזמן להיפגש, תמיד קיבלתי את אותה התשובה. ״לא״ 

עם הזמן התחלתי לשנוא את עצמי.את מי שאני בגלל שאני לא מושלמת כמוהן,אומנם הייתי ילדה מאוד יפה והרבה מאוד בנים התחילו איתי במהלך החיים שלי בחטיבה ובתיכון אבל לא הרגשתי שאני אשכרה מושכת,לא הרגשתי שמשהו בי אשכרה יפה. 

התחלתי להתבודד עם עצמי,להראות שהכל טוב איתי ברשתות החברתיות. מה שבתכלס? הכי לא נכון. שנאתי את עצמי כי הרגשתי שאני לא מושלמת בשביל אף אחד. שנאתי את זה שהן היו מבלות ואני בבית של סבתא שלי ואנחנו רואות ביחד סדרות מפגרות של ערוצי יס. אכלתי את עצמי על כמה שאני לא טובה,אכלתי את עצמי כי הרגשתי שלא משנה מה יקרה בסוף,אני אהיה האשמה. 

חרדה חברתית זה משהו ש1 מתוך 3 אנשים חווה במהלך החיים שלו. חרדה חברתית זה פחד מלהיות לא קשור ולא מספיק טוב לייד אנשים,אני עד היום מתמודדת עם עצמי.מתמודדת עם השנאה שלי בעצמי.ועם החרדה הלא נעימה הזאת.

אז כן,אני ילדה יחסית יפה,ואני עדיין שנאתי את עצמי. וככה זה לכלכך הרבה אנשים בעולם. עם הזמן הבנתי והשלמתי עם עצמי. שהכל זה בראש שלי. אבל בתכלס? תמיד יהיה לי איזה בריון בראש שינסה להוריד לי ולתת לעצמי להרגיש לא טובה. אבל עם השנים למדתי לחיות עם הבריון הזה בשלום. גם אם יש רגעים מאכזבים.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
6 תגובות
אנונימית?✨ ינואר 17, 2023 13:29
תוכן פגעוני
מ-ד-ה-י-מ-ה
ינואר 17, 2023 12:40
תוכן פגעוני
מדהימה.
נויה ינואר 17, 2023 07:43
תוכן פגעוני
יש לך כתבות מדהימות ועוזרות מאוד??
Fler ינואר 16, 2023 22:18
תוכן פגעוני
מזדהה, ואני ממש מורידה בפנייך את הכובע ❤️
ינואר 16, 2023 15:01
תוכן פגעוני
גם אני הייתי ככה. לא רוצה בכלל לצאת מהבית, מנסה לא להתבלט, מובכת מכל סיטואציה, לא מסוגלת ללכת לבית ספר בלי תחושת החרדה שיש שם מלא אנשים וישימו לב אליי ויסתכלו עליי, ומה הם יחשבו? ואני שונאת שם את כולם ורק מהתחושה הזאת אני הייתי נלחצת ונחרדת. אני מתביישת גם לאכול/ לשתות בפני אנשים בגלל חוסר ביטחון שיש לי, אני מרגישה כל הזמן שאני לא מספיק וכל הזמן עסוקה במה חושבים עליי, מה עשיתי לא בסדר? ואז אני אחשוב על זה כל היום ואדכא את עצמי. בכללי, כל אינטראקציה עם אנשים הכניסה אותי לחרדה (לפעמים יותר, לפעמים פחות) ואף אחד לא הבין למה. הרבה פעמים כשאני צריכה להציג אני מתחילה לגמגם ולשכוח דברים ואז אני מובכת וזה מכניס אותי עוד יותר לחרדה. אני שונאת להציג דברים. אגב לא התגברתי על זה לגמרי אבל הפחד ירד לי טיפה
שרון ינואר 16, 2023 07:23
תוכן פגעוני
את מדהימה ותודה שהעלת את המודעות!?