גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

אני בטטה

זה יותר לפרוק מאשר לקטר אז בבקשה לפני שאתן מנסות לעודד זה לא עובד עלי ואני יודעת שאני שמנה רצח

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
דצמבר 06, 2022 20:42
photo

אני בדרך כלל לא מדברת על זה בכלל אבל אני חייבת לדבר כבר ולפרוק אז ככה לי מגיל קטן 8,9 היה בעיות ביטחון עצמי בחיים לא אהבתי את עצמי (אני בת 11 שלא תתבלבלו) ואני חושבת שאני בטטה ברמות אני מטר 42 ואני שוקלת 48 ואני שמנה יותר מכל הבנים בערך בכיתה ותמיד יורדים לי על הפרצוף השמן שלי ואני כלכך רוצה להרעיב את עצמי אבל אני לא מסוגלת כל האוכל תמיד כלכך מפתה וההורים שלי תמיד קונים מתוק ואני פשוט לא יודעת מה לעשות בדיאטות זה לא עובד בספורט אני לא טובה בכלל בכלל ואין לי יותר אופציות אני פשוט רוצה למות בבקשה תעזרו לי..

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
8 תגובות
שרון דצמבר 07, 2022 20:22
תוכן פגעוני
ובנוסף,את אמרת לא לעודד אבל ואני לא אומרת את זה רק לך אלא לכל הבנות היפות באתר הזה: אם את מקבלת את עצמך ואיך שאת ואת שלמה עם עצמך, כבר עשית חצי מהעבודה ואפילו יותר!מקווה שעזרתי❤️
שרון דצמבר 07, 2022 20:20
תוכן פגעוני
היי אני גם בת 11 ואני שוקלת 44 ואני לא רזה וחברות טובות שלי כן ויוצא שלי מחמיאים יותר מלהן,אפילו שהן בדיוק ב''מידות הנכונות''. להתלבש יפה, להתאפר קצת+אקססוריז ומאז בנות מסתכלות עליי כמישהי יפה עם טעם מושלם. המשקל שלך גדול משלי רק ב-48 קילו ותקשיבי יש לי ילדה בכיתה שששוקלת בערך כמוך והיא די מלאה אבל היא מתאפרת הרבה יותר ממה שאני מתאפרת, שמה בגדים מהממים+אקססוריז כפול ממה שאני שמה וכולם אוהבים את איך שהיא נראית ומבקשות ממנה טיפים לאיפור ולבגדים! בקיצור, אם את רוצה להראות יפה בדרך לא חס וחלילה מזיקה פשוט תשימי בגדים יפים+איפור+אקססוריז. אם את רוצה לשמור על הבריאות או להיות רזה יותר, פשוט תפחיתי בלאכול מתוק, תעשי כפיפות בטן ועוד תרגיל או שניים וזהו,את לא כזאת מלאה ואפילו אם היית, הייתי אומרת בסך הכל גם לקחת מאמנת אישית/להירשם לחוג ספורט.
🌈 Rainbow דצמבר 07, 2022 19:59
תוכן פגעוני
ותיזכרי טוב טוב - הנפש הרבה יותר חשובה מהגוף. ולפי איך שאת כותבת יש לך נפש נהדרת❤️
תגובות: 190
ארבללל דצמבר 07, 2022 14:44
תוכן פגעוני
היוש, תקשיבי שזה הכי סבבה בעולם שיש לך קצת עודף משקל. יש לי שיטה בשבילך; תעזבי את המשקל ותעשי דיאטה *בריאה* עד שאת אוהבת את איך שאת נראית! תדברי עם ההורים שלך, חשוב שהם יהיו איתך בתהליך הזה כדי שתשמרי על איזון כמובן ולא תגזימי עם הדיאטה. פה *באמת להכל* את מוזמנת לשטף אותי בפרטי ב ה כ ל !!!!
דצמבר 07, 2022 10:33
תוכן פגעוני
את מהממת לא משנה מה והכל מתחיל בלקבל את עצמך מקווה שעזרתי ביייייי
🌈 Rainbow דצמבר 06, 2022 22:43
תוכן פגעוני
* רק רוצה לציין, שלא ניסיתי לומר שחס וחלילה להיות מלא, זה לא להיות פחות יפה. פחות בריא להיות מלא, כמו שלא בריא להיות רזה. טוב להיות יחסית באמצע, מה שכתבתי זה לא למען יופי אלא למען בריאות. סליחה אם נפגעת או הבנת אותי לא נכון❤️
🌈 Rainbow דצמבר 06, 2022 22:23
תוכן פגעוני
*שעזרתי
🌈 Rainbow דצמבר 06, 2022 22:23
תוכן פגעוני
היי מהממת, אני לא רוצה לצאת מעצבנת, אז אני כן אגיד שאת מעט מעל ממה שעדיף. את אומרת שההורים שלך קונים לך מתוק - דברי איתם. תגידי להם שאת רוצה להרזות, ושתקנו דברים יותר בריאים, אבל אל תרעיבי את עצמך!!!! את יכולה להתחיל דיאטה, אבל *דיאטה בריאה*, שלא קשורה לרעב, אלא לאוכל בריא וספורט מקווה שעברתי?