גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

עדיין בתולה

היי לכן בננות. רציתי להתייעץ על נושא שאני מאוד מעריכה וחשוב לי מאוד. רציתי לספר שאני עדיין בתולה. כן.. לא שאלתי את עצמי את השאלה הזו.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
נובמבר 26, 2022 18:29
photo

אבל פתאום זה הפגיש אותי כשבחור מאתר הכרויות הציע שאעשה איתו שיחות וידאו בעירום אחרי שהוא סיפר לי שהוא בןאדם מאוד מיני והכול.. והוא אמר שזה יגרום לי לתחושה טובה והכול.. והוא הצליח לשכנע אותי.. למרות שהמנהלת שלי אמרה לא לעשות. עשיתי. והוא אמר שהוא לא יפיץ את זה, והוא באמת לא עשה את זה.. אבל אני מרגישה שעשיתי משהו לא ממקום שלם לגמרי. אבל אני מאוד אוהבת אותו . מאוד. וחוץ מזה היה לי ממש כיף. אבל כשלא רציתי לשכב איתו , דרך אגב, בפעם השנייה שהוא הציע להיפגש.. הוא הציע שנפסיק לדבר . אז אני כבר לא התחברתי לאתר תקופה ועזבתי את האתר.. ואני מרגישה שעשיתי משהו טוב בזה שלא הסכמתי. כי הוא גם צריך להתגבר על היצרים שלו והכול וזה היה המסר שלי אליו. 

אז.. השאלה שלי היא כזו: מה אני נחשבת בכלל .? עדיין בתולה? כי הרי הוא ראה את הגוף שלי בעירום.. ובתולה זו נחשבת בחורה שלא ראו את גופה בעירום לפני החתונה לא?.. אני כבר לא יודעת מה אני נחשבת.... אני בת 21 מהורהרת שלא יודעת איזה תהליך היא חוותה והאם היא עשתה משהו טוב בכלל..

אני צריכה עידוד. אני כל כך במשבר.. מרגישה רע. בבקשה תעזרו לי. 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
2 תגובות
תגובות: 290
אנונימית2010 נובמבר 27, 2022 22:43
תוכן פגעוני
כן את עדיין בתולה אם איבר המין שלו לא נכנס לשלך את בתולה ואין שום בעיה עם זה זה לגמרי בסדר ואם את לא מרגישה בנוח עם משהו אז פשוט תגידי לא בפעם הבאה
Dark Fairy נובמבר 26, 2022 20:39
תוכן פגעוני
אוקיי אז, כן את עדיין בתולה, בתולה היא מישהי שעוד לא קיימה יחסי מין. ואת האמת אין שום בעיה בלהיות בתולה בגיל 21 (זה נורמלי לחלוטין) לא עשית שום דבר רע, רק לפעם הבאה על תתני לאנשים ללחוץ עלייך לעשות דברים שאת לא שלמה איתם ❤️