גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

I’m Running ??‍♀️

טוב… אם אתן שמתן לב? אני אוהבת לרוץ למרחקים ארוכים אבל אני חושבת לקחת את זה עוד צעד, מסבירה למטה

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 29, 2022 14:29
photo

אז אני Girls for girls,

ואם שמתן לב כי היה קשה מאוד לקלוט את זה, אני אוהבת לרוץ, חובבנית כזאת.. אני בזמן האחרון פחות מצליחה לרוץ 8 קילומטרים, עקב החום הארור בארצנו? (מי שלא סובלת את הקיץ תבין אותי?).

בעצם, לפני שנה בערך בתחילת שנת הלימודים, הייתי בחוג אתלטיקה כזה, שבו רצתי אבל אחרי שלושה אימונים פרשתי כי לא הייתי יכולה בלוח זמנים להיות בימים שבהם החוג. הלימודים שלי באותם ימים היו ארוכים והיו ימים שלמדתי עד 15:20... אז לא הייתה לי ברירה.

המשכתי להתאמן בלי קבוצה, עם אבא שלי, והחלום שלי זה לרוץ מרתון בגיל 18! אני יודעת שזה קשה אבל היתרון זה שכבר עכשיו אני מתחילה לרוץ.

השאלה שלי היא:

אני רוצה להיכנס לתחרויות של מרתון בסופו של דבר, אבל אני לא חושבת להיות שם רק כחובבנית. אני רוצה להתחרות... לא סתם להיות במירוץ.

הקטע הוא אם כדאי לי לחזור להתאמן בקבוצה ששם יהיו לי תוצאות הרבה יותר טובות?

*חשוב לציין זה שאני רצה למרות מגבלה שיש לי בברך שגורמת לכאבים לאחר ספורט, ויכולה לגרום לכאב קל אחרי זה..(זה לא תמיד כאב קל זה גם לא מוגזם אז די קשה להסביר..)

תודה בנות!!!

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
?Poza? יולי 31, 2022 18:02
תוכן פגעוני
???
אנו יולי 29, 2022 20:58
תוכן פגעוני
תרוצי רק אם זה לא גורם לך לכאב כי זה יכול לפגוע בך. ואם זה לא אז אני חושבת שתנסי לרוץ לא בחוג אם את יכולה ואולי עם חברה או משהו כדי שלא תהיי מחוייבת למשהו שבסוף לא תצלחי בגללו בלימודים
?Poza? יולי 29, 2022 17:15
תוכן פגעוני
וואי סבבה! תודהההה✨?
בייסיקגירל יולי 29, 2022 16:46
תוכן פגעוני
דבר ראשון- כל הכבוד!! גם אני רצה אבל לא מרחקים כאלה ואני אוהבת את זה והתחרותי בתחרויות בעבר וזה באמת לא פשוט. דבר שני- אם את יכולה לתמרן בזמן הלימודים בין החוג לבין השעות שאת בבית הספר וזה לא מעמיס עלייך, תלכי. אבל אם את יודעת דלא תצליחי ושלא תפסיקי להתכונן למבחנים או לעשות שיעורי בית בזמן הלימודים, אולי תמצאי חוג בשעות אחרות או שתמשיכי להתאמן לבד.??