גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

בייביסיטר - 3 יתרונות ו3 חסרונות

סוווווו היום אני ירשום לכם מה דעתי על עבודה כבייביסיטר בחופש הגדול.... יש לזה יתרונות ממש טובים ויש חסרונות מממש מעצבנים......

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 22, 2022 16:53
photo

היי בנות,

החופש הגדול פה ורובנו מחפשות להרוויח כסף בעבודה כלשהיא. להיות בייביסיטר זאת עבודה ממש נחמדה במיוחד אם את משוגעת על תינוקות כמוני אבל יש לה כל מיני צדדים. אני עובדת אצל משפחה מסוימת כבר 3 שנים.  אצלי אין בעיות מיוחדות בעבודה והמשפחה מאוד אוהבת אותי וליפעמים נותנת לי יותר על ההשקעה שלי.

אבל לצערי מחברות שלי שמעתי כל מיני תלונות מול ההורים... ביגלל זה החלטתי לכתוב כאן לכל הבנות שמשתעממות בחופש הגדול ומחפשות לעבוד בבייביסיטר את החסרונות והיתרונות לעבודה הזאת:

 

יתרונות:

1.להיות בייביסיטר זה בעקרון לשבת על הספה, לאכול שטויות ולשחק עם תינוק  - זאת לא עבודה פיזית במיוחד ואם את לא נגעל מלהחליף לתינוק את תסתדרי ואפילו תיהני. אני לפעמים לא מאמינה שמשלמים לי כסף על זה 

2. להיות בייביסיטר זה לחזור לילדות - את יכולה לעשות שטויות ואף אחד לא יגיד לך שאת יותר מדי גדולה לזה

3.להיות בייביסיטר זה ללמוד להיות אחראית -  את לומדת איך לדאוג למישהו אחר חוץ ממך וזה נותן לך סוג של אחריות ורצינות שאת תשתמשי בה בעבודה הבאה שלך

 

חסרונות:

1. להתווכח על כסף -  כמו שכתבתי בהתחלה, אני עובדת אצל משפחה מאוד מיוחדת שמכירה את המשפחה שלי והם משלמים לי מאוד יפה. אבל יש בייביסיטריות שצריכות להילחם על כל שקל... וזה די מבאס שלא מעריכים את העבודה שלך.

2. להיות בייביסיטר אומר להיות גמישה אבל גם להגיד "לא" - כשהתחייבת להיות בייביסיטר, את צריכה לקחת בחשבון שההורים ירצו שתהיי זמינה אליהם הרבה. בגלל זה את חייבת לדעת מתי להגיד "לא".

3.  להיות בייביסיטר יכול להיות מסוכן - את לא יודעת מי הילד שתעשי לו בייביסיטר ומה האופי של המשפחה. בגלל זה חובה לספר להורים. רוצה להיות בייביסיטר? תדפיסי מודעה, ותתלי אותה בבניין שלך או בבניינים שמאוד קרובים לביתך. ואם אין לך ילדים בבניין, אז בהתחלה את גם תלכי לבית שלהם ותכירי את הילדים וההורים.. ותיהי עם פלאפון תביאי מחשב נייד תיהי או שתביאי שיעורים. ואל תפחדי, פשוט תשימי מודעות שקרובות לביתך ואל תשכחי לדבר עם ההורים.

 

בהצלחה לכל הבנות וחופש שמח

:)

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
The QWEEN♡ יולי 18, 2023 16:21
תוכן פגעוני
אני רוצה להגיד שבתור ביביסיטרית כבר 4 שנים, אל תעשו אצל אנשים שאתן לא מכירות!!!תבקשו ממשפחה וחברים ומאנשים שאתן עושות אצלם בייביסיטר לפרסם אתכן,וכל פעם שמבקשים ממכן תשאלו מאיפה קיבלו את המספר!
ישנה חדשה יולי 18, 2023 12:39
תוכן פגעוני
אני עשיתי בייביסיטר וזה הדבר הכי מדהים בעולם
היילי ⭐️ יוני 22, 2022 18:02
תוכן פגעוני
אהבתי ?
פיצית יוני 22, 2022 17:25
תוכן פגעוני
אני רוצה להיות בייביסיטר והכתבה שלך עזרה לי רצח ;)