גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

לסבית או סטרייטית?

"אני מתאהבת בבנים ורואה אותי בעתיד בזוגיות עם גבר אבל נמשכת לנשים... מה זה אומר?"/ יועצת עונה לשאלות מיניות של גולשות

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 06, 2022 09:07
photo

תודה רבה ליעל שוקרון על מענה לשאלות הגולשות. יעל היא רכזת "דלת פתוחה" בבאר שבע. "דלת פתוחה" מעניקה ייעוץ , מידע והדרכה בנושאי אהבה, זוגיות ומיניות לבני נוער על ידי אנשי מקצוע, ללא תשלום בטלפון 08-6652436 ובאתר האינטרנט.

 

שאלה:

יש לי שתי בעיה צריכה עזרה דחופה כדי להבין מה יש לי והאם זה בסדר הפוסט מכיל מיניות ושאלות שיכולות להטריד אבל צריכה עזרה ומקווה לקבל אותה....

בעיה ראשונה היא שמגיל קטן מאוד אני מאוננת שהייתי קטנה לא הבנתי מה זה בעצם רק ידעתי שזה חריג מאוד אבל עדיין המשכתי עד היום..

קשה לי להפסיק זה נותן לי עונג אבל אחרי זה אני מרגישה זולה מושפלת על מה שעשיתי ועד כמה זה לא בסדר...

כל החברות שלי בחיים לא עשו דבר כזה ולא יכולה לשתף מבחינתן זה משהו רע אז אני רוצה להפסיק אני חייבת עצות איך והאם זה דבר רע לאונן

בעיה שנייה זה שאני מתאהבת אך ורק בבנים. אני רואה אותי בעתיד עם גבר שאני מאוהבת בו, הייתי בזוגיות וזה מושלם, ואני לא יכולה לדמיין את עצמי עם אישה, אבל בנות זה מאוד מושך אותי מינית.

במציאות בנות לא מושכות אותי אלא בנים, אבל בפורנו ודברים כאלה, בנות מושכות אותי.. אז אני לסבית או סטרייטית?

 

תשובה:

שלום לך,

תודה שפנית אלינו ושאת מרגישה בנוח להתייעץ על דברים שמעסיקים אותך, זה מראה על אכפתיות כלפי עצמך וזה מצוין. 

חשוב שתדעי שאוננות בגיל צעיר זו איננה בעיה, טבעי שתרגישי עונג ותרצי לחוש זאת שוב.

אין שום דבר רע בלאונן בכל גיל; אוננות זה דבר נפלא וזה מאפשר לנו להכיר את הגוף שלנו, ליהנות ממנו ובהמשך גם להכווין את הפרטנרים שלנו מה אנחנו אוהבים ומה נעים לנו.

בנוסף, מבחינה רפואית הדבר הוא טבעי ובריא. ייתכן וחלק מהחברות שלך לא מאוננות ושחלקן כן, אך לא מדברות על כך. ילדות ונערות רבות לא תמיד מרגישות בנוח לדבר על אוננות, לעיתים מתוך בושה או מתוך תפיסה חברתית שאין לדבר על נושאים אלו בפומבי. משמח וחשוב שאת מוצאת כיצד להתייעץ ולדבר על נושאים אלו.

לגבי השאלה השנייה שלך, משמח שאת חווה רגשות של אהבה ורואה את עצמך בעתיד בזוגיות עם אדם שאת מאוהבת בו. הרבה נשים פונות אלינו עם שאלות בנוגע לאוננות ולפנטזיות שלהן בנושא.

הרצף של נטייה מינית מאד רחב, ישנם אנשים שנמשכים למין אחד וכאלו שנמשכים לשני המינים, את לא חייבת להגדיר את עצמך כרגע, את בגיל שאת יכולה לחקור את זה וזה בסדר שזה מבלבל אותך

חשוב שתדעי שכל אחד ואחת מפנטזים על דברים שונים, אחרים ומגוונים וכל פנטזיה היא לגיטימית וטובה, בין אם מדובר על פנטזיות על בני אותו מין או על בני המין השני. אין נכון או לא נכון כשמדובר על מחשבות ופנטזיות מיניות, כל עוד הפנטזיה משרתת את העוררות המינית והחשק וזה טוב עבורך. 

הפנטזיות המיניות לא בהכרח מעידות על הנטייה המינית, ייתכן שאת מעוררת ומגורה יותר כאשר את מפנטזת על נשים אך רגשית מתחברת יותר לגברים ותרצי להיות בזוגיות עם גבר, זה הגיוני ונורמלי.

שיהיה הרבה בהצלחה! 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
2 תגובות
זסה יוני 08, 2022 17:14
תוכן פגעוני
?️‍??️‍??️‍??️‍??️‍?
יוני 08, 2022 09:14
תוכן פגעוני
אהבה זאת אהבה!