גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

אני רוצה להיות דוגמנית

יש לי שאיפות בחיים אבל יש דברים שהייתי רוצה להגשים שלא קשורים לעבודה עתידית. תוכלו לעזור לי בבקשה? תתנו עצות בתגובות אם תוכלו?

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מאי 22, 2022 18:16
photo

היי!

היה לי פוסט קודם לגבי אכילה והבעיות שהיו לי עם הגוף שלי.

כעת אני מרגישה בנוח עם הגוף שלי ושאין לי צורך להתבייש בו, אני חזקה ויש לי ביטחון רב לגבי הגוף שלי, ואני רציתי לשאול את דעתכן בנושא הבא:

אני מאוד רציתי לדגמן כשהייתי קטנה יותר(לפני כמה שנים) אבל אמא שלי לא הסכימה בגלל הסכנות של הפרעות אכילה, ועכשיו כשאני מרגישה חזקה מתמיד לגבי המראה והגוף שלי אני רוצה להיות דוגמנית, כי החלום הזה לא נעלם אצלי.

אני יודעת שתעשיית הדוגמנות יכולה להיות קשה לגבי המשקל אבל אני חוויתי וצלחתי את משבר הדימוי העצמי, ואני יודעת שכשאני מודעת לסכנות אני לא אלך אליהן...

אז אני רציתי לשאול אתכן האם כדאי לי לשאול את אמא שלי לגבי הנושא ולנסות ללכת לדוגמנות?

או שלא? אני חושבת שכדאי לי ואני חושבת שאני חכמה מספיק בשביל לא להקשיב לשטויות לגבי משקל גבוהה מדי...כי אני רזה

אז האם כדאי לי ללכת בעקבות הרצון שלי?

תענו אם כדאי לשאול או לא

תודה

PAZ

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
13 תגובות
שוב דוגמנית ספטמבר 06, 2022 17:06
תוכן פגעוני
פוסט מושלם עכשיו קראתי את הפוסט הקודם אשמח שתעשי פוסט על גלואו אפ
דוגמנית? ספטמבר 06, 2022 17:02
תוכן פגעוני
היי בנות החלום הכי גדול שלי זה להיות דוגמנית... אבל אני שונאת את הגוף שלי ואני ממש לא רזה המשקל שלי הוא בערך 45 (גיל 12) אני לא יודעת מה לעשותתת אני משתדלל לא לאכול הרבה ואני דיי מצליחה! אבל אני חושבת שאני צריכה דיאטה מסודרת ואני לא יודעת איך לדבר עך זה עם אמא שלי... לגבייך אני חושבת שאת צריכה ללכת בהקבות החלום שלך! אני בטוחה שתצליחי! בהצלחה לאב יו
?Poza? ספטמבר 02, 2022 16:57
תוכן פגעוני
סבבה תודה! ורק אומרת שכתבת - ״ גם אני עדיין לא שלמה עם הגוף שלך״?
Self-care ספטמבר 02, 2022 16:54
תוכן פגעוני
דבר ראשון יא נדירה אחרת איזה כיף זה שאת שלמה עם הגוף שלך כי זה התהליך הכי קשה שיש לעשות לנערה גם אני עדיין לא שלמה עם הגוף שלך, אני פחות מתחברת לעולם הדוגמנות בגלל שהיא כופת עלייך הרבה דברים אבל אם זה החלום שלך לכי על זה! ממליצה לך לחכות אולי כמה שנים
?Poza? ספטמבר 02, 2022 15:11
תוכן פגעוני
תודה?
תגובות: 15
?eden._.247? ספטמבר 02, 2022 15:07
תוכן פגעוני
היי מהמהמתת אני ממש שמחה בשבילך שכעת את אוהבת גוף שלך כל הגוף
?Poza? ספטמבר 01, 2022 14:24
תוכן פגעוני
חחח, תודה בנות, נויה?
נויה?? ספטמבר 01, 2022 13:52
תוכן פגעוני
היי מהממת!❣️ אני ממש שמחה בשבילך שכעת את אוהבת את הגוף שלך. כל גוף הוא מהמם ואת בטוח יפה ומהממת! אולי אני קצת בדיליי (ממש קצת?) אבל רציתי להמליץ לך שתשכנעי את ההורים שלך. את צריכה להררות להם שאת אוכלת והכל בסדר עם הגוף שלך ואיך שאת מרגישה כלפיו. לאחר מכן, את צריכה למצוא בגוגל איך מתקבלים לדגמן או משהו כזה (סליחה אני פשוט לא מבינה באיך נהים בזה אבל אני עוזרת לך בדברים אחרים שקשורים לזה)? אחר כך תנסי להתקבל לשם ואם לא תעברי הכל טוב!?? יש שנים הבאות ומהכשלונות אפשר לצמוח למקום גבוה יותר. אם תעברי מחזיקה לך אצבעות?? אז חלומותייך יתגשמו??❤ וסלאמת מפורסמת שלי!!!? מאחלת לך כל טוב ומקווה שתעשי עם זה משהו?? חשוב מאוד להגשים חלומות כי מה שאנחנו רוצים לעשות זה מה שנועדנו לעשות. בהצלחה מהממת!????????
מקייקיקיקיקיקי ספטמבר 01, 2022 13:46
תוכן פגעוני
תקישיבי אני גם מתה להיות דוגמנית אין לי שצץ מה עושים
?Poza? מאי 23, 2022 13:20
תוכן פגעוני
תודה בנות הייתי מאוד רוצה להיות דוגמנית פה ושם אבל זה תלוי בהורי והם מעדיפים להיות איתי בזה והם לא פנויים לזה כרגע בחיים… זה די חבל לדעתי אבל אין לי בעיה כי תמיד אפשר לחשוב על עצמי דוגמנית עם תמונות יפות כמו נגיד באינסטגרם(שאין לי?) תודה רבה על התגובות ועל המחשבות…?
טעני עוד תגובות