גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

"חתיכים לא עושים לי את זה. זה נורמלי?"

"בסצנות אוננות, בסדרות ובסרטים תמיד מראים משהו אחד אבל לי זה לא עושה את זה... האם זה נורמלי?" יועצת משיבה לשאלות מיניות של בנות פורגירלס

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מרס 30, 2022 10:59
photo

 

תודה רבה ליעל שוקרון, על מענה לשאלות הגולשות. יעל היא רכזת סניף "דלת פתוחה" בבאר שבע. "דלת פתוחה" מעניקה ייעוץ, מידע והדרכה בנושאי אהבה, זוגיות ומיניות לבני נוער על ידי אנשי מקצוע, ללא תשלום בטלפון 08-6652436 ובאתר האינטרנט.

 

שאלה:

"היי, אני מאוננת כבר שנה וחצי בערך (כמובן בצורה בריאה ולא אינטנסיבית).

בסדרות ובסרטים,  תמיד כשיש סצינת אוננות אז מי שמאונן מדמיין נגיד בחורה יפה או צופה בפורנו. וגם חברות שלי סיפרו לי שהן מדמיינות גברים חתיכים או משהו בסגנון, אבל לי זה לא עושה את זה... אני מדמיינת סיפורים, נגיד לדוגמה חבורת נערות בבית ספר וכדומה.. האם זה נורמלי?"

 

תשובה:

שלום לך,

משמח שפנית אלינו ואת תוהה לגביי הפנטזיות שלך. זה מראה על אכפתיות כלפיי עצמך וזה מצוין. הרבה נשים פונות אלינו עם שאלות בנוגע לאוננות ולפנטזיות שלהן בנושא. 

אוננות זה דבר נפלא וזה מאפשר לנו להכיר את הגוף שלנו, להנות ממנו ובהמשך גם להכווין את הפרטנרים שלנו מה אנחנו אוהבים ומה נעים לנו. בנוסף, מבחינה רפואית הדבר הוא טבעי ובריא. כך שאין שום בעיה עם אוננות ועם הפנטזיות שמלוות אותה.

כל אחד ואחת מפנטזים על דברים שונים, אחרים ומגוונים וכל פנטזיה היא לגיטימית וטובה, בין אם מדובר על פנטזיות על בני אותו מין או על בני המין השני. אין נכון או לא נכון כשמדובר על מחשבות ופנטזיות מיניות, כל עוד הפנטזיה משרתת את העוררות המינית והחשק וזה טוב עבורך.

(בסוגריים אוסיף שחשוב לאונן בפרטיות ובלי להפריע לאף אחד).

שיהיה הרבה בהצלחה!

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
0 תגובות