גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

שאלה ליועצת: התמזמזנו.. מה קרה לי בגוף?!

"אני וחבר שלי התמזמזנו ואחרי זה שמתי לב שהמכנסיים שלי היו רטובות... מה זה היה ומה זה אומר???" >> יועצת עונה לשאלות מיניות

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
נובמבר 24, 2021 12:28
photo

תודה רבה ליעל שוקרון, עובדת סוציאלית ורכזת "דלת פתוחה" בבאר שבע. 

ניתן לפנות לכל סניפי "דלת פתוחה" לייעוץ, מידע והדרכה ללא תשלום בטלפון 08-6652436

שאלה:

אני בת 13 וחבר שלי בן 14..  אז אני וחבר שלי התמזמזנו קצת... והוא כזה עשה לי ביד ואחר כך כל המכנסיים שלי היו רטובות עם הפרשות.. מה זה? מה זה אומר????

תשובה:

שלום לך, אנחנו שמחה שאת פונה אלינו בנושאים שמעסיקים אותך, וסקרנית בנוגע אליהם. קודם כל חשוב לנו לציין שחווית סיטואציה טבעית שקורית להרבה בני ובנות נוער בגילך. 

כאשר יש משיכה וגירוי מיני בין שני פרטנרים, לבן יש זקפה ולבת יש לחות ורטיבות באיבר המין. ממה שכתבת נראה שהאינטראקציה המינית שלך ושל בן זוגך עוררה אותך מינית וזה מה שגרם להפרשות הרטובות לצאת מהנרתיק שלך ולהרטיב את מכנסייך.

ההפרשות שאת מתארת מגיעות בצורות שונות התלויות בזמן בו המחזור החודשי שלך נמצא. אלו יכולות להיות הפרשות מימיות ויכולות להיות גם הפרשות סמיכות יותר במהלך החודש. כך שהסירי דאגה מליבך, גופך מדבר אלייך בצורה הטבעית ביותר! 

 

לעוד שאלות את תמיד מוזמנת לפנות למרכז הייעוץ של "דלת פתוחה" , שייתם לך ייעוץ בכל מה שקשור למיניות, זוגיות ואהבה. לפרטים נוספי בקרי באתר האינטרנט שלנו.

שיהיה הרבה בהצלחה, יועצי ויועצות "דלת פתוחה" ורכזת הדלת, עובדת סוציאלית, יעל שוקרון.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
2 תגובות
כינוי מקורי. נובמבר 24, 2021 14:40
תוכן פגעוני
זה טבעי לגמרי!
ᥫ᭡ נובמבר 24, 2021 12:35
תוכן פגעוני
הכל בסדר, זה טבעי ?