גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

גולשת שואלת: יש מצב שהוטרדתי?

"דיברתי עם מישהו ואני חושבת שהוטרדתי... לא יודעת באמת אם זה נחשב הטרדה אבל ככה אני מרגישה וזה לא יוצא לי מהראש!!" >> יועצת מיניות עונה לשאלות של בנות

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
נובמבר 24, 2021 10:03
photo

תודה רבה ליעל שוקרון, עובדת סוציאלית ורכזת "דלת פתוחה" בבאר שבע. 

ניתן לפנות לכל סניפי "דלת פתוחה" לייעוץ, מידע והדרכה ללא תשלום בטלפון 08-6652436

 

שאלה:

אני חושבת שהוטרדתי..? דיברתי בווידאו עם מישהו ואני חושבת שהוטרדתי.. לא יודעת באמת אם זה נחשב הטרדה אבל ככה אני מרגישה וזה לא יוצא לי מהראש!!!

דיברתי עם מישהו בוידאו כמה ימים ואז יום אחד הוא פשוט החליט שהוא רוצה לבדוק את המידה של המכנסיים שלו..

תוך כדי שהוא מסובב את המצלמה לכיוון המכנסיים/תחתונים ואז הוא גם החליט שהוא מוריד את המכנסיים וגם את התחתונים.. ולא הבנתי מה הוא עושה בהתחלה כמובן ששאלתי אותו והוא אפילו לא ענה אבל תוך כדי גם לא הסתכלתי אפשר לומר שהייתי בהלם ואפילו לא ידעתי איך להגיב..

מיותר לציין שניתקתי את השיחה .. אבל זה פשוט לא יוצא לי מהראש.. והוא עוד טוען שאני אמרתי לו ובכלל לא אמרתי מילה.. זהו אני חושבת שפרקתי סליחה שזה היה ארוך..

תשובה:

שלום לך,

קודם כל טוב שאת בוחרת לשתף ופונה לייעוץ, מי שמגדירה מהי הטרדה עבורך זו רק את. שמחה מאוד שבחרת לפרוק ולדבר על החוויה שלך, שהיא באמת מרתיעה ולא נעימה ואני מצטערת שנאלצת לחוות אותה.

זה הגיוני וטבעי שהחוויה מטרידה אותך, נראה שהוא עשה מעשה שהוא לא היה אמור לעשות בלי לשאול ולבדוק מה את רוצה ומוכנה שיקרה במפגש שלכם, אפילו שמדובר במפגש וירטואלי. לפי התיאור שלך נשמע שלא הייתה תקשורת והקשבה לגבולות שלך ואני מצטערת שנאלצת לחוות את זה.

הצבת גבולות זה נושא שממש חשוב לעסוק בו ולתרגל אותו תמיד, במיוחד בפעמים הראשונות במפגש אינטימי.  לא ציינת מי הוא הבחור עבורך – חבר ? בן זוג ? אדם זר ?  כך או כך זה לא באמת מהותי, לגבולות שלנו במפגשים אינטימיים  (מול המסך וכמובן שגם במפגש פיזי)  יש חשיבות עצומה. זה מעולה שבחרת לנתק את השיחה ולסיים חוויה שלא הרגשת בה בנוח.

אמנם מדובר בחוויה מצטערת, אבל אני רוצה לעודד את הבחירה שלך לנתק את השיחה ולנסות יחד איתך ללמוד ממנה גם לעתיד. כמובן שהשאיפה היא לייצר מרחב מוגן במפגש אינטימי, שבו מתקיימת הקשבה לגבולות שלנו משני הצדדים. לצד זאת, חשוב גם לפתח מסוגלות לומר "לא" ולדעת לסיים מגעים שגורמים לתחושה של אי נוחות. כמו במפגש וירטואלי וגם במפגש אנושי חשוב להבין עם עצמנו מהן הגבולות והקווים האדומים שלנו ולתקשר זאת לפרטנר\ית שנמצא איתנו באינטראקציה. 

לעוד שאלות את תמיד מוזמנת לפנות למרכז הייעוץ של "דלת פתוחה" , מרכז הנותן ייעוץ בכל מה שקשור למיניות, זוגיות ואהבה פרטים באתר האינטרנטשיהיה הרבה בהצלחה.

יועצי ויועצות דלת פתוחה, ורכזת הדלת, עובדת סוציאלית, יעל שוקרון.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
כינוי מקורי. נובמבר 24, 2021 14:38
תוכן פגעוני
זה לא אשמתך זה ילד מגעיל!
תגובות: 237
Purplesky נובמבר 24, 2021 10:39
תוכן פגעוני
וואו זה ממש ממש לא אשמתך!!! אנשים צריכים להבין איך להתנהג... שוללחת חיבוק מרחוק
היילי ⭐️ נובמבר 24, 2021 10:16
תוכן פגעוני
איכסססס ממש מגעיל וזאת לא אשמתך!! הילד הזה צריך להבין שבנות הם לא משחק ? אני מקווה שאת בסדר...??♥️
ᥫ᭡ נובמבר 24, 2021 10:10
תוכן פגעוני
וואו, זה פשוט הזוי כאילו אנשים מה זה?! מה זו ההתנהגות המחפירה הזאת?! אני פשוט בשוק ??