ילדה בלי בית

ההורים גרושים ובאף מקום זה לא מרגיש כמו בית אמיתי- אני נטל...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מאי 06, 2008 00:00
photo

 

 

וואי אני לא ממש יודעת איך להתחיל...
לספר על אמא?
לספר על אבא?
לספר עליו?
לספר עליהן?
לא.. אני אתחיל בלספר עליי.

אני גרה במרכז וההורים שלי התגרשו כשהייתי בת שנתיים וחצי בערך. הם כבר לא מדברים אחד עם השני איזה 5 שנים. אמא שלי התחתנה מחדש כשהייתי בגן חובה ואבא שלי התחתן מחדש בשנה שעברה. יש לי אחים משני הצדדים: מצד אמא אח בן 3 ואחות שנולדה לפני חודש בערך; ומצד אבא שני ילדים מאשתו (אחת בת 13 ואחד בן 12) ועוד תינוק שנולד לפני חצי שנה בערך.
יש לי  שתי החברות הכי
טובות בעולם. אני איתן מגן חובה והן יודעות עליי הכול(!) כל מה שאני עומדת לשפוך הן כבר יודעות.
אני ילדה לא מכוערת אני לא אכחיש , ואני גם די חכמה, ובכל זאת עם כל מה שכתבתי למעלה אני לא מאושרת. אפילו לא קצת. למה?
אמא שלי, עם כל הכבוד , (ואין לי כ"כ הרבה כבוד אליה..) היא אישה די קמצנית ואגואיסטית. רוב הזמן היא חושבת על כסף שאין לה ואיך היא תוכל להוציא אותו מאבא שלי. בזמן האחרון היא התחילה להרביץ לי (סטירות, שריטות, אגרופים, משיכה בשיער...) ולקלל אותי ( זונה, חזירה, מטונפת...)!
אני יודעת שהיא לא בסדר. היא חולה ובעלה לא יותר טוב- הוא שונא
אותי והוא ידע להסתיר את זה טוב מאוד במשך שלוש שנות הנישואים הראשונות שלהם. הוא היה משחק אותה אוהב אותי, קונה לי מתנות וכל מיני דברים, אבל יום אחד בחופש הגדול שבין ג' לד' שמעתי אותו. וזה פשוט כל כך כאב לי. זה שרף אותי מבפנים לחשוב שהאדם הזה שאני כל כך אהבתי וכל כך סמכתי עליו עומד ליד הדלת של החדר שלי וצורח על אמא שלי "הבת שלך היא זונה בת זונה!" מאז לא סלחתי לו על זה. והאמת? אני גם לא מתכוונת לסלוח.
מאז עברו חמש שנים שבמהלכן הייתי עדה הרבה פעמים לגילויי ה"חיבה" האלה כלפיי, כלפי אמא שלי וכלפי אבא שלי. נמאס לי לבכות בגללו! אני כבר ניסיתי
להתאבד בגללו והפסקתי רק כי חשבתי על אבא שלי שלא ידעתי איך הוא יתגבר על המוות שלי..
בכיתה ד' בערך אבא שלי חזר בתשובה. זה לא מפריע לי, ולהפך אני אפילו משתדלת להתאים את עצמי אליו ולמשפחה החדשה שלו כשאני אצלם. אבל בכל זאת הבת של אשתו היא בגילי ואנחנו מסתדרות נורא טוב וקשה לי שלא לספר לה על הבצפר שלי נגיד או לדבר איתה חופשי על בגדים ובנים וזה. הם לא חרדים או משהו, אבל בכל זאת אבא שלי עשה לי שיחה וביקש ממני שלא לדבר איתה על כל מה שקשור לחילוניות כי יש לה דרך אחרת בחיים וכל מיני כאלה...
החברות האלה שכתבתי עליהן למעלה, יודעות הכול; כל מה שקורה וכל מה שקרה לי. הן היו אומרות לי פעם לעבור לגור אצל אבא שלי, אבל אחרי שהן שמעו על השיחה הזו הן הסכימו איתי שאני לא אוכל לחיות שם בלי להרגיש זרה.
אני יודעת שהן תמיד מנסות לתמוך בי, אבל אני באמת לא חושבת שהן יכולות או יוכלו להבין אי פעם מה עובר עליי. הן כל הזמן אומרות לי שהאמהות שלהן נורא אוהבות אותי וששתיהן היו רוצות לאמץ אותי (אל תשאלו איך הגענו לזה..), אבל הן לא מבינות שעם כל מה שקורה לי אצל אמא שלי ועם כל השינוי אצל אבא שלי הם עדיין ההורים שלי גם אם הם פוגעים בי. הן אומרות לי שקשה להן לראות אותי בוכה כל הזמן בגלל הדברים האלה ואני מבינה את זה אבל... התרגלתי להיפגע. האמת? התרגלתי כבר גם להיות נטל.
בבקשה אל תהיו רעות בתגובות
.
יומטוב =|   
גיל: 14

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
77 תגובות
שירנושי אוקטובר 28, 2012 00:00
מאמי תקשיבי טוב !
החיים שלי הרבה יותר גרועים ! אבל לפי מה ששמעתי תתקשרי למשתרה ותתלונני על אמא שלך ועל אבא החורג שלך הם ילכו ישר לכלא ! את לא רוצה להשאר עם כתם לכל החיים ! אמרת שהתרגלת ! זה לא טוב ! אסור להתרגל לזה הם ישאירו לך פיגועים בגוף ובנפש חמודה תתפלי בזה מהר !
טל .. אפריל 06, 2011 00:00
ממ..
אולי באמת מישהי משתי החברות שלך יאמצו אותך?את לא יכולה להמשיך ככה!
תגובות: 7849
LiKe ;) פברואר 10, 2011 00:00
אוי מיי גאדדדדדדדדדדדדדדד
מאמי,תברחי מהבית,לכי לחברות שלך או שתגורי עם אבא שלך!הוא תמיד יקבל אותך בבית שלו...
תגובות:
אנונימית אוקטובר 11, 2010 00:00

אלל תדאגי יהיה בסדר ! [=
תגובות:
אנונימית אוגוסט 24, 2009 00:00

תקשיבי אצלי המצב טיפה שונה אבל אני לא אחפור לכן את יודעת מה את צריכה לעשות? אני ואח שלי כדילהתרחק מהבית לשעה שעתיים אנחנו עושים הליכות אנחנו לא בדיוק צריכים אבל התרוץ שלנו זה שאנחנו רוצים "להיות בכושר" חח.. אני מבינה אותך.. זה קשה אבל אנחנו צריכות לסבול וכמו שהשנייה אמרה וצדקה " לכל אחד ה" נותן מכשולים בחיים . לחלק מהאנשים הוא נותן מכשולים קשים יותר ולחק עדינים וקלים יותר . לאלה שהוא נותן את הקשים יותר , הוא מצפה מהם להרבה יותר .. " מקווה שתמצאי משהו שיוציא אותך קצת מהבית וזאת שמעלי מפגרת -_-" לא רק בגלל מהשכתבת גם בגלל ש"שתומה" כותבים עם ס סתומה... מקווהשעזרתי ובהצלחה :)
תגובות:
אנונימית אפריל 10, 2009 00:00

יש לך הורים כאלה מפגרים ואת שתומה תני לאמא שלך כאפה תהרגי אותה בוא"נה מה זה משפחה של מפגרים אה תשני את המבט ותיקחי בחור בחור אוהב שבחורה מסתכלת עליו אבל לא יותר מדי
תגובות:
אנונימית דצמבר 26, 2008 00:00

שלום לך חמודה נכון מה שאת עוברת מאד קשה ואני מרגישה מה זה בלי אבא בלי משפחה חמה כי אני אמא חד הורית עם בן אבל אני נותנת הנשמה שלי לבן כי הבן שלי לא הרגיש מה זה אבא ולא מכיר אותו . אבל תהיי חזקה מאד מאד תנסי לשכוח כל הדברים הרעים וללא לחשוב להתאבד כי את חכמה יותר מכך ואני מאמינה שאת תתגברי על זה ותנסי לחשוב רק לעתיד להצלחה ללימודים לכל מני דברים טובים . רק אושר ובריאות שיהיה לך תשמרי על עצמך מתוקה
תגובות:
אנונימית נובמבר 08, 2008 00:00

אני יכולה להאמין לך כי אמא שלי גם מרביצה לי.. אפילו עם נעליים.. אני לא יכולה לספר לחברות שלי כי אחרי זה לדעתי הם היו מתרחקות ממני.. פעם אחת אמא שלי הרביצה לי בכתף עם נעל והיה לי כחול לפחות 4 ימים.. אז חברות שלי שאלו אותי מה קרה לך אז שיקרתי להם ואמרתי שנתקלתי בקיר.. זה ממש קשה מה שקרה לי וגם אמא שלי לפעמים אומרת לי שאני מטומטמת, סתומה, מפגרת.. אבל אצלך זה יותר גרוע .. ואני ממש מצטערת שזה קורה לך.. גם אני חשבתי על להתאבד ואבל אני אוהבת את אבא שלי ואני לא יכולה לעשות את זה לו.. טוב אני ממש מצטערת לדעת מה קורה לך ואני איתך בעניין..
תגובות: 442
~DaNa~ אוקטובר 31, 2008 00:00
....
מתוקה, אי אפשר להתייחס אלייך ככה! יש מספרי טלפון להתעללות כזאת תתקשרי! אל תפחדי! הכי טוב יהיה לך זה לדבר עם החברות שלך ולהתייעץ בקשר לטלפונים... בהצלחה=] דנדון3>
תגובות: 838
יובלי XD אוקטובר 23, 2008 00:00
....
ואווו [!!!!] אני הייתתי חוושבת אל לעבבוור לגווור הםם אבאא =|
טעני עוד תגובות