גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

דימוי גוף ואידאל היופי

היי בנות, הפוסט הזה יעסוק בדימוי גוף, אידאל היופי, וסיפורים אישיים שלי. אשמח שתקראו כי זה באמת נושא חשוב מאוד.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 31, 2021 15:03
photo

היי בנות, היום הפוסט יעסוק בנושא סופר חשוב- דימוי הגוף.

רציתי לספר לכן על סיפור אישי שלי שאני מקווה שתלמדו ממנו. 

מאז ומתמיד הייתי ילדה מאוד רזה, לא בגלל שאני מרעיבה את עצמי או בגלל שאני עושה דיאטה, אלא בגלל הגנים שלי וגם בגלל שהייתי יחסית בררנית ולא אהבתי הרבה מאכלים, ואני עדיין יחסית בררנית. 

כל הזמן העליבו אותי ואמרו לי בצחוק. יא מקל, רבע עוף, שטוחה, דף, כמה את שוקלת? תגידי לא מאכילים אותך בבית? ועוד דברים מעליבים ולא כאלו נחמדים... זה העליב אותי. 

משהו שקרה לפני כמה חודשים לפני תחילת החופש והיה לי מאוד לא נעים- בבית הספר שלי יש ילדים שאלרגים לבוטנים, אגוזים ושומשום בצורה חמורה ומסכנת חיים. (זה כמה ילדים כל אחד למשהו אחר...) כלומר- אם הם אפילו מריחים את זה הם ישר בסכנה ויכולים למות! שלא נדבר על לאכול את זה!

אז בבית הספר שלי אסור להביא אוכל שמכיל את הרכיבים האלו. אני גם ככה בררנית ולא אוהבת הרבה דברים, אז חיפשתי דברים שאפשר להביא בלי הרכיבים האלו. מצאתי בסופר פריכיות בלי כל המרכיבים האלו שאני אוהבת. ואת זה הבאתי לבית הספר לארוחת עשר כל יום.

יום אחד בארוחת עשר כשאכלתי פריכיות, חברה שלי התחילה להתנהג בצורה מוזרה ושאלה אותי כל מיני שאלות כמו: אם אני אוהבת פריכיות, איך זה משביע אותי, ועניתי לה שאני אוהבת את זה וזה כן משביע אותי. המשכנו לדבר על זה ואז היא שאלה אותי בעדינות אם יש לי הפרעות אכילה. זה העליב אותי (אני מבינה שהיא רצתה לדעת ולעזור לי ופחדה שיש לי הפרעות אכילה, ובאמת היא חברה טובה לא אשקר...) אבל זה כן העליב אותי. 

עם הזמן הבנתי שאני אוהבת את עצמי ואני יפה כמו שאני, ומאז אני באמת שלמה עם עצמי. כן יש תקופות שאני פחות אוהבת את עצמי אבל בגדול- אני שמחה שאני ככה. ושיופי זה לא הכל בחיים. 

בנות, המסר של הפוסט הזה הוא שזה לא משנה איך אתן נראות, הכי חשוב זה הפנימיות והאופי. בחיים שלכן, אנשים יאהבו אתכן כי אתן מצחיקות או חברות טובות או חכמות או נחמדות, (דוגמה) ולא בגלל איך שאתן נראות. ואם מישהו/מישהי אוהב/ת בגלל המראה שלכן זה מראה כמה זה רדוד ושיטחי. וזה כן בסדר לאהוב מישהו גם כי הוא יפה, אבל לא רק בגלל שהוא יפה.

ואידאל היופי- אידאל היופי הוא דבר שקרי ולא נכון! הכל מתחיל לדעתי מעולם הפרסום, הטלוויזיה, רשתות האופנה. אף אחת לא צריכה לשנוא את עצמה בגלל שהיא לא נראית כמו שאחרים חושבים שהיא צריכה להיראות! כל אחד שונה ומיוחד! ומה היה מעניין בעולם אם כולם היו נראים אותו הדבר לפי "אידאל היופי"? (השקרי חשוב לציין) 

אל תעשו דיאטות סתם, אל תרעיבו את עצמכן, ואל תהרסו לכן את החיים. אם אתן באמת בעודף משקל ובאמת לא מרגישות טוב עם עצמכן ואתן רוצות לשנות את זה- בבקשה לכו לתזונאי/ת ואל תרעיבו את עצמכן ותעשו דיאטות משונות. לא הכל בחיים זה יופי.

אני יודעת שזה באמת קשה לאהוב את עצמכן ב- 100% גם לי זה קשה לפעמים, אבל תסתכלו במראה, תתעלמו מהדברים הלא טובים, ותסתכלו על הדברים היפים בכן. 

למשל- אני, יש לי אף גדול יחסית לשאר הפרצוף שלי ולא כזה יפה. אבל אני מסתכלת על העיניים החומות והיפות שלי, ועל השיער שלי שאני אוהבת, ועל הגוף שלי שאני חושבת שהוא יפה. תסתכלו על היתרונות ולא על החסרונות בכן. זה באמת חשוב. 

סליחה שיצא קצת ארוך, ומקווה שלמדתן ונהניתן לקרוא. 

אוהבתת, !Girl's power

 

 

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
18 תגובות
תגובות: 103
✨ הו דארלינג ✨ אוגוסט 01, 2021 23:21
תוכן פגעוני
את ממש מדהימה ? פוסט חשוב ממש. מסכימה עם כל מה שכתבת?
❄️Princess אוגוסט 01, 2021 21:22
תוכן פגעוני
מסכימה לגמרי עם הכל❣️ מה שכבר כתבת ומה שהוספת ❣️?
❄️Princess אוגוסט 01, 2021 21:21
תוכן פגעוני
אני עכשיו קוראת שוב❣️
תגובות: 673
~Girl's power~ אוגוסט 01, 2021 20:51
תוכן פגעוני
שיניתי גם את הכותרת
תגובות: 673
~Girl's power~ אוגוסט 01, 2021 20:47
תוכן פגעוני
היי, קודם כל תודה בנות❤ דבר שני- אני ערכתי קצת את הפוסט והוספתי דברים, אשמח שתקראו את הגרסה החדשה;)
תגובות: 269
סימבה שולטת אוגוסט 01, 2021 17:11
תוכן פגעוני
אני מסכימה איתך למרות שיופי מאוד חשוב לי וכן זה נשמע ממש פרחי אבל מאוד חשוב לי יופי בעצמי
תגובות: 368
תולעת_ספרים אוגוסט 01, 2021 16:13
תוכן פגעוני
זה נכון ואני מסכימה איתך לגמרי אבל בעיניי זה לא חשוב אם את חכמה או יפה (בעיקרון זה כן אבל הרבהההה פחות) מה שחשוב זה האם את זורמת, נחמדה, כאלה כי אז כיף להיות איתך
תגובות: 230
Lia grande אוגוסט 01, 2021 15:44
תוכן פגעוני
אני ממש מסכימה איתך ב 100 אחוז יופי זה ממש לא הכל !! תמיד צריך להסתכל על הפנימיות ??? מדהימה שהעלת את הנושא הזה אוהבת מלא ??????
תגובות: 337
_Beauty girl_ אוגוסט 01, 2021 15:36
תוכן פגעוני
ממש יפה נכון מאוד!
~Tal~ יולי 31, 2021 23:03
תוכן פגעוני
מדהימה!! מסכימה איתך ממש❤
טעני עוד תגובות