גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

"שמנה"

מישהו קרא לי שמנה. נפגעתי, כל כך לא ציפיתי לזה למרות שאני יודעת שאני שמנה לשמוע את זה ממישהו שאני לא מכירה זה כל כך שונה..

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יולי 06, 2021 00:00
photo

אז כן היום מישהו קרא לי שמנה. 

זה היה כל כך מלחיץ. אני יודעת שאני שמנה אבל לשמוע את זה ממישהו אחר כל כך מוזר.

ילדים באו ודיברו ״וואי איזה ענקית היא״ ״מי ירצה אותה תראה איזו מכוערת״ ״למי היא כבר תתאים השמנה הזאת״ 

באותו רגע ששמעתי אותם (וכן לפני שאתן אומרות אולי זה לא היה עלייך אני שמעתי אותם אומרים איזה שמנה *השם שלי*) הסתכלתי עליהם ויכולתי לשמוע את דפיקות הלב שלי. הסתכלתי על הידיים שלי והן רעדו, התאפקתי כל כך לא לבכות ולמזלי זה עבד.

אמרתי להם ״וואי איזה בדיחה גרועה״ והם אמרו "מה מה את רוצה?״ אז אמרתי להם: ״לקרוא לי שמנה ועוד מאחורי הגב שלי זה מה זה לא מכבד״. 

הלכתי משם כולי רועדת עם רצון לבכות ולבכות. 

כשנכנסתי להסעה ישבתי בין השורות הראשון אבל לא הכי קדימה כדי שהנהג לא יראה אותי, ובכיתי. בכיתי בשקט שאף אחד לא שמעה אבל בכיתי הדמעות לא הפסיקו לרדת והרצון לרוץ הביתה ולבכות בכרית רק גבר וגבר. בסוף הגעתי הביתה ובכיתי בכיתי ובכיתי ובכיתי לבד עם עצמי וכל מה שרציתי היה חיבוק אבל לא העזתי לספר לאמא שלי.

הפוסט הזה הוא בשביל להעביר לכן בנות את העובדה שאתן תעברו הרבה בחיים. אני יודעת שעכשיו הכל נראה כל כך מושלם ושאף פעם לא תיפגעו אבל זה מגיע דווקא מהאנשים שלא ציפיתן מהם.

אני מצטערת אם אני לא אמורה לעלות פוסט כזה אבל אם זאת בעיה זה בסדר גמור למחוק את זה...

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
9 תגובות
הברוזון המכוער יולי 07, 2021 23:58
תוכן פגעוני
אנשים טמבלים באמת! אין עצם בלשון! לא יפה ולא מכבד בכלל.. שאלה אישית אפשר?
תגובות: 802
↠ὌΜἘŘ↞ יולי 07, 2021 21:53
תוכן פגעוני
את מהממת! לא משנה איך את, אני יודעת כמה זה קשה לקבל ביקורת, זה אחד הדברים הכי מורידים שיש, אבל נשמה, שילכו להז*&₪# זה לא אמור להזיז לך. זה לא רע להיות שמנה, וגם לפעמים טיפה מגזימים בהגדרה, הם ילדים מסכנים בלי חיים שיקפצו לך אם נעלבת מזה זה סיפק את הסחורה, ואל תתני לזה לקרות❤️ וכמו שאמרת החיים לא קלים, ואם לא יקראו לך שמנה יקראו לך אנורקסית..... וזה חלק מהחיים, ואת תצאי מזה גדולה. די נמאס לי מהשטויות האלו, מי שידבר אליך ככה תמסרי לו סטירה מצלצל ממני❤️ כי לא מגיע לך להיפגע ככה, אוהבת מליון, וכאן לכל דבר עומר.
:)CrazyCatLady יולי 07, 2021 12:18
תוכן פגעוני
קודם כל- קבלי ממני חיבוק ענק!! אני שולחת לך מלא אהבה, זו נשמעת חוויה ממש לא קלה.. כמו שכתבו פה בתגובות, הלוואי ויפסיקו להשתמש במילות תיאור מסוימות כקללות, לא מזמן קרין גורן דיברה על זה בתוכנית קינוחים החדשה שמשדרים עכשיו בקשת, על זה שצריך לפרק את הבושה, השליליות והעלבון מהמילה שמנה/שמן, לאנשים מסוימים יש יותר שומן בגוף, זה לא "לא בסדר", זה לא אמור להביש, ולא אמורים להטיח את זה בפניהם ולנסות להעליב אותם, זה פשוט לא בסדר. מקווה שתרגישי את טוב עם הגוף שלך, כי מה שאת מרגישה כלפיו זה מה שמשנה ♥
myNickname יולי 07, 2021 00:23
תוכן פגעוני
אה ואתן מוזמנות להיכנס לקרוא את התגובה שלי (זאת שמתחתיי) כשיש לכן נדודי שינה. ירדים אתכן מיד, באחריות...
myNickname יולי 06, 2021 23:36
תוכן פגעוני
זה כל כך מפריע לי שאנשים מתייחסים ל'שמנה' כאל עלבון! הסביבה דפוקה מהבחינה הזאת, כי מי קבע שהכי יפה זה רזה? שגוף אידיאלי הוא גוף עם כמה שפחות קלוריות? הרי פעם מי שהייתה מלאה הייתה נחשבת ליפה ולמבוקשת! אני לא יודעת מה גרם לשינוי, אבל זה בטח טעם *אישי* של כמה מלהקים לפרסומות, שלקחו דוגמניות גבעוליות, ומפה לשם זה התגלגל כך שבתוך "יופי" נכלל גם רזון. אני אישית נחשבת רזה מאוד לגילי, ובכל זאת זה מכעיס ביותר! אז אני אסכם את הנאום הארוך והחופר שלי - שמנה, בהגדרה, זה לא דבר רע. תנסי לחשוב על כל הדרישות שיש לעולם שלנו מנשים "יפות" ו"אידיאליות" - גם רזון קיצוני, גם חזה גדול, גם בלי שיערות, גם בלי חצ'קונים ועם עור פנים חלק לגמרי - ותאמרי לעצמך, "אז מה אם אין לי את הכל? יופי זה בסך הכל טעם, ועל טעם אי אפשר להתווכח." אני יודעת שמאוד קל להגיד ומאוד קשה ליישם, אבל תנסי להגיד לעצמך כל לילה לפני השינה "אני שמנה ואני אוהבת את זה, כי אני אוהבת את הגוף שלי, ובזכות זה גם אחרים יאהבו אותו". תתפלאי כמה ביטחון עצמי יכול לשנות מראה של מישהי, גם אם תווי הפנים או צבע העיניים או מרקם השיער לא השתנה! מקווה שעזרתי לך (אם קראת עד לפה, כמובן), ואת תמיד מוזמנת לפרוק אצלי בפרטי :)
תגובות: 12
פ מ י נ י ס ט י ת יולי 06, 2021 22:52
תוכן פגעוני
שמנה זה לא קללה , את מהממת כמו שאת יא מדהימה
❄️Princess יולי 06, 2021 18:17
תוכן פגעוני
מקווה שתרגישי יותר טוב? אם את מכירה אותם אז אני ממליצה לך להתרחק מהם! הילדים האלה צריכים לדעת שאם אין משהו טוב להגיד עדיף לא להגיד!
אין לי חיים יולי 06, 2021 14:01
תוכן פגעוני
תאמיני לי גם לי זה קרה אל תתייחסי כולם טמבלים ואם אומרים לך שוב תעני: נכון אני יפה אז ה' יצר ממני כמה שיותר. ממש עזר לי ממליצה
תגובות: 294
nob0dy יולי 06, 2021 11:30
תוכן פגעוני
אני מקווה שתרגישי יותר טוב?