גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

מון- פרק שלישי

במשך שבוע שלם אני מובלת לחדר עם המכונה המוזרה ומסתכלת על כל פרט קטן. מייבן אמר שה'מתאים' הקודם הצליח לברוח, אז גם לי יש סיכוי.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 10, 2021 20:50
photo

רציתי כבר לעלות עוד פרק, אז מצטערת שהוא קצת קצר...

פרק שלישי בסדרת מון?

לפרקים הקודמים:

מון- פרק ראשון

מון- פרק שני

אה וגם, העלתי לפרק הקודם אבל משהו לא עבד ולא ראו את זה-

יש לכם משפטים עם המילה 'לב' או 'heart' באנגלית??

תודה למי שעונה??

מקווה שתאהבו, אני אנסה לעלות עוד פרק מהר!!

 

במשך שבוע שלם אני מובלת לחדר עם המכונה המוזרה ומסתכלת על כל פרט קטן. מייבן אמר שה'מתאים' הקודם הצליח לברוח, אז גם לי יש סיכוי. אני משננת את הדרך, ומסתכלת דרך החלונות כדי להבין איפה אני נמצאת בבניין הגדול. אחרי שבוע הרון עורך לי את הסיור שהבטיח, הבניין מאוד צפוי, למרות שחשוב שאני אכיר את כל החלקים שלו בשביל להצליח לצאת מכאן.

בסיור אני יוצאת פעם ראשונה אל מחוץ לבניין, יש מסביבו עוד  כמה מבנים נמוכים יותר, ומסביבם שטח גדול של אדמה בלי שום צמח או סימן שמשהו יכול לגדול עליה.

באופק אני רואה קו כחול זוהר, כשאני שואלת את הרון מה משמעותו הוא מסביר לי בפרצוף זעוף  "את הקו הזוהר אף אחד מכאן לא יכול לעבור. בהתחלה הקמנו אותו נגד כניסה של חיות מבחוץ, אבל לאחר שהתחסנו נגד תופעות לוואי שחשבנו שיכולות להיווצר בעקבות המחקרים שלנו, חיסון שאחרי כן התברר שלא היה נחוץ בכלל והכיל חומר שלא מתנקה מדמנו, גילינו שכשאנחנו עוברים דרך הקו 'אור הצבוע', האור שבוקע מהקו, מתנגש עם החומר ושורף אותנו מבפנים. היציאה היחידה היא דרך המנהרה" הוא מחווה עם ראשו לכיוון מנהרה רחבה לשמאלנו.

זה הסיכוי שלי לברוח, אני מבינה, לעבור את הקו הכחול. ככה המתאים הקודם ברח כנראה. אני מתחילה להתעודד, יש תקווה.

הרון שם לב להבעת פניי וממשיך "מאחורי הקו יש חומה אלקטרונית, היא בלתי עבירה, אם תעברי את הקו לא יהיה לך אוכל, מים, או כל דבר שתצטרכי. המתאים שברח קרא לקו 'קו החיים' אבל מאחוריו הוא כנראה מצא את מותו."

"ולמה את מספר לי את כל זה?"

"כדי שלא ייכנסו לך רעיונות לראש." הוא משיב, אבל כבר מאוחר מדי, אני לא יכולה לסבול את המקום הזה יותר, אני מתחילה לרוץ.

המהירות שלי מפתיעה את הרון ואני מתחילה להתרחק ממנו, כל מה שאני רואה לפניי זה רק הקו הכחול, אני רק צריכה לעבור אותו.

אני מרגישה דקירה בזרועי ומסתכלת, אבל לפתע הכול נהיה מטושטש ואני כבר לא מצליחה להזיז את רגליי.

"ניסיון יפה" אומר הרון ומסמן לשני מאבטחים גדולים שבידיהם האקדחים עם חצי ההרדמה שכנראה ירו בי, "תוך עשר דקות תחזרי לעמוד."

 וכך נגמר הסיור שלנו והמאבטחים נושאים אותי לבפנים, לעוד סבב של דקירות מכאיבות. אבל אני עדיין מאמינה שזה הסיכוי היחיד שלי לצאת מכאן, משהו בתוכי אומר שיהיה בסדר, אני חייבת לעבור את קו החיים.

ביום הבא, אני כבר מתכננת דרך יציאה שבאמת יש לה סיכוי לעבוד, ומתחילה לשים לב למאבטחים שמסתובבים בבניין. למרות הכאב הנורא בראשי שלא עוזב אותי, אני לא מרגישה מטושטשת בכלל, להפך, אני אפילו יותר חדה מבדרך כלל. כל יום הם מביאים לי מנת אוכל לא משביעה במיוחד בבוקר ובערב, שבשביל לקבל אותה הרון לוקח אותי לחדר אוכל, שרחוק רק גרם מדרגות אחד ושני מסדרונות מהיציאה מהבניין. בניתי לעצמי תוכנית, אני רק צריכה מזל.

עוברים שבועיים של ניסויים, כל כמה ימים אני מנסה לברוח, ואנשי 'הצבוע השחור' בתגובה מגבירים את האבטחה ולא נותנים לי את מנות האוכל של הערב. אבל אני הבנתי שאין לי יותר מה להפסיד, שמעתי אותם מדברים ביניהם באחת הפעמים שהם חשבו שעדיין הייתי מורדמת, והם לא יכולים לפגוע בי יותר מזה בלי לפגוע בתוצאות הניסוי שלהם.

באחת הפעמים שאני כן מקבלת ארוחות ערב, אני שמה לב שהמאבטח ששומר על הכניסה נרדם. אני מסתכלת מסביבי, הרון נמצא שם, מדבר עם אחד העוזרים שלו, ועוד שני עובדי מטבח שמתעסקים במנות עם המאכל הלא ברור שהגישו היום.

אם לא עכשיו, אף פעם. אני רצה שוב, אסירת תודה על כל הריצות שעשיתי לכיף כשלא דמיינתי אפילו מצב כזה, ורק אחרי חמש מאות מטרים שומעת צעקות מאחורי. אני ממשיכה לרוץ, הפעם אני יוצאת מכאן, אני כבר אסתדר בחוץ.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
9 תגובות
?CoolGirl אוגוסט 28, 2023 09:02
תוכן פגעוני
רצה לקרוא את הפרק הבאאאא
?CoolGirl אוגוסט 28, 2023 09:02
תוכן פגעוני
וואו סיפור מטורףף
תגובות: 368
תולעת_ספרים אוגוסט 06, 2021 08:17
תוכן פגעוני
פרק ארבע דחוףףףף!
יוני 14, 2021 13:36
תוכן פגעוני
עוד!
:)CrazyCatLady יוני 13, 2021 10:30
תוכן פגעוני
אהה פרק קצר!! מחכה לפרק הבא ♥️
מותק מורדכי יוני 12, 2021 21:13
תוכן פגעוני
היי אשמח אם תלכי לפוסט שלי בעמוד בשם ״ סתם מציק או בקטע שלי ״ ותעזרי ליי ♥️
❄️Princess יוני 12, 2021 20:58
תוכן פגעוני
ממש יפה ❣️✨
Eu4ouria יוני 12, 2021 15:13
תוכן פגעוני
תקשיבי העלילה פה ברמה של ספר!!ממש מחכה להמשך❤❤❤
אנונימית 9 יוני 12, 2021 09:20
תוכן פגעוני
ממש אהבתי ! מחכה להמשך !