גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

למה עוד לא קיבלתי מחזור?

אני בת 14 וחצי (ביולי הקרוב אהיה בת 15) ולא קיבלתי עדיין מחזור. אשמח לעזרה כי אני באמת מבולבלת כבר

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מרס 31, 2021 00:46
photo

אני יודעת שזה לרוב תקין וגם הייתי אצל רופאה והיא אמרה שהכל בסדר אבל אני ממש אשמח לקבל חוות דעת שנייה מכן. יש לי הפרשות והתחיל לגדול לי החזה וגם מצבי הרוח שלי משתנים. יש איזושהי דרך לדעת אם אני עומדת לקבל? יש לכן עצות? תודה, טומי(:

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
תגובות: 170
Moon♡ אפריל 04, 2021 09:32
תוכן פגעוני
היי חיימ אל תדאגי לא צריך להלחץ בעיקר אם קיבלת חוות דעת בנושא ודנת על זה עם רופאה אני קיבלתי את המחזור הראשון שלי בגיל 11 ואני תמיד חיכיתי לזה כמו משוגעת מתי זה יקרה שאלתי את עצמי,אבל כשקיבלתי את זה זה דרש הרבה סבלנות וזמן.וגם הרבה כאבים.זה לא כזה מלהיב כמו שזה נשמע חחחח אבל מתי שתקבלי שיהיה לך בהצלחה❤❤❤
ים675 אפריל 03, 2021 22:20
תוכן פגעוני
היי אחות ,אני יכולה להגיד לך שאני הכי מבינה אותך בעולם כשהייתי בת 13 כל הבנות בכיתה קיבלו ואני היחידה שעוד לא קיבלה למרות שאני הייתי הכי מפותחת שם אז קודם כל אחרי חצי שנה קיבלתי והבנתי שזה קשור להמון פרטים ואצלי מה ששיחק תפקיד זה התזונה. כל הזמן הייתי עושה דיאטות וזה מה שגרם למחזור שלי לא להגיע. כשהפסקתי עם הדיאטה האחרונה שעשיתי והתחלתי לאכול גם פחמימה הגיע לי המחזור למרות שאני אומרת לך ברצינות את תגידי לעצמך בדיוק כמו שאני אומרת לעצמי עד היום למה ככ רציתי לקבל מוקדם בקיצור אל תמנעי מהגוף שלך לאכול,לשתות גם פעילות גופנית מתונה היא חשובה אני יכולה לתת לך עוד עצות אבל עדיף בפרטי את מוזמנת לפנות אלי בכל שאלה 3>
MISS_EYNAT אפריל 01, 2021 17:12
תוכן פגעוני
היי אהובה , עד גיל 16 את אמורה לקבל את המחזור וזה תקין. אם היית אצל רופאה והכל בסדר אז תחכי והוא יגיע. אם הגוף שלך משנה ואת רואה את הסימנים ואת מה ששונה אז עוד קצת זמן וגם המחזור יגיע. אי אפשר לדעת כל כך מתי הוא מגיע בפעם הראשונה , זה פשוט קורה. אני יכולה לספר לך שהמחזור הראשון שלי הגיע ביום האחרון של החופש הגדול כשהייתי בין כיתה ח' לכיתה ט' , לקראת גיל 14. הכל בסדר ואין לך ממה לדאוג. במידה ולא תקבלי עד גיל 16 תגשי שוב לרופאה ותבדקי את העניין. אבל אני בטוחה שיהיה בסדר! קצת סבלנות ובלי לחץ והוא יגיע.
:)CrazyCatLady מרס 31, 2021 11:23
תוכן פגעוני
אם היית אצל רופאה והיא אמרה שהכל בסדר אז אין לך מה לדאוג, כל אחת מתפתחת בקצב שלה וזה גם קשור לגנטיקה.. תקבלי כשתקבלי ותאמיני לי זה לא כזה תענוג תמיד אז הכל טוב :)