גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

בואו נדבר על מיניות

רציתי לדבר איתכן קצת על מיניות. נושא שלא מדברים עליו מספיק - והגיע הזמן!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
פברואר 10, 2021 09:18
photo

אז בנות, מתי הייתה הפעם האחרונה שדיברתן עם מישהו על מיניות?

אמא, חברות, מישהו?

יש משהו שמפריע לי. איך זה, שעם כל המאבק בשוביניזם, עם כל המאבק למען שוויון זכויות, איך זה שעם הפמיניזם ששולט בענק - עדיין מיניות זה משהו שגברים מדברים עליו בכיף, ואצל נשים זו בושה? זה טאבו? זה לא קורה?

תסבירו לי - איך זה שאצל גבר, כמה שיותר סטוצים = יותר הערכה מצד חבריו, ואצל אישה, לרוב על סטוץ אחד בלבד היא מקבלת ביקורת? אומרים לה שזה לא בסדר?

עכשיו כמובן, אני מאוד שמחה שכבר הגענו למצב שאפשר עוד קצת לדבר על זה, שלא כמו פעם שבכלל היה אי אפשר. אבל איך זה שגברים מדברים על אוננות בלי סוף, ואנחנו מתביישות לדבר על זה?

לכל הבנות הצעירות פה:

מיניות זה משהו שהוא בסדר גמור! זה אפילו נפלא! בגיל ההתבגרות המוח מתחיל להפריש הורמונים שמעוררים בנו חשק מיני וחרמנות - וזה לגיטימי לגמרי לדבר על זה, זה לגיטימי לגמרי (!) לאונן, זה לגיטימי לעמוד מול המראה בהלבשה תחתונה ולהרגיש סקסית, לגעת בעצמך. זה לגיטימי לרקוד ערומה - כי בא לך! כי את מרגישה כיף! זה לגיטמי לדבר על זה. 

אז בנות, רק רציתי לומר שמיניות זה דבר מדהים. הגוף שלנו זו מתנה. תנצלו את זה! (כמובן אתן לא חייבות לעשות כלום אם אתן לא מרגישות - זה הכל עניין של מוכנות.) אורגזמה היא דבר מדהים, אז אם אתן מרגישות שלאונן זה כיף לכן לכו על זה. תגיעו לשיא ותהנו. אני אישית לא מאוננת אבל אני כן אוהבת להסתכל על עצמי, אני אוהבת לרקוד בהלבשה תחתונה לצליליי מוזיקה שגורמת לי להרגיש סקסית. וזו הרגשה מדהימה. 

 

ובנושא אחר אבל מאוד קשור:

סקס.

אין הגבלת גיל לסקס חוץ מבחוק שעל זה אתן צריכות לדעת - אתן לא יכולות לקיים יחסי מין מתחת לגיל 14! אם אתן מעל גיל 14 אתן לא יכולות לקיים יחסי מין עם אלה שהם מעל גיל 16! אם אתן מעל גיל 16 אתן לא יכולות לקיים יחסי מין עם אלה שהם מעל גיל 18! ומעל 18 אתן כבר חופשיות.

אבל חוץ מהחוק אין אף אחד שיוכל להגיד לך אם את מוכנה או לא חוץ ממך!

אם את נמצאת במערכת יחסים, יש ביניכם/ביניכן תקשורת טובה, אין לחץ על אף אחד מהצדדים ואתן מרגישות לגמרי מוכנות מותר לכן! רק תקפידו על אמצעי מניעה.

בנות, כל גיל הוא לגיטימי. זה הכל עניין של מוכנות. יש אחת שתהיה מוכנה בגיל 15, ואחרת תהיה מוכנה רק בגיל 21. והכל זה בסדר. אז אפילו אם אתן בנות 14, אם אתן מרגישות לגמרי מוכנות ובטוחות, זה בסדר. אם ההחלטה מגיעה באמת מכן, ולא מלחץ, (אבל עדיין תמיד עדיף שתקחו הרבה זמן לחשוב על זה, זו החלטה חשובה), אז מותר לכן ולאף אחד אין זכות להעביר עליכן ביקורת!!!

 

 

אז לסיכום, מיניות היא משהו שלא מדברים עליו מספיק. וכדאי שכולן יידעו - הכל זה לגיטימי! מותר לנו.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
That's me פברואר 11, 2021 10:32
תוכן פגעוני
פוסט יפה! ?
-Mad Max- פברואר 11, 2021 10:22
תוכן פגעוני
את כל כך צודקת 3>
:)CrazyCatLady פברואר 11, 2021 10:08
תוכן פגעוני
מסכימה במאה אחוז ♥
אנונימית פברואר 10, 2021 10:25
תוכן פגעוני
וואו! אחותי זה חתיכת פוסט עוצמתי