גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

יועצת מיניות עונה לבנות

רוצות לשאול משהו בקשר למיניות ולגוף שלכן, אבל נבוכות מדי? בשביל זה יש האפשרות לשלוח שאלות אנונימיות ליועצות באתר! יועצת מיניות עם שתי תשובות חדשות

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
ינואר 31, 2021 01:49
photo

תודה רבה לבארי דגן, על מענה לשאלות הגולשות. בארי היא עובדת סוציאלית, מנהלת את סניף "דלת פתוחה" באר שבע. "דלת פתוחה" מעניקה ייעוץ, מידע והדרכה בנושאי אהבה, זוגיות ומיניות לבני נוער על ידי אנשי מקצוע, ללא תשלום בטלפון 08-6652436 ובאתר האינטרנט.

 

שאלה:

הגיוני שאני מאוננת לפחות שלוש-ארבע ולפעמים 5 פעמים ביום כל יום (חרמנית 24/7)? אני גם כמעט ולא גומרת וגם כשכן אז ממש קצת נוזל יוצא..

תשובה:

שלום לך,

אני שמחה שפנית אלינו ובחרת לשתף אותנו. אני שמחה לשמוע שאת מאוננת, זאת דרך טובה להכיר את עצמנו, להבין מה אנחנו אוהבים.

העלית שאלות בנוגע לכמות הפעמים שאת מאוננת ביום, הדרך להבחין אם אנחנו עושים משהו יותר מידי ולא רק נהנים ממנו, היא לבדוק האם אנחנו עדיין עושה את הדברים שאנחנו נהנים מהם ושהם חלק משגרת היום יום שלנו, כמו למשל: להיפגש עם חברים, להתעסק בתחביבים ולבלות עם המשפחה. אם את מרגישה שהאוננות מונעת ממך לעשות דברים אחרים, כדאי לנסות להפחית בכמות. במידה ולא, את יכולה להמשיך כפי שאת עושה עד כה.

לא בהכרח התוצאה הסופית של האוננות היא מה שחשובה, ההנאה תוך כדי מהדרך היא חשובה ונותנת לך הזדמנות להכיר את עצמך וליהנות מגופך. יש הרבה סוגי גירויים, אפשר לגרות את הנרתיק מבחוץ ומבפנים והדרכים השונות יכולות להשפיע על הגמירה. המשיכי לחקור את מה שאת אוהבת ועושה לך טוב.

בנוסף, חשוב להגיד שזה בסדר שאת חרמנית! הרבה פעמים בחברה שלנו חרמנות מדוברת בהקשר גברי יותר מאשר נשי, אך גם נשים חרמניות וזה טבעי לחלוטין ואפילו רצוי ונהדר.
לעוד שאלות את תמיד מוזמנת לפנות למרכז הייעוץ של "
דלת פתוחה", מרכז הנותן ייעוץ לבני הנוער בכל הקשור לאהבה, גיל ההתבגרות ומיניות פרטים באתר- https://www.opendoor.org.il/..

שיהיה הרבה בהצלחה,

 

בארי דגן , עובדת סוציאלית, דלת פתוחה.

 

 

שאלה:

היי אני בת 16 ואני ובן זוגי כבר שנתיים יחד אני סומכת עליו מאוד והוא מבין ומכבד. עשינו אנאלי כבר כמה פעמים והיה בסדר, אבל קראתי המון דברים באינטרנט וראיתי שאסור לעשות אנאלי בתדירות גבוהה. אשמח לדעת כל כמה זמן מותר לעשות אנאלי? ואם זה יכול להשפיע שזה קורה פעמיים בשבוע? (אנחנו פעילים מינית הרבה?)

תשובה:

שלום לך,

אני שמחה שפנית אלינו ובחרת לשתף אותנו. אני שמחה גם לשמוע שאת ובן זוגך פעילים מינית, נשמע שיש לכם קשר טוב, ושאתם חוקרים את המיניות שלכם ביחד.

אין כמות מוגבלות של פעמים שאפשר לקיים בהם יחסי מין באופן כללי, ויחסי מין אנאלי בפרט, ניתן לעשות את זה כמה שאתם רוצים כל עוד זה עושה לכם נעים. סקס ומין אנאלי בפרט דורשים תקשורת רבה יותר בין בני הזוג, זאת על מנת לראות שנעים ונוח לשני הצדדים. אזור פי הטבעת הוא אזור רגיש שלוקח לו זמן להתרחב, ולכן צריך להיות עדינים וחשוב שאת ובן זוגך תתקשרו תוך כדי החדירה כדי לראות שלא כואב ושני הצדדים נהנים.

בנוסף, חשוב להשתמש בחומר סיכה על בסיס סילקון ולהתנקות לפני ביצוע החדירה וכמובן שחשוב להשתמש בקונדום או באמצעי מניעה אחר.

לסיום, המשיכו ליהנות ביחד ולחקור את גופכם, תוך שאתם שומרים על תקשורת פתוחה ומכילה.

לעוד שאלות את תמיד מוזמנת לפנות למרכז הייעוץ של "דלת פתוחה", מרכז הנותן ייעוץ לבני הנוער בכל הקשור לאהבה, גיל ההתבגרות ומיניות פרטים באתר- https://www.opendoor.org.il/..

שיהיה הרבה בהצלחה,

בארי דגן, עובדת סוציאלית, דלת פתוחה.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
0 תגובות