גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

אני אקבל בימים הקרובים מחזור?

אני חושבת שאני עומדת לקבל מחזור בימים הקרובים אבל לא בטוחה...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
נובמבר 27, 2020 23:24
photo

היי אני בת שתיים עשרה ובשלושה ימים האחרונים התחילו לי כאבי בטן בלמטה של הבטן, הפרשות יותר מהרגיל וכאבי ראש. אני מפותחת ויש לי כבר שיער בבית שחי ובעוד מקומות. הבנות שאני מכירה שקיבלו מחזור אמרו לי שזה מה שיש להן בימים לפני המחזור. אמא שלי קיבלה מחזור בגיל 13 ואחותי בגיל 12. זה אומר שאני אקבל בימים הקרובים מחזור?

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
7 תגובות
תגובות: 12
פ מ י נ י ס ט י ת יולי 02, 2021 16:26
תוכן פגעוני
לי יש הפרשות למעלה מחצי שנה, התפתחות שדיים וגדילת שיערות באזורים ועדיין אין לי מחזור . זה נורמלי?
תגובות: 661
- סלינטורס - נובמבר 28, 2020 20:59
תוכן פגעוני
היי, חשוב לי לציין שאם כמה שזה אכן נשמע שאת באמת קרובה לקבל את הווסת שלך אף אחת כאן לא מכירה אותך ואת ההיסטוריה הרפואית שלך ואף אחת כאן אינה רופאה שיכולה לעזור ולייעץ לך. הבנות פה יכולות לתת לך אוזן קשבת ועצה מתוך ניסיון אישי אבל תמיד חשוב לקבל את העצה מאדם קרוב אלייך או לחילופין מרופאת הילדים/המשפחה שלך. חשוב שתפני לגורם רפואי או לאמא שלך או שאת יכולה לשאול את היועצת מחזור באתר. בכל מקרה כמו שכתבתי זה כן נשמע שאת צריכה לקבל מחזור אבל את צריכה לפנות לגורם רפואי מוסמך. אדווה.
תגובות: 915
זוט עני שני נובמבר 28, 2020 18:41
תוכן פגעוני
היי אני כמעט בת 13 ועדיין לא קיבלתי... קורה גם לי שנגיד כואב הגב התחתון ויש הפרשות וכאלה ולא מגיע המחזור קרה לי מלא פעמים אל תייחסי לזה חשיבות אלא אם כן יוצא דם ואז קיבלת מחזור ?
תגובות: 618
꧂שובל-שובי꧁ נובמבר 28, 2020 01:19
תוכן פגעוני
היי אהובה טוב שאת שואלת,אני חושבת שכן יכול להיות שתקבלי מחזור בימים הקרובים,אני חייבת להגיד שכשאני הייתי בת 12 לי לאהיה בכלל כאבים ולא הרגשתי כלום פשוט מה שנקרא שהלכתי לשירותים וראיתי דם חח אז אם את תקבלי בימים הקורובים זה טוב..אוהבת ומאחלת בהצלחה שובי...אה ואם את צריכה לדבר על דברים כאלה תשאלי אותי בפרטי אני פה חח? ? ?
《°•"מָצְחִקּוּלָהּ"°•》 נובמבר 28, 2020 00:09
תוכן פגעוני
לא בטוח...את יודעת כמה פעמים אני כיוותי והתאכזבתי? חח נ.ב אדון מחזור אם אתה קורא את זה אני עדיין מחכה לךךךל??
-Mad Max- נובמבר 27, 2020 23:29
תוכן פגעוני
אני לא רופאה ואין לי נסיון רב בדברים האלו אז אני לא רוצה לומר לך משהו לא מדויק אבל יש באתר את "יועצת המחזור הראשון שלי" תשאלי אותה ואי אפשר לדעת מי שלחה את השאלה אבל לא תמיד תקבלי תשובה באותו היום שתשלחי את השאלה