גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

צריכה בגד ים למסיבת בריכה!

טוב אז לחברה ממש טובה שלי חוגגת בת מצווה בסוף החודש ו....

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוקטובר 21, 2020 21:50
photo

זו מסיבת בריכה ואני יודעת שאין מצב שתוך 10 ימים אני יכולה להיראות טוב בבגד ים. 

מה לעשות? דרך אגב מישהי יודעת איפה אני יכולה לקנות טקטני והוא שהוא יהיה אצלי תוך 10 ימים? אני לא בטוחה טקטני זה השם הנכון לסוג בגד ים הספציפי זה אני מתכוונת לזה שיש לו חלוצה  עם שרוולים ארוכים ותחתון.

אני צריכה לקנות את זה מהאינטרנט. אני יודעת שזה הדבר היחיד שאני אראה בו טוב.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
3 תגובות
:)CrazyCatLady אוקטובר 22, 2020 10:15
תוכן פגעוני
אני לא מכירה את סוג הבגד הים הזה אבל אני בספק שבגד ים שתזמיני מהאינטרנט מחו"ל יגיע תוך עשרה ימים, אז לדעתי כדאי לך ללכת על בטוח ולקנות בחנות פה בארץ.. ובנוגע ללהיראות טוב בבגד ים, אני בטוחה שאת נראית נהדר, ותזכרי שכל אחת (ואולי אחד אם זו מסיבה עם בנים) תהיה מודעת לעצמה ותרגיש אי נוחות, זה מין מצב כזה לצערי.. ככה אנחנו רגילות לחשוב, שאנחנו תמיד לא מספיק יפות/חטובות וכו'.. זה לא אומר שזה נכון!
Superdogi ? אוקטובר 22, 2020 09:00
תוכן פגעוני
אוקיי, קודם כל, יש משפט שאני תמיד אומרת לעצמי במצב מביכים ושאת חייבת לזכור: אם הם מסתכלים, שיסתכלו. אם הם מגניבים הצצות, שיעשו מה שבא להם, אני דואגת לעצמי ובשבילי זה לא מה שבשבילם. בעקרון צריך לקרוא את המשפט הזה איזה 10 פעמים עד שיבינו אותו, אבל לבינתיים את יכולה לקנות בגד ים של גלישה כזה של בנים, אני משתמשת בו כל הזמן. הוא גם ממש נוח וגם עושה גוף חטוב ויפה. קניתי חולצה ומכנס בfox
Bar Cohen אוקטובר 21, 2020 23:32
תוכן פגעוני
אני חושבת שכדי לך להאמין בעצמך כי אם את מרגישה טוב את ניראת טוב והסגנון בגד ים הזה ממש יפה והבנתי על מה דיברת אם עזרתי אז שמחתי לעזור וכל דבר מוזמנת בפרטי:)