אין לך בושה?

אני הייתי חברה אמיתית ועזרתי לך כשהיית צריכה. ככה את מודה לי?!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מרס 15, 2008 00:00
photo

 

הכרתי אותה לפני שנה וחצי. היא לא אהבה כל כך את החיים, היא לא הייתה כל כך מקובלת, היא סבלה. הכרתי אותה וגיליתי בן אדם מדהים, אך חסר ביטחון עצמי.
לאחר חצי שעה היא
ידעה את כל סודותיי. חשבתי שהיא מדהימה אז הכרתי לה את החברות הכי טובות שלי וביחד היינו החברות הכי טובות.
היא נהייתה מקובלת, אהבו אותה, אז היא התחילה לשכוח מי
היא, מה היא ובזכות מי הגיעה לשם.
רבנו, סלחתי לה, לא עבר זמן רב והיא שוב שכחה איך להתנהג. סלחתי לה ואמרתי לה שאין יותר סליחות. היא שוב שכחה ובכל זאת סלחתי לה.
היום אנחנו
באותו המצב- היא שכחה, הפעם..אין דרך חזרה, את זה אני יודעת וגם היא.


אני לא מאמינה שהכל בגללי. בגללי היא הפכה להיות אחרת- צבועה, שקרנית ועם יותר מדי ביטחון עצמי. אנוכית.
מה קרה לה? למה פתאום זה עלה לה לראש? איפה היא שכחה את הבושה שלה? איך היא מתנהגת?
היא שכחה...שכחה איפה היא הייתה היום אם היא לא הייתה מכירה אותי...
אני יודעת שהיא כמו תמיד תבוא
לבקש סליחה ותגיד לי: ''אני אוהבת אותך ובאמת נמאס לי לריב". רק לפני שבועיים היא ביקשה סליחה ועכשיו... היא שכחה.
בנות, אל תשכחו את החברות שלכן, כי אין כמוהן. לא משנה מה, אל תשכחו אף פעם אותן...

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
109 תגובות
שירנושי אוקטובר 23, 2012 00:00
ץץץץץץץ
בידיוק מה ש" חברה שלי " לשעבר עשתה לי בוללללל
תגובות:
אנונימית מרס 11, 2012 00:00

אני מבינה אותך. לא אותה. כמו כל הבנות פה. והן מצדיקות אוה כי הן בעצמן כאלה!!!!!!!!! אל תשימי לב.
תגובות:
אנונימית אוגוסט 17, 2010 00:00

להגיד את האמת...בנות אתן מתנהגות פה כמו חולות נפש, פשוט מזעזע מה שהולך פה!! היא כולה רצתה לכתוב פה את הסיפור שלה ותכלס אם אין לכן משהו נחמד לכתוב אל תכתבו!! היא לא צריכה שתוסיפו לה על זה...אם אתן רוצות תתפוצצו ביניכן לבין עצמכן! לכותבת- אני לא מכירה את הסיפור ומה היה לכן, אבל אם הסיפור הוא כמו שאת אומרת אני מציעה לך פשוט להתרחק מהחברה הזו! אם כאלה חברות מי צריך אוייבים?? שיהיה לכולן יום טובב : )
♥Mobile♥Kitten נובמבר 21, 2009 00:00
18:47
נחמד...מעניין היית צריכה להרחיב יותר XP
תגובות:
אנונימית דצמבר 14, 2008 00:00

את מזכירה לי את החברות שכעת אני מתמודדתד יפה דוקא כעת -55555- אני חושבת שהיא זקוקה ל"נענוע" זאתומרת שאת צריכה להרים עליה ת"קול להוציא הכל את מה שאת חושבת ואז אולי היא הייתה חוזרת לגבוליה..=] תעדכני אותני=] ערב ט7וווב
תגובות: 1212
Bat~Hen נובמבר 06, 2008 00:00
...
אף פעם לא נשכח... ץ_ץ
תגובות:
אנונימית יוני 03, 2008 00:00

היא ילדה מגעילה... היא שכחה את החברות שלה.. היא לא יודעת איך היא הגיעה למקובלות כזאת. בזכות ילדה אחת.. שאני מכירה אותה אישית... מאמייי?! את ממש צודקת!
תגובות:
אנונימית מאי 20, 2008 00:00

אני לא באתי לפה לקלל או משהו. אני לא לצד אף אחד פה, באמת. שתיכן חברות שלי. אני פשוט אומרת את מה שאני חושבת. קודם כל נועה- את לא כזאתי מקובלת, אולי יש לך הרבה חברות, ואפילו אני הייתי אחת מהן, אבל אחרי כל הריב הזה שאת משתפת את כל העולם?לא כולם ישארו חברים שלך, ולא כולם ימשיכו לאהוב ולסגוד לך! אוקי אז יש לך הרבה חברות, אבל כדי שתתחילי להוריד ת"פוזה שעשית פה! למה מה קרה?אין לך את הכוח להתמודד עם מה שליאור כתבה פה לבד?! את חייבת להוסיף פה עוד אנשים?! קודם כל, כל הערסיות האלה שמגדילות קצת ת"פוזה שלהן פה, יכולות לקפוץ לי! חח נועה את באמת חושבת שלליאור אין מספיק חברות שאת אומרת שקורל החברה היחידה שלה?! את כנראה לא מכירה אותה מספיק טוב, וכנראה את חושבת שרק קורל נאמנה לה, אבל זה כלכך לא נכון! יש לליאור מספיק חברות ותאמיני לי לא חסרות לה ואם את חושבת את זה כנראה את לא יודעת מי נאמנה לך ומי לא! בקיצור, את יכולה לקפוץ לי! ורק החברות הפוסטמות שלך חושבות דברים רעים על ליאור! ואם תקראי כמה תגובות לפני ואפילו אחרי, כולם מסכימים עם ליאור! ותאמיני לי שזה נכון! תורידי תפוזה שלך מותק! ביי כפרה.
תגובות:
אנונימית מאי 19, 2008 00:00

נועה יכלה להיות מקובלת איתך או בלעדיך את לא גגרת אותה לשם ! אז תביני יאשכנזיה אחת אני ממש לא יודעת מאיפה כל הביטחון העצמי הזה שיש לך אבל דבר אחד יש לי להגיד לך יש לך אגו נפוח ! אז יאללה רדי מזה אחותי את לא מענינת אף אחת ובעיקר לא את נועה ובמקרה אני מכירה את נועה עוד לפני שאת נולדת אזז יאללה דפדפי ! מחקי את זה עם את לא רוצה יותר פדיחאות בחיים שלך ואני מאמי חושבת שיש לך מספיקק אוהבת וכדי שתקשיבי לי נשמה
תגובות: 1279
The white queen מאי 19, 2008 00:00
מי צריך אותה?!
תיראי כמו שאת אמרת בעצמך בלעדייך היא לא הייתה מגיעה לשם ובלעדייך היא לא הייתה בכלל שווה משו אבל את בכלל לא היית צכה אותה אז זה אומר שגם את לא צכה אותה עכשיו אין טעם לסלוח שוב לדעתי פשוט נתקי את הקשר אבל לתמיד!!!את לא צכה מישי כזאת שתיהיה חברה שלך כי זה אפילו לא נקרא חברה!מקווה שעזרתי :P
טעני עוד תגובות