גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

מרגישה שמנה אבל לפי הנתונים אני לא

אז אני לא יודעת אם להתעלם מהעובדה שאני מרגישה שמנה כי לפי הנתונים הכל תקין או לעשות עם זה משהו...

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוגוסט 27, 2020 00:54
photo

אני מרגישה שאני שמנה למרות שבדקתי המון פעמים באינטרנט והמשקל שלי מתאים לגובה ולגיל שלי וגם עשיתי בדיקת דם שבה הכל היה תקין אבל אני זאת שרואה את המציאות שבה אני רואה שאני שמנה גם יחסית לבנות בשכבה שלי וגם בכללי ואני לא יודעת אם כדאי לי לשכוח מזה למרות שזה מציק כי מבחינת "נתונים" הכל נראה בסדר או לעשות עם זה משהו... אשמח תגיבו את דעתכן למטה.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
3 תגובות
:)CrazyCatLady אוגוסט 30, 2020 14:37
תוכן פגעוני
אני חושבת שיכול להיות שההשוואה שלך לבנות אחרות בשכבה (שהיא הכי טבעית בעולם) גורמת לך לחשוב שאת שמנה, ואם לפי נתונים יבשים את לא אז כבר יש לך דאגה אחת פחות מבחינת המדדים של הבריאות והכל. השוואה לבנות אחרות היא אמנם טבעית כמו שכתבתי אבל היא מיותרת, אולי אחרות עם מבנה גוף צר יותר, אולי הן גבוהות יותר, יש כאלה שיש להן אגן רחב יותר, כאלה שפחות, וזה יכול לגרום לך להרגיש שונה. אז תשימי לב שיש מלא סוגים של גופים והיום יותר מתמיד יש ייצוגים ליותר סוגים כאלה, פתאום תחת גדול זה ממש נחשב למשל, ופעם לא, הכל טוב, מי שאת זה טוב. יצאה לי תגובה קצת מפוזרת אבל מקווה שהבנת פחות או יותר למה אני מתכוונת. אני גם פה בפרטי בשבילך אם את צריכה ♥
« נוּנָה » אוגוסט 27, 2020 18:05
תוכן פגעוני
אני מסכימה עם סופר.וגי. אבל אם בכל זאת את ממשיכה להרגיש ״שמנה״, את יכולה להתאמן ולעשות ספורט. זה בטוח יעזור:)
Superdogi ? אוגוסט 27, 2020 08:49
תוכן פגעוני
אין לך מה להרגיש שמנה! כל אחת עם הגוף שלה. אם זה ממש מציק לך, תשתדלי לעשות יותר ספורט ואולי ללכת לנטורופתית. אבל אל תחשבי על זה.. הכל טוב!