גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

שלושים "גברים" אנסו נערה בת 16

פוסט עם המשמעות הכי חשובה שאני יכולה לחשוב עליה. בבקשה תיקראו עד הסוף.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אוגוסט 20, 2020 21:27
photo

כששמעתי על זה... זה היה ב22:30, הייתי רגועה, הייתי נינוחה והרגשתי בעננים. צחקתי מאיזה משהו מטומטם באינסטגרם למשהו שהרגיש לי לפחות חצי שעה. נשארתי עם חיוך צוחק על הפנים ונכנסתי לסטורי של חברה מהשכבה, היא שיתפה פוסט, נכנסתי אליו והחיוך ירד בשנייה. החיוך שלי נהפך לפעור לחלוטין. הוא כבר לא היה חיוך. הרגשתי את האוזניים מתחממות. הלב שלי דפק כלכך והרגשתי את הידיים רועדות. דמיינו לעצמכן. מה שאני הרגשתי זה כלום לעומת מה שהיא הרגישה אז. למה שהיא מרגישה עכשיו. נערה בת 16 נאנסה בחופשה על ידי יותר מ30 גברים. יותר נכון 30 "גברים".

(המידע לקוח מכתבה של Ynet אבל אני כתבתי את הפוסט*)

נערה בת 16 נסעה לחופשה באילת עם חברה, הן הלכו למסיבה. הן שתו. כן, אלכהול, אם תשאלו אותי גרמו להן לשתות. הנערה רצתה ללכת לשירותים. בסופו של דבר היא מצאה את עצמה נעולה בתא שירותים עם תור כלכך ארוך שיוצא מהחדר שירותים. הם עמדו בתור, כל "גבר" נכנס בתורו. יוצאים מסופקים אחרי כמה דקות ומישהו קורא "הבא בתור!!". כאילו היא הצעצוע שלהם. הם ידעו שזה לא בסדר. הם פחדו מעצמם. אבל עשו את זה. הריצו בדיחות. הביאו עוד חברים. העבירו אותה מיד ליד. ריסקו לה את הנשמה. הנפש. העתיד. הילדות. התמימות. את החיים שלה הם הרסו.   המשטרה הגיעו. בן אדם מגעיל שניצל את הגוף של ודפק אותה התחיל לצרוח: "אנחנו לא אשמים! היא שיתפה איתנו פעולה!!!" אין לך בושה? אנושיות? למה שהיא תאחל לעצמה שיותר משלושים "גברים" יאנסו אותה?!

והסוף? טוב, כנראה כולנו יודעות מה יהיה הסוף. שלושה חודשי עבודות שירות לחלאות האלו. הם, שרצחו לה את הנפש יסבלו רק שלושה חודשים, והיא תישאר לסבול כל החיים שלה. ולמה? כי כמו שהשופטת המפגרת אמרה: "היא לא צעקה 'הצילו' זה ברור שהיא ביקשה את זה! זאת לא אשמתם". תגידי לי את מפגרת?? את, בתור אישה, בתור אמא, בתור בת של מישהו, בתור אחות של מישהי, היית מסוגלת להגיד את זה לאדם שאנס את אמא שלך? את אחותך? את הבת שלך? אותך?? לא. ואת יודעת את זה. תתבישי לך. מכל הלב אני אומרת לך את זה. 

מה נסגר עם העם שלנו? מה קרה לאנושיות שבבני האדם? האם זה הגיוני? המעשה? העונש? ואני אומרת: "לא. זה לא הגיוני מה שקורה לעם שלנו ואנושיות שהייתה בה פעם. זה לא הגיוני מה שקרה. לא המעשה ולא העונש." וכמוני חושבים וחושבות עוד הרבה מאוד אנשים. היום בשעה 20:00 בערב התקיימו הפגנות בכל רחבי הארץ. של כלכך הרבה אנשים שנמאס להם. מהמעשים. מהאונס. מההטרדה. מהעונשים המפגרים של הממשלה. כשקראתי על ההפגנות חזר לי החיוך. חיוך של תקווה. לא של אושר. חיוך שמוכיח לי שאולי עדיין נשארו אנשים טובים בעולם. ואתן יודעות משהו? נשארו אנשים טובים בעולם. ואנחנו, בתור בני אדם צריכים לעזור לכך שזה יהיה מקרה האונס האחרון פה בארץ. 

אני גאה בכך שאני אישה. ואני רוצה שגם אתן תהיו. אני רוצה ללכת ברחוב עם שורטס וגופיה בלי לפחד. אני רוצה ללכת ברחוב לבד בלילה כי אני יכולה. אני רוצה לנסוע לבד באוטובוס בלי לפחד לשבת ליד גבר. אני רוצה להפסיק ללכת עם תרסיס ספריי פלפל בתיק. בא לי. כלכך. בא לי להתחיל לעשות את הדברים שציינתי בלי לפחד שזה יגמר באונס. לנערה הזאת היה את האומץ לעשות את הדברים האלו וזה נגמר רע. מאוד. בואו נגרום לכך שזאת תהיה הפעם האחרונה שזה יקרה. בבקשה.

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
16 תגובות
:)CrazyCatLady אוגוסט 24, 2020 10:18
תוכן פגעוני
מאיוש אני ממש מתחברת לכמה מהדברים שכתבת, יש משהו מאוד מאוד בעייתי באופן שחינכו גברים בעולם ובמדינה שלנו עוד יותר אני חושבת, עם כל התרבות המצ'ואיסטית, והדחקה של רגשות, יש איזה לחץ מפגר של החברה להיות הכי "גבר גבר" ולחשוב שחלק מלהיות כזה זה לעשות מה שבא לך כי מגיע לך כביכול. לגמרי מסכימה עם העניין של "תיקון מהשורש".
שכחתי את הסיסמה אוגוסט 23, 2020 14:21
תוכן פגעוני
אם זה קרה זה נורא בדיוק כמו שאמרת. אבל זה עדיין לא מוכח. 90% שזה קרה, אבל עדיין חייבים לבדוק את ה10% האחרים. אי-אפשר אחרת. ולגבי ההפגנות: חלאס! אני מבינה שהמטרה טובה, אבל ככה נדבקים בקורונה! ותכלס, (לצערי כן) הן לא באמת עוזרות? מה אתן חושבות, שאנסים יראו את זה ויחליטו להפסיק לאנוס? אז אם אתן רואות את זה, בבקשה, אל תלכו להפגנות!
מאיוש777 אוגוסט 23, 2020 13:07
תוכן פגעוני
הם הכי גברים שיש וזאת בדיוק הבעיה. הם גברים שגדלו והתחנכו בחברה גברית שמקדשת מיניות תחרותית והישגיות. החברה הגברית מלאה ב"בדיחות" על אונס או התעלמות מרצונות של נשים, ה30 האלה פשוט לקחו את זה צעד אחד קדימה לאזור האל חזור. הגברים הוסללו למקומות כאלה, יש מרחיקי לכת שיעשו הכל בשביל סקס טוב או קידום במעמד החברתי, יש כאלה שנשארים במקום הבטוח- מעלימים עין, יש כאלה שמריצים בדיחות על מיניות ועל החפצת נשים וגם כאלה שמשלים את עצמם שהם עושים לה טובה (דרינק שניים היא זורמת), ויש גם צדיקים בסדום שמעזים להתקומם כנגד המוסכמות של החברה, כנראה שמעטים מידי. חשבתי הרבה על מה שקרה שם, ואני משוכנעת שהחברה הגברית צריכה תיקון מהשורש, הבעיה היא לא רק אצל הקיצוניים שעושים בפועל, אלא גם אצל אלה שלא אמרו כלום, אצל אלה שמרשים לעצמם לזרוק הערות, לנעוץ מבטים, להתנהג בשוויניזם ולהנחית את מעמד האישה, גם אם לא לפעול באופן פיזי מובהק.
B a b y ⚡️ אוגוסט 23, 2020 11:47
תוכן פגעוני
מסכימה לגמרי. לא בסדר שאני לא יכולה ללכת ברחוב בשורט וגופייה בלי לפחד! מסכנה הנערה, מקווה שהיא תשתקם אפילו שזה נראה בלתי אפשרי אחרי מה שהיא עברה. בימינו גברים חושבים שלהיות גסים ולהתייחס אלינו כמו לחפצים זה מה שהופך אותן לגברים. אבל זה לא! גבר אמיתי הוא גבר שמתייחס לנשים בכבוד, ג׳נטלמן, גבר שמתייחס אלייך כמו שמגיע לך ולא סתם צעצוע שכל המטרה שלו זה לספק אותו מינית. אנחנו צריכות להתאחד ולהיות חזקות כולנו ביחד????
Superdogi ? אוגוסט 23, 2020 06:51
תוכן פגעוני
מה יש לשופטת הזאת לעזאזל?!?!
Superdogi ? אוגוסט 23, 2020 06:50
תוכן פגעוני
וואט דה פאק
תגובות: 1039
«˛˚* '𝒩𝒶𝓉𝒶𝓁𝒾'*˛˚» אוגוסט 21, 2020 17:23
תוכן פגעוני
אמאלה ראיתי את הכתבה של זה, מזעזעעעעעעע זה לא בני אדם ואם אני אגיד חיות אני אעליב את החיות. אני מסכימה עם כינרת, אף אחד לא חינך אותם זה בטוחחח!! מעניין מה היה קורה אם חס וחלילה משהו כזה היה קורה לאחות או לאמא של אחד מהם. ואני לא מבינה את האנשים שמסביב למה הם לא עוצרים את הזוועה הזאת! כואב לי הלב על הילדה הזאת. סהכ בת 16 וכבר עברה את הדבר הכי נורא שקיים. בעזרת השם אני ממש מקווה שהיא תצליח להשתקם ושהם באמת יקבלו את העונש שמגיע להם, מערכת בית המשפט שלנו ב2020 פשוט בושה אחת גדולה מכל בחינה אפשרית. והמחשבה שאין גב פה לבנות צעירות זה נורא שכל "גבר" יכול להרגיש בטוח לאנוס ולשחק בבחורה או להרים עלייה ידיים ויקבל שלושה חודשי עבודות שירות. מדינה ביזיון ובית משפט עלוב! ולא מבינה את העורכי דין שלהם מה אתם מצדיקים? אין שום הצדקה לאנוס ילדה בת 16 לא משנה מה!!!! מקווה שהעניין במדינה יתוקן! אוהבתתת...
תגובות: 15
lihi1141 אוגוסט 21, 2020 16:06
תוכן פגעוני
אני ראיתי הזה אתמול מה יש לגברים לחפש אצל נערות ?? צריכים להיות זהרים במיוחד אצל בנות
כינרת החופרת אוגוסט 21, 2020 14:36
תוכן פגעוני
ראיתי איזה תגובה: מי חינך אותם? אז אני עונה אף אחד לא חינך אותם לדבר הזה. אף אחד לא חינך אותם בכלל כנראה אם בן אדם מסוגל ככה להרוס חיים של אדם בכזאת קלות בלי התחשבות בלעג בצחוק בחוסר אכפתיות. שום ילדה גם אם תלך עם ביקיני ברחוב לא תבקש שיאנסו אותה וילדה לא צריכה לצרוח כדי להוכיח שנהרסו לה החיים על ידי 30 חלאות! 30! ולאף אחד לא היה מספיק אנושיות לעצור את האסון שהלך שם כמו בדיחה מקווה באמת שהיא תשתקם ?
תגובות: 488
.˚ ░'𝓈𝒶𝓅𝒾𝓇'░ ˚ . אוגוסט 21, 2020 07:34
תוכן פגעוני
זוועההה!!! תת אנשים זה מה שהם(סליחה) פשוט זוועה! מי חינך אותם לדבר הזה????? אני מקווה שהילדה תצליח להשתקם ושהם ישלמו את המחיר הכבד ביותר שיש ולא שלושה חודשי שירות((?‍♀️)) באמת עשיתם צחוק הם רצחו ילדה בת 16 תמימה שמה עשתה ומה ראתה בחיים. ממש מסכימה עם הפוסט הזה ומקווה שמערכת תעשה את הצדק! ספיר❤
טעני עוד תגובות