גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

מלאה, רזה, באמצע, מה הכי צריך? או שבכלל לא צריך?

היי בנות, היום אני הולכת לדבר איתכן על נושא שלי אישית נורא חשוב לפתח מודעות עליו......

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 18, 2020 22:38
photo

היי בנות, היום אני הולכת לדבר איתכן על נושא שלי אישית נורא חשוב לפתח מודעות עליו והוא, מבנה גוף ואידאל היופי. אני גם שמחה לבשר לכן שחזרתי באופן רשמי לאתר ואני הולכת לפעול פה מלא אז תתכוננו להמון הפתעות (:

אז ממה נתחיל?

קודם כל אני אישית חושבת שגם להיות רזה, גם להיות שמן וגם להיות ממוצע זה יפה באותו מידה. אני גם חושבת שדוגמניות לא צריכות להישפט לפי מבנה הגוף שלהן אלא לפי קריטריונים אחרים ותאמינו לי יש מספיק.

יש המון בנות ובנים שלא שלמים עם עצמם בגלל שהם רואים נערים בגילם, גדולים מהם או קטנים מהם שיש להם את המבנה שכביכול נחשב: "מושלם" ואז הם מתחילים לחשוב, היי למה אני לא נראה ככה? לדעתי האישית אין שום סיבה שאנשים לא יהיו שלמים עם עצמם רק בגלל שהחברה של היום מחשיבה מבנה אחד כ-"מושלם" ותנו לי לגלות לכן סוד, אף אחד לא נראה במציאות בול כמו שהוא נראה בתמונות באינסטרגם, טיק טוק או כשהוא מדגמן.

לכל אחד יש את הגוף שלו, את הפנים שלו ואת היופי הפנימי והחיצוני שלו, אין שום אבל שום סיבה שמישהי תרגיש שהיא לא יפה מספיק, רק בגלל שהחברה של ימינו מחשיבה משהו אחד כ-"יפה".

אין כזה דבר מבנה גוף לא יפה, לכל בנאדם יש טעם משלו וכל אחד נמשך ואוהב סגנון אחר, מה שאומר, הגוף שלכן יפה בכל מצב.

תנו לי לגלות לכן סוד קטן, הסיבה שאתן לא אוהבות את עצמכן היא כנראה בגלל שאתן לא הטעם של עצמכן וזה בסדר, אבל אתן זה אתן ואתן צריכות לחיות את החיים שלכם באהבה עצמית ולא שנאה.

ועכשיו, אידאיל היופי של ימינו-

בימינו, אישה (אני מדברת על נשים כרגע כי זה אתר של בנות), "צריכה" להיראות במידה הנכונה ובצורה הנכונה, אבל אני? אני לא חושבת שיש כזה דבר צורה נכונה ומידה נכונה, לכל אחד יש את המידה שלו ואת הגוף שלו וזה מתקשר לאידיאל היופי.

אתן יודעות, לא מזמן קראתי כתבה, על מישהי מלאה שדיגמנה לאיזה מותג באינסטגרם ואנשים דיווחו רק על התמונה של אותה בחורה בטענה שזה לא תוכן צנוע והתמונה הוסרה. אבל החברה הזו זו חברה של בגדי ים, דווקא לתמונה של הבחורה המלאה מדווחים?

כמובן שאחר כך אותה חברה דיברה עם אינסטגרם והתמונה הוחזרה וזה משהו ששימח אותי.

מי קבע שאישה מלאה לא יכולה לדגמן? מי קבע שאישה רזה לא יכולה לדגמן? ומי קבע שאישה ממוצעת לא יכולה לדגמן?

למה אנשים כל כך עסוקים בלהסתכל על גוף של בני אדם במקום על הפנימיות ויופי הפנים של אותו בנאדם?

כל גוף הוא יפה, מזעזע אותי שאנשים נגעלים משומן או ממישהי שהיא קצת יותר רזה מהממוצע כאילו מה? כל אחד והגוף שלו.

את ההערות הלא נעימות שאנשים ישמרו לעצמם.

לסיכום:

לסיכום רציתי לומר לכל אחת מכן, יש לכן גוף יפה כמו שהוא ואתן לא צריכות לשנות שום דבר בכן בשביל אף אחד וזה לא משנה אם אתן רזות, מלאות או ממוצעות, אתן יפות כמו שאתן ומה שמשנה זה הפנימיות שלכן שאני בטוחה שהיא מדהימה וזהו, זה סוף הפוסט.

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
:)CrazyCatLady יוני 22, 2020 09:16
תוכן פגעוני
מעניין.. מסכימה עם זה שאנחנו בהחלט לא צריכות לשנות את עצמנו לפי הקריטריונים שהחברה מציבה לנו, פעם זה רזה בטירוף ובהירה, עכשיו יש גם את השזופה מאוד ועם קימורים, כל הזמן סטנדרטים מאוד מופרכים, אני חושבת שמה שהכי חשוב זה לאהוב את עצמנו, את מי שאנחנו, ולזכור שמראה חיצוני הוא כל כך לא באמת מה שחשוב בסופו של דבר..
-𝕯𝖆𝖓𝖌𝖊𝖗𝖔𝖚𝖘 𝖆𝖓𝖌𝖊𝖑- יוני 19, 2020 09:35
תוכן פגעוני
מסכימה ממש! פוסט חשוב בטירוף
מאיוש777 יוני 19, 2020 09:20
תוכן פגעוני
מעניין אותי על אלו קריטריונים את חושבת שדוגמניות צריכות להישפט? וחוץ מזה, אני לא חושבת שאנשים לא אוהבים את עצמם בגלל שהנראות שלהם זה לא בדיוק הטעם שלהם, הלוואי שזה היה ככה, אבל היום הטעם שלנו ברוב המקרים מושפע/נקבע מהחברה וממודל היופי. כמה בנות מלאות את מכירה שהן אוהבות את המראה של הגוף שלהן? אני אישית לא מכירה אפילו אחת, זה אומר שלכולן יש אותו טעם? לא, זה אומר שכולן מושפעות מדפוסי היופי שהחברה מכתיבה לנו. אני גם חושבת שאהבה עצמית לא קשורה רק לנראות של הגוף אלא גם ליחס של אנשים כלפייך ואפילו לאופי שלך- יש כאלה שנולדו עם אופי יותר רברבן ובטוח בעצמו ויש כאלה שיותר פרפקציוניסטיות שרוצות שכל חלק בגוף שלהן יראה מושלם ומייסרות את עצמן על הפגמים. בקיצור אהבה/שנאה עצמית מושפעת מהרבה גורמים ולכל בן אדם יש רגעים שהוא פתאום שונא/אוהב את עצמו, זה אף פעם לא בדיוק 100%. עם כל השאר אני ממש מסכימה ודרך אגב, ממש כיף שחזרת!!! ממש התגעגעתי אלייך ואל הפוסטים שלך??
תגובות: 459
Snowflower יוני 18, 2020 22:58
תוכן פגעוני
מסכימה מאודדד! פוסט חשוב