גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

אני בת 14 ושטוחה..

אני בת 14 וקצת ולכל החברות שלי כמעט יש ציצי לפחות מידה b ורק אני aa או אפילו מספיקה גוזייה..

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מאי 24, 2020 14:58
photo

זה ממש מוריד לי את הביטחון בקטע כאילו מוגזם כאילו זה הדבר שהכי מציק לי בגוף.. אני רזה יחסית אם זה משנה ועוד לא קיבלתי מחזור. אמא שלי ואחותי קיבלו בגיל 12 ואני עוד לא ואני מפחדת שזה ישאר ככה. אתם חושבים שזה יגדל אחרי המחזור?

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
11 תגובות
תאיר ספטמבר 28, 2022 23:19
תוכן פגעוני
אל תדאגי עדיין הכול בסדר עם את צריכה אני פה בישבילך
Noynoy1234 יולי 17, 2020 23:45
תוכן פגעוני
הייי!! אני בת 16 וגם לי אין חזה גדול. אל תדאגי הוא עוד יגדל לך. בגיל שלך אל היה לי בכלל חזה והוא גודל לאט לאט.
טוויטייי יוני 10, 2020 12:11
תוכן פגעוני
היוש! אני רוצה להגיד לך שאת לא היחידה וכמו שיש לחברות שלך חזה גדול יש בנות עם חזה יותר קטן משלך. בנות שיש להן חזה גדול רוצות להקטין ובנות עם חזה קטן רוצות להגדיל כל אחת רוצה את מה ״שחסר״, לדעתי שום דבר לא חסר! אני מבינה שאת מרגישה שכן אבל כל אחת מתפתחת אחרת ובקצב שונה, לכל אחת יש את הגוף שלה ואת קצב הגדילה שלה. חוץ מזה את עדיין צעירה ועם קבלת המחזור יש יותר התפתחות בדרך כלל. התהליך מתחיל מבפנים, ולא מבחוץ ❤️
Superdogi ? מאי 31, 2020 16:48
תוכן פגעוני
הי! קודם כל, אין לך מה לפחד מזה. זה יקרה מתי שזה יקרה, ולא צריך להתייחס לקצב של זה. דברים כאלו אמורים לגדול כל אחד בקצב שלו וזה לא משנה אם גדל לך עכשיו או אחר כך.
Pinki2424 מאי 31, 2020 16:38
תוכן פגעוני
היי!קודם כל אני מבינה את הפחד של להיות שונה מכולם אבל אין עוד טעם להתייאש! עדיין לא קיבלת מחזור וזה יכול להעיד שאת מתפתחת מאוחר יותר וככה גם התהליכים בגוף שלך מאוחרים יותר. תראי גם אם מגיעה לשלב שבסופו של דבר את עדיין לא מרןצה מהחזה שלך יש לזה הרבה פתרונות!חזיות מיוחדות,בגדים צמודים ועוד מלא דברים. אבל את תמיד צריכה לדעת לאהוב את עצמך כמו שאת כי תאמיני לי שברגע שתהיי שלמה עם עצמך ותאהבי אותך לאחרים יהיה מאוד קל לאהוב אותך בחזרה. בהצלחה❤️
ילדת עצות מאי 28, 2020 00:48
תוכן פגעוני
תודה רבה!!
תגובות: 503
צ'יבורשקה מאי 27, 2020 17:39
תוכן פגעוני
היי אוקטביה! אני מבינה שאת מפחדת שהחזה שלך ישאר קטן לנצח. קודם כל, כל אחת מפתחת בקצב שלה וזה בסדר גמור. זה שאת הבת של אמא שלך, לא אומר בכלל שאת תתפתחי כמוה. הדברים האלה לוקחים זמן וסבלנות ובתור מישהי שגם פרחה בגיל מאוחר למדי אני ממש מבינה את הלחץ שלך והפחד שדברים לא יקרו. אני יכולה להגיד לך בביטחון שהחזה יכול לגדול ולקטון הרבה אחרי קבלת המחזור. אם את מפחדת, את יכולה ללכת לרופא נשים ולשאול אותה באיזה שלב היא חושבת שאת נמצאת בהתבגרות שלך. למשל, יש בדיקה שיכולה להראות בן כמה הגוף שלך ביחס לגיל האמיתי שלך (עד כמה התפתחת). אבל אם את בריאה, בדרך כלל מומלץ להיבדק רק אם לא קיבלת מחזור עד גיל 16. אם זה ימשיך להפריע לך, את יכולה ללכת עם חזיית פושאפ. אבל אני חושבת שאת עדיין לא בשלב שצריך למצוא פתרונות לא טבעיים. אני מאמינה שכדאי לך לחכות קצת והכי חשוב ללמוד לקבל את עצמך כמו שאת, כי אני בטוחה שאת יפיפיה. החזה שלך הוא רק מאפיין אחד במכלול שלם שמרכיב אותך ואם גודל החזה הוא זה שימנע ממישהו לרצות אותך, אז אני לא חושבת שזה מישהו שכדאי להיות איתו במיוחד. כמובן שאני מבינה את הקנאה בחזה גדול יותר, אבל תנסי לזכור את היתרונות של חזה קטן - אין כאבי גב תחתון, החזיות זולות יותר, נוח יותר להתאמן וכו'. מקוה שעזרתי ואני תמיד פה בשבילך בפרטי :)
תגובות: 365
~תלתלאז'♤ מאי 27, 2020 16:08
תוכן פגעוני
היי !! תקשיבי, לך יש עוד זמן לגדול וזה מסדר, כל אחת מתפתחת בקצב שונה, בדרך כלל בנות רזות מתפתחות לאט יותר, אני למשל רזה וקיבלתי מחזור רק בגיל 16(ואמא שלי בגיל 13). החזה ממשיך לצמוח כמובן אחרי המחזור וגם לפעמים הרבה אחרי. אמנם איך שאת נראית עכשיו לא אומר כלום על איך שתיראי בהכרח בעתיד (במיוחד עם כל השינויים הדרסטיים שעוברים בגל ההתבגרות) אבל אני *כל כך* מבינה את עניין חוסר הביטחון. בעיקרון אני בת 18 ושטוחה. (אמנם פחות שטוחה ממה שהייתי בגיל 14 אבל עדיין..) ועבורי זה גם כן מרגיש ממש מוזר כשכולן נראות כמו נשים צעירות (וגם בגלל שלא ממש רציתי להישאר ילדה :/) אבל בעיקרון תחשבי לעצמך, את בריאה, את מתעצבת ויש בך ל כך הרבה דברים יפים במראה שלך שלא קשורים למידת החזייה שלך. בגדול אם את מתייחסת אלייך ביחס לעצמך תאמיני לי, זה לא יפריע לך כמו איך שתתיחסי אל זה ביחס לאחרות. תנסי רגע לחשוב על זה , למה חזה גדול יותר כרגע יגרום לך להרגיש טוב יותר עם עצמך? האם זה בגלל מה שנחשב ליפה בימינו? האם זה כדי שלא יעירו לך? האם זה בגלל מה שאחרים חושבים? את יפה ומדהימה ואל תתני לאף אחד או אחת לגרום לך להסתכל על עצמך אחרת, תאכלי טוב תלבשי בגדים שאת אוהבת, ועל הדרך, תהני מהיתרונות שיש למידות שלך (החיים הרבה יותר נוחים כשאת לא חייבת חזייה וגם את יכולה לעשות ספורט בלי בעיה, ויש בגדים שיכולים להחמיא לך יותר) ובסופו של דבר תעריכי את איך שאת נראית ותקבלי כל שינוי באהבה (גם אם זה טיפהלה לאט מהרגיל) אני אישית יכולה להגיד לך שאני הייתי ממש חסרת ביטחון בקשר לגודל החזה שלי בגלל מה שאחרים חשבו על זה וגם בגלל איך שאני חשבתי שאחרים יחשבו על זה ואני לא תמיד בטוחה בעצמי או אוהבת את המראה שלי כל הזמן, אבל למדתי להעריך את זה ולאהוב את היתרונות שלי (ועל הדרך לבחור טוב בגדים שמחמיאים לי) ובסופו של דבר הבנתי שמי שאני מעדיפה שיהיה בחיי באמת, לא יתעניין במידות שלי כי אף בנאדם לא באמת נמדד לפי זה (עם כמה שהחברה יכולה להיות שטחית לפעמים) . טוב נראה לי חפרתי לך מספיק.. את תמיד יכולה לפנות אליי בפרטי אם את רוצה להתייעץ או סתם לדבר, אוהבת המון ומזדהה עוד יותר :)
:)CrazyCatLady מאי 25, 2020 14:27
תוכן פגעוני
אני מבינה אותך.. זה טבעי להשוות את עצמך לאחרות ולרצות להיות דומה להן, אבל האמת שלא בהכרח צריך להיראות כולנו דומה והיופי לפעמים נמצא בשונות שלנו.. מקווה שתרגישי טוב עם עצמך ותהיי סבלנית, הגוף שלך עדיין משתנה :)
טעני עוד תגובות