גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

מתי מותר מתוק?

כל כמה זמן לדעתכן כדי לי לאכול מתוק? אני מרגישה שהולך לי טוב אבל לא רוצה להרוס את זה.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מאי 22, 2020 18:30
photo

היי בנות! 

אני אוכלת לפי תפריט ועושה ספורט של שעה 5 פעמים בשבוע כבר 3 או 4 שבועות. הפסקתי לגמרי עם מתוק ועם אני בחברת חברות שלי שנורא מדרדרות אני לוקחת אולי משהו ממש קטן שדרך אגב קרה פעם אחת. אך לאחרונה בגלל שכנראה גם המחזור שלי מתעכב (בגלל כנראה התזונה החדשה) אני מרגישה שאני רוצה מתוק או דברים קרים לדוגמא היום אכלתי כוס (החד פעמי של המים) של גלידה. והרגשתי רע.. הולך לי טוב ואני מפחדת להרוס את זה.. 

הדיאטנית מרשה לי עם אני מרגישה צורך במשהו מתוק- כוס גלידה או 3 קוביות שוקולד, או חטיף דגנים או שוקולד מיני. בגלל שהיא אמרה שזה לא כזה מומלץ בכל יום או כמעט בכלל אני התנזרתי מזה לגמרי..

טוב אז לאחר שנתתי קצת רקע אשמח אם תגידו לי מי שמבינה כל כמה זמן מומלץ לאכול משהו מתוק אחד כדאי שלא ארגיש רצון עז שבסוף יגיע בתדירות גבוהה ויהרוס לי. 

תודה לעונות אוהבת??

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
3 תגובות
זוהרת☆ מאי 22, 2020 21:16
תוכן פגעוני
תודה בנות!
תגובות: 488
.˚ ░'𝓈𝒶𝓅𝒾𝓇'░ ˚ . מאי 22, 2020 20:33
תוכן פגעוני
אני אגיד לך עלי אישית שאם תפתחי את הפלאפון שלי את תראי שחצי ממנו אוכל, אני ממש אוהבת מתוק ואני אוכלת מתוק בלי לחשוב אבל מנגד אני עןשה ספורט ושומרת, לדעתי אם את עושה ספורט ואת אוכלת נכון מותר לחרוג קצת ולהתפנק ואל תחשבי על הקלוריות, אני אישית אם אני לא אוכל משהו מתוק תקופה אני ביום אחד מסוגלת לאכול מאפיה שלמה אם צריך(בצינות אבל הבנת את העיקרון של ההגזמה חח) הגוף שלנו גם צריך מתוק, במיוחד אם את בהתחלה וזה יותר קשה, אני יכולה לתת לך עצה שהדיאטנית שלי אמרה לי, אם אני מרגישה שאני רוצה משהו מתוק במקום לחסל עכשיו חצי חפיסה של שוקולד תקחי שלושה קוביות ותכניסי כל קוביה לפה בנפרד ופשוט אל תאכלי אותה ישר תני לה קצת להיות בתוך הפה ולהרגיש את השוקולד שלה, ככה אכלת 3 קוביות שוקולד אבל במשך 15 דקות משהו כזה אם אותה ההנה ובהרבה פחות קלוריות, אבל שוב תתפנקי קצת בגלידה(במיוחד עכשיו כשחם) או במשהו אחר שאת אוהבת ותעשי ספורט, הכל בסדר, אף פעם אל תשווי את עצמך למישהו אחר ואל תגיעי למצב שאת מוותרת על הנאה בגלל דיאטה את יכולה להנות ולשמור ביחד, כמוני, אם את רוצה עוד עזרה את מוזמנת לפנות אלי בפרטי, תמיד פה, ספיר:) ((דרך אגב סליחה על החפירה))
《°•"מָצְחִקּוּלָהּ"°•》 מאי 22, 2020 20:27
תוכן פגעוני
אני לא כל כך מבינה בזה אבל אני חושבת שפעמיים שלוש בשבוע שאת יוצאת עם חברים או שסתם יש לך מצב רוח רע זה בסדר לגמרי בעיקר אם את שומרת על שגרת ספורט לתזונה נכונה...יש משהו שיכול לעזור לך- אם אתם יוצאים 6 ילדים נגיד אז שלפחות אחד מהם יהיה איתך בזה ןשניכם לא תוכלו מהדברים האלו...אבל באמת שלא תגזימי!!! בשביל מה את רוצה לשמור על שגרת ספורט ותזונה? בשביל להראות טוב? מה עם להנות? קיצר מקווה שעזרתי⁦♥️⁩חשוב אני אומרת אני לא מומחית ולא מבינה בזה!