גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

איך ירדתי קילו בשבוע בלי להרעיב ועם ממתקים

הצלחתי לרדת קילו בשבוע וזאת ממש הצלחה בשבילי כי עשיתי את זה בדרך שהיתה טובה לי בלי לרעוב ולוותר על חטיפים וממתקים

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אפריל 21, 2020 14:58
photo

אחרי שדיברתי עם אמא שלי החלטתי לרדת 5 קילו עודפים שיש לי והתחלתי לעשות דברים כדי לרדת למרות הבידוד וזה שאני שונאת ספורט.

לארוחת בוקר אני אוכלת 2 פתית עם קוטג׳ וירק או פרי (אני בעייתית עם זה זה בדרך כלל גמבה או תפוח) זה השביע אותי לבוקר ואם לא אכלתי בין לבין תפוח או מיץ תפוחים כי אני אוהבת.

לצהריים אכלתי רגיל מרק או כל דבר אחר פשוט בכמות טיפה קטנה יותר ואכלתי בין צהריים לערב שוב תפוח פרי ואפילו בhסקוויט עם שוקולד או ופל (כדי בכל זאת לא למנוע ממני את אהבות חיי ולא להפוך את זה לסבל).

בערב אכלתי שקשוקה או ביצת עין בעיקר דברים כללים.

היה גם יום אחד שאכלתי במבה ושורה של שוקולד לבן ואני בטוחה שהייתי יורדת יותר בלי זה אבל כיוון שאין לי כל כך הרבה לרדת אני מסתפקת בקילו בשבוע ומי שרוצה יכולה להוריד.

עוד דברים ששיניתי הם שתייה מתוקה שאני שותה רק בשישי שבת והתחלתי לאכול לחם מלא מיוחד לילדים כך שאין הבדל בטעם ואין את כל התוספות של הגרעינים (ואני אומרת את זה כשאני בררנית עם לחם) והתחלתי לאכול רק פרוסה ביום בדרך כלל בערב.

בנוגע לספורט אני ממש לא ספורטאית ולכן עשיתי שלוש פעמים בשבוע הליכה של חצי קילומטר בערך (נראה לי טיפה יותר) וזה היה ממש קצר ונחמד כי זה לא מכביד או קשה ולא לוקח מלא זמן).

מקווה שעזרתי למי שמעונינת לרדת רק כמה קילו גרמים בודדים ואשמח לטיפים ממי שיש לה עוד עצות בשבילי להמשך ובשביל בנות אחרות.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
3 תגובות
זוהרת☆ יוני 22, 2020 13:01
תוכן פגעוני
ואוו אהבתי את הטיפים אנסה אותם!
מישהי (:: יוני 22, 2020 09:51
תוכן פגעוני
נשמע מעניין...
תגובות: 175
אנונימית 1112 אפריל 22, 2020 13:19
תוכן פגעוני
שחכתי להוסיף גם שאני מעדיפה למשל שבמקרר תהיה שתייה מתוקה כי זה נותן לי עוד יותר מוטיבציה שאני לא שותה כי אם זה לא היה שם גם ככה לא הייתי שותה