גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

יכול להיות שאני מקבלת מחזור ולא יודעת?

האם יכול להיות שאני מקבלת מחזור מבלי לשים לב/מבלי לדעת שזה מחזור למרות שאני יודעת את איך זה נראה?

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אפריל 08, 2020 00:44
photo

היי.

אני בת 11 ואני ממש לחוצה מהמחזור הראשון, אבל מצד שני אני ממש כבר רוצה שיגיע. יש לי כתמים על התחתונים אבל אני לא ממש יודעת לזהות באיזה צבע. האם יכול להיות שאני מקבלת מחזור מבלי לשים לב או מבלי לדעת שזה מחזור למרות שאני יודעת איך זה נראה? תודה מראש!

⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
שקד סיסו אפריל 08, 2020 13:46
תוכן פגעוני
תודה לכולן⁦❤️⁩??
:)CrazyCatLady אפריל 08, 2020 11:14
תוכן פגעוני
כמו שהגיבו לפניי, מחזור זה באמת דם, ולא מעט ממנו (כמובן לכל אחת יש גוף שונה ומחזור שונה), ולכן אין לי ספק שתדעי, ואין לך מה להילחץ! זה דבר טבעי :)
(•°•Pizza Queen•°•) אפריל 08, 2020 04:29
תוכן פגעוני
היי אהובה❤ אני באמת מבינה את הלחץ, אני מניחה שאם זה צבע לא ברור נוטע לשקוף, לבן או צהבהב אלו הפרשות שזה סימן שהמחזור מתקרב, בדרך כלל ההפרשות מתחילות שנה, שנה וחצי לפני המחזור. כשזה יבוא את תראי, יהיה כתם אדום (דם), זה יהיה מאוד ברור. יש כתובת באתר שיכולות לעזור לך ואני תמיד כאן בשבילך! אוהבת
תגובות: 226
ע!פרי אפריל 08, 2020 02:40
תוכן פגעוני
מהניסיון שלי כשזה יבוא את תדעי, אם היית מקבלת מחזור היית יודעת מזה כי היו לך כתמים גם על הבגדים ועל כל מה שהיית יושבת עליו, אבל הכל בסדר אל תלחצי מזה, זה יבוא כשזה יבוא, ו...כשזה יבוא את תדעי. בכל מקרה אם את רוצה לדבר או להתייעץ אני תמיד פה! נ.ב. אם את לא בטוחה עדיין את תמיד יכולה להראות לאמא שלך את הכתמים רגע לפני שאת מכניסה את התחתונים לכביסה ואני בטוחה שהיא תדע להגיד לך אם זה זה או לא :)