גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

הורדתי את כל הכרס בפחות מחצי שנה!

היי מושלמות!!! הפוסט הזה מיועד לבנות 10-12 שלא בטוחות בגוף שלהן, או אם סתם מעניין אתכן לדעת איך.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מרס 20, 2020 15:17
photo

בכיתה ג'-ה' הייתי ילדה יחסית מאוד מלאה ונמוכה,

שנאתי את איך שנראתי ואז הופיע גיל ההתבגרות, שאצלי הופיע מוקדם.

יום אחד כשהלכתי הביתה לא זוכרת למה פשוט צעקתי על עצמי בלב את "למה אני כל כך שמנה!" למרות שלא הייתי, ומאז חצי שנה אחריי פשוט הסתכלתי במראה ולא זיהיתי את עצמי!

אני לא אומרת שאתן צריכות לצעוק על עצמכן פשוט אתן צריכות להבין שאתן מלאות ובמקום לשאול למה אני כל כך שמנה? כי לא ייצא לכן מזה כלום, אתן צריכות לשאול מה אני צריכה לעשות כדי לרזות ולהרגיש יותר טוב עם עצמי!

קרו הרבה דברים בחצי שנה הזאת שבה רזיתי כל כך הרבה- הפסקתי כמעט לגמרי לאכול חטיפים ומתוקים, התחלתי לשחק כדורסל (מה שגרם לי לגבוה ולשומן להתפזר) וכדורגל עם הבנים, אכלתי יותר ירקות ופיירות וגיל ההתבגרות הופיע.

בהתחלה לא הבנתי איך עשיתי את זה ואז הסתכלתי על כל השינוי שעשיתי!

ופעם אחת חברה שלי אמרה לי "אוף אני שמנה!" אז אמרתי לא אם כבר אני שמנה! היא ענתה לי "אה את שמנה?! את ממש רזה, וכשאת תיהיה בים עם ביקיני ותרגישי טוב עם עצמך אני לא".

מה שהיא לא יודעת זה איזה מאמץ עשיתי בשביל זה! והיא פשוט שולחת לי תמונה שלה אוכלת עוגיה והיא לא מבינה שאני לא אוכלת את העוגיה הזאת, היא חושבת שאני פשוט ככה אבל לא, אני עשיתי שינוי במה שאני אוכלת בספורט שאני עושה!

גם גיל ההתבגרות עזר, אבל אצל כל בת זה שונה, מה שהכי חשוב זה לא להפסיק לאהוב את עצמכן ואיך שאתן נראות ותזכרו אם לא אתן תואהבו את עצמכן מי כן?

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
3 תגובות
תגובות: 226
ע!פרי מרס 30, 2020 15:29
תוכן פגעוני
מדהימה! את צודקת לגמרייייי יש לי כמה בנות שאני מכירה שלא אוהבות את הגוף שלהן בלי שום סיבה. אני שמחה שחשוב לך להעביר את המסר???
MY_WAY מרס 25, 2020 14:29
תוכן פגעוני
♡♡♡♡♡♡
:)CrazyCatLady מרס 22, 2020 13:28
תוכן פגעוני
שמחה שהצלחת לשנות משהו שהפריע לך, ובכלל שעברת לחיות בצורה בריאה יותר! אני בספק אבל שלשחק כדורסל גורם לך לגבוה, זה לא קשור.. בכל מקרה המסר הסופי נכון וחשוב ♥