גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

הכרתי מישהו ולא יודעת מה לעשות...

אני הכרתי מישהו ויצאנו לדייט עכשיו אני קצת מבולבלת ממה שקרה... יועצת עונה לשאלות של בנות

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
דצמבר 15, 2019 17:39
photo

תודה רבה לבארי דגן, על מענה לשאלות הגולשות. בארי היא עובדת סוציאלית, מנהלת את סניף "דלת פתוחה" באר שבע. "דלת פתוחה" מעניקה ייעוץ, מידע והדרכה בנושאי אהבה, זוגיות ומיניות לבני נוער על ידי אנשי מקצוע, ללא תשלום באתר האינטרנט ובטלפון 08-6652436.

 

שאלה:

אני צריכה עזרה, אני יצאתי לדייט עם מישהו שהכרתי (דייט ראשון) והוא הביא לי לדייט טאקי (כן המשחק קלפים הזה) ושיחקנו בטאקי והוא אמר לי שמי שינצח שלושה פעמים יעשה לשני מסאז' והסכמתי ואני ניצחתי שלושה פעמים ולכן הוא עשה לי מסאז כששאלתי למה הוא הביא טאקי הוא אמר לי שזה שובר את הקרח, בכל מקרה הוא עשה לי מסאז ודיבקנו טיפה והוא סיפר לי שהוא מחפש משהו רציני ושהאקסית שלו בדייט השני שלהם כבר ירדה לו והוא אמר לי שהוא חושב שצריכה להיות משיכה ולכן זה כן חשוב לדעתו הנודאים האלו, עניתי לו שגם לי אבל זה מאוד מוקדם בדייט שני ולדעתי זה צריך להיות אחרי חצי שנה/ שנה הוא שאל אותי אם אני בתולה ואני עניתי שכן ואני גאה בך (חשוב לציין שגם האקסית שלו הייתה בתולה) בכל מקרה הדייט הזה המשיך ואז  הוא נגע לי בחזה ואני זזתי והעפתי ואמרתי לו שאני לא מעוניינת והאמת שהוא כיבד את זה והפסיק הוא שאל אותי מתי יצאתי לדייט האחרון ואמרתי לו שלי אישית לא היו מערכות יחסים ממש ארוכות וזה היה בגיל 17 בערך אבל אני לא בקטע של סטוצים או משהו בסגנון, בכל מקרה הוא גם אמר לי שהוא לא מעשן והוא לא רואה פרונו או משהו בסגנון אבל משיכה מינית חשובה לו מאוד, עניתי שגם לי אבל לא בדייטים האלו וזה רק ההתחלה, אני לא שיתפתי בזה אף אחד אני צריכה עזרה, מה לעשות הלאה?? נכון לעכשיו אין לי קשר איתו ואני לא כתבתי לו ולהפך הוא לא כתב לי, אבל אני לא יודעת מה לעשות הלאה, להמשיך לצאת איתו? להפסיק? אני כן חייבת לציין שחוץ ממה שקרה שהוא נגע בי והעפתי אותו והשיחה היה לי כן כייף ונחמד, תודהה על העזרה ...

שכחתי לציין שאני בת 22 והוא בן 24 עוד חודש 25...

תשובה:

היי לך, אני שמחה שפנית אלינו בנושא ושאת לא נותנת לעניין הזה לחלוף לידך.

ראשית אומר כי הזכות של הגוף שלך נתונה בידייך בלבד, אין לאף-אחד זכות לגעת בך באופן שאת לא מעוניינת בו. ההחלטה האם להמשיך לצאת איתו או לא נתונה בידייך והיא בחירה שלך. ממה שאת מתארת נשמע כי היה לכם כיף ומרגש אבל הייתה חוסר התאמה מבחינת קצב ההתקדמות במגע המיני. זכרי כי עדיף לך להימצא במערכת יחסים בה תרגישי בנוח ולא תרגישי שדוחקים אותך לאיזושהי פינה. לכן, אם אתם מחפשים דברים שונים בקשר, חשבי האם זה מתאים לך?, האם זה נעים לך או לוחץ עלייך? האם את מרגישה בטוחה?. השאלות האלה אמורות לכוון אותך למחשבה האם את נמצאת במערכת יחסים שמתאימה לך כרגע.

זכרי גם כי זה מאוד טבעי להתקדם בקצב שלך בתוך מערכת יחסים חדשה ושזה מאוד נכון ובריא שאת רוצה להיות במקום בטוח ולא לרוץ קדימה מבלי להכיר, להרגיש בנוח ולהרגיש בטוחה. זה מאוד יפה ובריא שהצלחתם לדבר על זה בדייט שלכם כי תקשורת היא המתכון להרגיש בנוח ולהתקדם מרצון ובהסכמה של שני הצדדים. לפעמים במקומות כאלו אפשר להרגיש לחץ מהצד השני לגבי קצב ההתקדמות והמשך הקשר ולכן עלייך לחשוב עם עצמך האם המשך הקשר ביניכם יהיה נעים? מלחיץ? משוחרר? ולפי זה להמשיך את הקשר או לא. 

במידה ויש לך עוד שאלות את תמיד מוזמנת לפנות למרכז הייעוץ של "דלת פתוחה", מרכז הנותן ייעוץ לבני הנוער בכל הקשור לאהבה, גיל ההתבגרות ומיניות. עוד פרטים באתר- https://www.opendoor.org.il/.

בהצלחה,

בארי.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
0 תגובות