גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

יופי מגיע בכל הגדלים

מה דעתכן? מסכימות עם המשפט שכתוב בכותרת? אני חושבת שהגיע זמן שהעולם יקבל את השונה.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
נובמבר 10, 2019 19:27
photo

מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי במשקל עודף. הייתי שונה מכולם. והרגשתי נורא. שמן נחשב כקללה, כמשהו שאף אחד לא רצה להגיע אליו.  אף פעם לא הבנתי למה, למה לימדו אותנו מגיל קטן שמישהו שמן בהכרח נחשב ללא מקובל, ללא בריא, לחלש.. 

לא חשבתי לשנות את עצמי באותו זמן, הייתי ילדה קטנה שאהבה את עצמה. עד שהתחלתי לגדול.. המודעות החלה, ודאגו להזכיר לי כל יום ששמן זה רע.  אז הכרחתי את עצמי לשנות את זה. כדי שיפסיקו להעליב אותי, להציק לי. רציתי שיסתכלו עליי באופן אחר, שיחשבו שאני יפה, שיחמיאו לי. אז רזיתי, וזה באמת קרה. אבל את האמת? אני אף פעם לא שוכחת את הילדה שהייתי, אני זוכרת איך התייחסו אליי כשהייתי 20 קילו יותר, אני לא נותנת לעצמי לשכוח. שלא תבינו לא נכון, אני גאה בתהליך שעברתי עם עצמי, אני מנהלת אורח חיים בריא לחלוטין וגאה בעצמי על זה. אבל אני בכל זאת רוצה שהעולם ישתנה, שיקבל את כל הקהילות. שיבינו שיופי מגיע בכל הגדלים. שלא צריך להיות רזה ומחוטבת כדי להיחשב למשהו ״שווה״ בעולם הזה. כל אחת יפה בדרך הייחודית שלה.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
7 תגובות
"שם מקורי" נובמבר 29, 2019 20:48
תוכן פגעוני
היי סאנשיין, אני מבינה אותך ואת הרצונות שלך הם משקפים איזה בן אדם טוב ומקבל את. כל הכבוד לך על השינוי והתמדה, לא בהכרח על התוצאה אלא בעיקר על כך שהשגת את מה שרצית וזה הכי חשוב פחות מהו הדבר. אני מסכימה איתך לגמרי, אני מאמינה שיופי קיים בכל הגדלים ובכל הצבעים, בפנים ובחוץ אצל כל אחד ואחד. יש תפיסות שגויות שפשוט עם השנים הפכו לתפיסות קבועות שמזיקות לחברה שבה אנו חיים. אני מאמינה שבטחון הוא דבר שבא מבפנים, אצל אנשים מסוימים הוא משתקף עקב החיצוניות שלהם ואצל אחרים הוא פשוט פנימי והם לא צריכים חיצוניות שתוכיח אחרת. גם הדרך הזאת וגם הדרך השנייה מקובלות ובעייני נעלות כל עוד את בטוחה, אוהבת ומעריכה את עצמך. רק בהטפת מסרים חשובים כמו שאת רוצה להעביר העולם ישתנה, השינוי יהיה רק בזכות אנשים עם ניסיון אישי כמו שלך יש, שאת צריכה להיות גאה בו כי למדת ממנו ורק התפתחת ממנו, יצליחו לשנות את העולם. אני מאמינה שהיית יפה לפני השינוי שלך וגם עכשיו, והיופי שלך עצום כי את בן אדם מקבל, מעצים ורוצה בשינוי חיובי עבור החברה.
Sm stories נובמבר 12, 2019 19:32
תוכן פגעוני
אני חושבת שאת לגמרי צודקת. גם בווצאפ שלי רשום שכול אחת יפה בדרך שלה, אני לא רזה זה נכון אבל אני בריאותית לגמרי בסדר ואנשים עדיין מיסתכלים מוזר שהם שהם רואים אותי מיסתובבת ברחוב וגם בבית הספר. ופעם הייתי מתה לשנות את עצמי ושיכנעתי את עצמי שאם אני אהיה רזה אני אהיה מקובלת,מצליחה ועוד... אבל היום עדיין אומרים לי את הדברים שהיו אומרים לי כמו: שמנה,מכוערת,מוזרה אני מעבירה הלאה אפילו לא מיתייחסת בטיפה וליפעמיים אני לוקחת את זה כמחמאה כי אני לא רוצה להיות כמו כולם זאת אני וככה אני אהיה. sm stoties❤
▪ [«°•my light•°« ] ▪ נובמבר 12, 2019 19:26
תוכן פגעוני
מסכימה לחלוטין. הפוסט נותן המון השראה, את מדהימה❤
Piglet :) נובמבר 11, 2019 14:55
תוכן פגעוני
ואוו... באמת נשמע שעברת תהליך משמעותי. אני חושבת שכל אחת צריכה לא להתבייש בגוף שלה ולקבל את עצמה כמו שהיא (אלא אם המשקל פוגע לה בבריאות), והגיע הזמן שהחברה באמת תבין ש"מודל היופי" הוא לא אחיד ויופי יכול להגיע בהמון גדלים ומידות... אוהבת ♥
תגובות: 291
wild horse נובמבר 10, 2019 20:36
תוכן פגעוני
מהמם! ♥️♥️♥️
תגובות: 488
.˚ ░'𝓈𝒶𝓅𝒾𝓇'░ ˚ . נובמבר 10, 2019 20:08
תוכן פגעוני
חלקית מסכימה, הרעיון נכון ואני כן מסכימה איתו אבל לדעתי יש הבדלים בין 30 קילו יותר לחמש עשר קילו יותר, אני גם רוצה לסייג ולהגיד ש**את** קודם כל צריכה להרגיש טוב בגוף שלך בלי לחשוב מה אחרים אומרים לך, אבל מבחינה בריאותית מאוש חשוב לשמור טיפה, אני לדוגמה חולה על שוקולדים בצורה מפחידה אבל חשוב גם להגיד שאני מנסה לשמור על עצמי, את צריכה לאהוב את עצמך ואת גופך ולא לחשוב מה אחרים חושבים עלייך אך מנגד אני מסכימה גם שחשוב מאוד לשמור על הבריאות שלנו, כמובן שאני רוצה גם שתדעי שכל דבר כזה צריך לעשות אך ורק בהחלטתך ולא בגלל "לחץ חברתי" או כל סיבה אחרת ולעשות את זה באופן מסודר עם רופא/ איש מקצוע מוסמך, כתבה יפה בעיקרון ויפה שאת מעלה את המודעות לזה, כל הכבוד על הכתבה והרצון לכתוב כזה דבר חשוב לבנות, במיוחד במצב של היום, ספיר:)