גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

על אהבה ודעה קדומה

המחשבה על בנים מתנשקים מעוררת בכן בחילה? קראו את הכתבה וחשבו שנית

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
דצמבר 17, 2007 00:00
photo

  

אני רוצה לדבר איתכן על הומואים ולסביות. (אזהרה :הכתבה מושפעת מאד מהאתר איןציקלופדיה)

משחר הימים בנים תמיד התרבו עם בנות. עד שיום אחד בן אחד או בת אחת החליטו שזה נמאס עליהם, ושהם רוצים להתרבות עם בני מינם. הבעיה היחידה הייתה- שאי אפשר להתרבות ככה.
לכן החלו להמציא כל מיני דרכים שבהן יוכלו להתרבות גם ככה אבל למען האמת לא צריכים את כל הדרכים הללו. הרי הומואים ולסביות לא אחד עם השני בשביל להביא ילדים, הם אחד עם השני כי הם נמשכים זה לזה ואני שואלת אתכם- האם יש בכך פסול?


הרבה בנות תמיד אומרות "לסביות הן ממש חמודות, אבל הומואים הם מגעילים" (רק לידע הכללי- גם הבנים חושבים שהומואים הם מגעילים...) אבל... זה ממש לא נכון.

תחשבו לרגע: אתן הולכות לכן ברחוב, סתם מסתובבות לכן, פתאום אתן רואות בן ובת מתנשקים, הדבר הראשון שיעלה לכן לראש זה "איזה חמודים". אחרי זה אולי גם תחשבו שהם לא צריכים לעשות את זה באופן ציבורי כל כך... אבל זה לא מה שחשוב.

אתן ממשיכות ללכת ואתן רואות שתי בנות שמתנשקות. חלקכן וודאי יחשוב "איזה גועל. הן בנות, מה הן מתנשקות ככה?" ואילו החלק השני יחשוב "איזה חמודות הן שהן מראות את אהבתן ככה..." ואז אתן תראו זוג בנים... אבל הוא לא יתנשק {זה התחיל לשעמם אותי הנשיקות} הוא לעומת זאת אחד מהם עומד עם החולצה חצי פתוחה, והשני מאחוריו מחבק אותו. הדבר הראשון שיעבור לכן בראש זה "איכס"
אבל ברגע הבא תסתכלו עליהם טוב טוב, ותגידו לי באמת בלי לשקר- שאתן לא חושבות שזה חמוד...

 

אז בנות- אני לא לסבית, ובגלל שאני בת אני גם לא מסוג הבנים שנמשכים לבנים, אבל אני יכולה לעמוד פה מולכן ולהגיד- אני תומכת לגמרי בהומואים ולסביות. זה חמוד, ולמען האמת- זה מאד הגיוני שזה יקרה.
בעידן המודרני שלנו בנים יכולים להיות עם בנים, ובנות יכולות להיות עם בנות. ובפעם הבאה שתחשבו "זה מגעיל" תחשבו לרגע אחד- אם משחר האנושות, בנים היו עם בנים (שזה כל כך חמוד) ובנות עם בנות (מגניב) ואתן הייתן רוצות להיות עם בן. עם החבר שלכן, ואז כל העולם היה מסתכל עליכן ואומר "איכס" מה אתן הייתן מרגישות?


אני מקווה מאד שהבנתן את הקטע, ושאני לא אצטרך להסביר שוב.

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
71 תגובות
תגובות: 416
shovi-שובל מרס 09, 14:19
מאיה צודקת.ולכותבת אני ממש גאה בך אני בי אני נמשכת לשני המינים סיפרתי את זה לאחותי היא בת 11 וחצי עוד מאט 12 ואמרתי לה לא לספר עדיין לאמא שלי כי אני עוד לא מוכנה לספר לה,אבל אני רוצה להגיד לה כשהיא תחזר הבייתה.
^maya^w אוגוסט 11, 2017 20:01
ולכל אלה שחושבות שככה צריך וחייב להיות בגלל שככה אלוהים אחד החליט אז תחשבו על זה שהאנשים שאוהבים את המין שלהם לא חושבים ככה, אז אין לכן טעם וזכות להגיד שום דבר כזה. כשנמצאים בקהילה הגאה יודעים ומבינים שהכל הוא בגלל אהבה, שאוהבים את הבן\בת זוג בגלל מי שהוא, לא משקרים לעצמכם והולכים נגד הטבע שלכם רק בגלל מה שיותר מקובל. כמו שהביטלס וביורק כתבו בשירים שלהם "love is all you need". יש אפילו יוטיובר אחד שהוא גיי והוא סיפר על זה לאח הבן 5 שלו, והילד פשוט אמר משהו כמו " אם תתחתן עם גבר, זה יהיה כל כך מגניב,כי זה מה שאתה אוהב, וזה הכל על אהבה." אם ילד בן חמש עם מבטא אירי מסוגל להבין את זה תחשבו איפה אתן נמצאות
תגובות:
אוגוסט 09, 2017 12:35
לכל ההומופוביות שאומרות שזה נגד הטבע ולא טבעי, תזר1ו את המחשב, הולפון, הטלוויזינ לפח, תתחילו לצוד ולאכול עשבים ואז דברו איתי.
^maya^w יולי 19, 2017 15:19
אוקיי אוקיי. חשבו על ההגדרה של מה שאתן אומרות. טבעי=כל מה שקורה בטבע. טבע=כל מה שקורה ונמצא. אז אם הומוסקסואליות נמצאת וקיימת זה כבר אומר שזה טבעי לגמרי.
תגובות: 335
בר...בי?? יוני 28, 2017 18:08
לדעתי אם מישהו רוצה להיות לסבית או הומו זה לא אמור לעניין אנשים אחרים...שכל אחד יכשה את הבחירות שלו ושהשאר לא יתערבו לי...כבר שלןש שנים שאני חושבת שאני לסבית ואני מפחדת להגיד את זה...
bizarre love triangle פברואר 17, 2009 00:00
.
אל תדברי אלינו כאילו אנחנו דיסלקטיות . הבנו כן! הבנים והבנות יחד משום שככה החליט אלוקים הוא ברא את אדם וחווה בדיוק למטרה הזו למה הוא דוקא ברא את חווה ולא אדם אחר , למה דוקא רק אישה יכולה ללדת בגלל כל זה מקובל לחשוב שגבר ואישה צריכים להיות יחד וזה לא נכון! גם בן ובן ובת ובת יכולים להיות יחד ואין בזה שום פסול !
Peace of mind ינואר 19, 2009 00:00
כתבה מפגרת=\
בלי שום טעם. ...
תגובות:
מיכל אפריל 26, 2008 00:00

כול מי שמתנגדת ואומרת שזה נגד הטבע , היא פשוט ילדה ב12 שלא במינה שום דבר מהחיים שלה , עלוובות זה מה שאתן
תגובות:
יוביוב =] פברואר 17, 2008 00:00

נו באמת!! אני ממש בעד העניין של הלסביות וההומואים! כל איש בדרכו ילך, אני לא לסבית. ומן הסתם גם לא הומו חחח אבל פאקינג גאד! תפסיקו להשפיל אותם ולגנות אותם רק בגלל הנטיות המיניות שלהם, הומואים זה לא מגעיל. מה שעושים להם במדינה הזאת, זה מגעיל!
תגובות:
שחר ינואר 12, 2008 00:00

כל מי שחושבת שזה מגעילך ולא בסדר שאנשים יהיו עם אותם בני מינים ט-ו-ע-ו-ת-!-!-! מה אכפת לכם זה טבעי לגמרי , אולי חשבתם לשים את הראש הפרימיטבי שלםכם בצד!!!!!!!, ולחשוב, אם אתן היתן לסביטות זה הי מגעיל לדעתכם??---> לא!!!!!!!!! אז פשוט תתרגלו למאה 21 כי אנחנו כבר עברנו את ימי הביניים!!!!!!!!!1111
טעני עוד תגובות