גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

הקהילה הגאה

מה עם ערכי השוויון וההגינות? הם לא קיימים כשזה מגיע למצב שמבחינתנו הבנאדם שונה? אנחנו חייבים ללמוד לקבל את כולם כמו שהם!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מרס 16, 18:37
photo

לסביות, הומואים, בי... מה הבעיה איתם?

זה שהם לא אוהבים את אותו מין שהגדרנו שחייב לאהוב והוא "המין השני" לא הופך אותם לשונים! הם בני אדם כמו כל אחד. הם שותים, הם אוכלים והם בעד המדינה שלנו, אז למה למרות שהם בני אדם, אנחנו צוחקים עליהם ולא נותנים להם זכויות? גם להומואים וגם ללסביות מגיע שיהיו ילדים, חיים נורמלים וזכות בחירה. זה לא בסדר שאנחנו לא מקבלים את זה! אנחנו במאה ה-21, ועדיין לא מקבלים את זה שיש אנשים שמתחברים למין הדומה לשלהם. אני מקבלת את זה, ובדיוק כמוני- כל אחד צריך לקבל את זה. למה אני אומרת "צריך"? כי כמו שיש אנשים שאוהבים את המין השני, ככה יש אנשים שאוהבים את בן מינם, ולנו אין את הזכות לשלול מהם את זה.

לא הבנתי את החוק של אימוץ ילדים לגביהם. הם גם רוצים ילדים! הם גם רוצים לקיים משפחה! מה עם השוויון וההגינות? הם לא קיימים כשזה מגיע למצב שמבחינתנו הבנאדם שונה? די, נשבר, אנחנו ב-2019 ואף אחד לא שם לזה סוף! חייבים ללמוד לקבל את כולם כמו שהם! בלי שום קשר לקהילה הגאה, אנחנו צריכים לקבל את כולם בלי יוצא מין הכלל.

אנחנו עוד מעט בשנת 2020, שנה עגולה שאמורה להיות שמחה. בואו ננסה לעשות את 2020 טובה יותר.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
10 תגובות
misa מרס 23, 17:36
היי, את כל כך צודקת ואני כל כך מסכימה איתך פשוט. זה לא משנה מה המשיכה המינית של בן אדם, מה שעושה מישהו מישהו זה האישיות שלו, לא משנה אם הוא הטרו, גיי, בי, פולי, פאן וכ"ו. לצערינו אנשים מסוימים לא מבינים את מה שאת אומרת. אנחנו חיים ב2019, כל כל הרבה זמן במדינה לא שיוויונית?! אני פשוט כל כך נהנתי לקרוא את הפוסט, את מוזמנת לפנות אלי בפרטי, אני אשמח לשמוע ממך.
גרג מרס 21, 23:44
את צודקת
תגובות:
Nogala5 מרס 21, 13:58
?
תגובות: 578
מצאתי המון כתבות הומופוביות וזה מחרפן אותי. למה הם נקראים שונים? מה שכן לכותבת- טיפ להבא- תעשי אנטרים. זה הרבה יותר קשה לקרוא את זה שזה ככה, בגוש אחד.
תגובות: 578
מסכימה. מה שכן- לא מדובר פה רק בהומואים ולסביות- אלא בכל קהילת הלהט''ב. אני אומנם סטרייטית אבל תומכת בהם לחלוטין. מסכימה עם כל מילה בפוסט.
schweppesgirl מרס 19, 23:13
מסכימה לגמרי. מה הקטע של הומופובים? יש לי חברה ביסקסואלית, והיא בן אדם נורא נחמד. לא אכפת לי איזה מין של בני אדם היא אוהבת! כל עוד היא נחמדה ובעלת אופי טוב - אני מקבלת אותה.
תגובות: 293
כוכב נופל❤ מרס 19, 22:39
מסכימה איתך לגמרי⁦❤️⁩⁦❤️⁩ מתי נלמד לקבל את כולם?
Nikoosh✌ מרס 18, 12:38
צודקת לגמרי, למה לנו מותר דברים ולהם לא?!?!
yahav12 מרס 16, 19:28
אני כל כך מסכימה איתך! מה הבעיה של העולם לקבל את זה שלא כולם אותו דבר? יש אנשים שונים והם צריכים להיות גאים בזה. לא לחשוב שהם לא בסדר כי כבוד ראש הממשלה והאנשים בארץ חושבים שהוא לא בסדר ושהוא חולה בראש.
תגובות: 136
ronnie2422 מרס 16, 19:17
וואו את כל כך צודקת!!! אני כעסתי והתאכזבתי מאוד מהממשלה שלנו שתמכה בחוק הפונדקאות... שהוא לא נגד פונדקאות אלא נגד פונדקאות גאה! שזאת אפליה נגד קהילה שלמה בגלל הזהות המינית שלהם! אהבה זאת אהבה וזה לא משנה בין מי היא מתרחשת! אהבה היא לא מחלת נפש או משהו שאפשר "לתקן" כי אין מה לתקן, וזה מה שהם והחברה צריכה להבין ולהכיר בזה כדבר, כי כרגע אני נתקלת בעוד ועוד תגובות הומופוביות באינסטגרם וכל מיני רשתות חברתיות למיניהם. והאמת היא שא6ני בן אדם שמקבל כל דעה שהיא אם זה בנושא הדתי , פוליטי וכו אבל אני לא מקבלת תגובות כמו "הם סתם עוד אנשים שחולים בראש" או "הם סתם רוצים תשומת לב!" , את זה אני לא מקבלת!