גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

הקהילה הגאה

מה עם ערכי השוויון וההגינות? הם לא קיימים כשזה מגיע למצב שמבחינתנו הבנאדם שונה? אנחנו חייבים ללמוד לקבל את כולם כמו שהם!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
מרס 16, 18:37
photo

לסביות, הומואים, בי... מה הבעיה איתם?

זה שהם לא אוהבים את אותו מין שהגדרנו שחייב לאהוב והוא "המין השני" לא הופך אותם לשונים! הם בני אדם כמו כל אחד. הם שותים, הם אוכלים והם בעד המדינה שלנו, אז למה למרות שהם בני אדם, אנחנו צוחקים עליהם ולא נותנים להם זכויות? גם להומואים וגם ללסביות מגיע שיהיו ילדים, חיים נורמלים וזכות בחירה. זה לא בסדר שאנחנו לא מקבלים את זה! אנחנו במאה ה-21, ועדיין לא מקבלים את זה שיש אנשים שמתחברים למין הדומה לשלהם. אני מקבלת את זה, ובדיוק כמוני- כל אחד צריך לקבל את זה. למה אני אומרת "צריך"? כי כמו שיש אנשים שאוהבים את המין השני, ככה יש אנשים שאוהבים את בן מינם, ולנו אין את הזכות לשלול מהם את זה.

לא הבנתי את החוק של אימוץ ילדים לגביהם. הם גם רוצים ילדים! הם גם רוצים לקיים משפחה! מה עם השוויון וההגינות? הם לא קיימים כשזה מגיע למצב שמבחינתנו הבנאדם שונה? די, נשבר, אנחנו ב-2019 ואף אחד לא שם לזה סוף! חייבים ללמוד לקבל את כולם כמו שהם! בלי שום קשר לקהילה הגאה, אנחנו צריכים לקבל את כולם בלי יוצא מין הכלל.

אנחנו עוד מעט בשנת 2020, שנה עגולה שאמורה להיות שמחה. בואו ננסה לעשות את 2020 טובה יותר.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
12 תגובות
Lonely girl.b מאי 28, 18:48
היי אני בת 13 ואני ביסקסואלית גאה😂
תגובות:
אנונימית מאי 28, 17:43
אני ממש מסכימה איתך. אני לומדת בבית ספר דתי ושם במיוחד מדברים על הומואים ולסביות לא יפה ואני חושבת בדיוק כמוך!
misa מרס 23, 17:36
היי, את כל כך צודקת ואני כל כך מסכימה איתך פשוט. זה לא משנה מה המשיכה המינית של בן אדם, מה שעושה מישהו מישהו זה האישיות שלו, לא משנה אם הוא הטרו, גיי, בי, פולי, פאן וכ"ו. לצערינו אנשים מסוימים לא מבינים את מה שאת אומרת. אנחנו חיים ב2019, כל כל הרבה זמן במדינה לא שיוויונית?! אני פשוט כל כך נהנתי לקרוא את הפוסט, את מוזמנת לפנות אלי בפרטי, אני אשמח לשמוע ממך.
Liat12345 מרס 21, 23:44
את צודקת
תגובות:
Nogala5 מרס 21, 13:58
?
מצאתי המון כתבות הומופוביות וזה מחרפן אותי. למה הם נקראים שונים? מה שכן לכותבת- טיפ להבא- תעשי אנטרים. זה הרבה יותר קשה לקרוא את זה שזה ככה, בגוש אחד.
מסכימה. מה שכן- לא מדובר פה רק בהומואים ולסביות- אלא בכל קהילת הלהט''ב. אני אומנם סטרייטית אבל תומכת בהם לחלוטין. מסכימה עם כל מילה בפוסט.
schweppesgirl מרס 19, 23:13
מסכימה לגמרי. מה הקטע של הומופובים? יש לי חברה ביסקסואלית, והיא בן אדם נורא נחמד. לא אכפת לי איזה מין של בני אדם היא אוהבת! כל עוד היא נחמדה ובעלת אופי טוב - אני מקבלת אותה.
תגובות: 353
כוכב נופל❤ מרס 19, 22:39
מסכימה איתך לגמרי⁦❤️⁩⁦❤️⁩ מתי נלמד לקבל את כולם?
Nikoosh✌ מרס 18, 12:38
צודקת לגמרי, למה לנו מותר דברים ולהם לא?!?!
טעני עוד תגובות