גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

מסובך מידי...

יש מישהו שאני מחבבת ואני לא יודעת אם הוא גם אוהב אותי... אפשר עזרה? יועצת עונה לשאלות של בנות

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
ינואר 13, 00:36
photo

תודה רבה לאור רם, עובדת סוציאלית, רכזת "דלת פתוחה" חיפה. ניתן לפנות לכל סניפי דלת פתוחה - לייעוץ, מידע והדרכה ללא תשלום בטלפון 03-5101511 או   באתר האינטרנט

שאלה:

אני מאוהבת בילד. לא מאוהבת, מחבבת.

הוא לפעמים מראה לי שהוא אוהב אותי ולפעמים לא, ואני ממש ממש ממש מבולבלת!!! פעם הוא מסתובב איתי בהפסקות וצוחק איתי, ופעם הוא לא מדבר איתי כ"כ.
היה איזה יום שהלכנו (רק שנינו) לחפש את חדר 9 כי היה לנו שיעור שם, והוא דיבר איתי קצת ואחרי השיעור הוא הלך עם חברים שלו ולא דיבר איתי.

הוא ילד כזה ביישן, מופנם, לא מאלה שמדברים בווצאפ. בגלל זה אני מבולבלת. 

בשיעור עברית עברתי מקום כי התווכחתי עם ילד שאני יושבת לידו, והייתי לפניו בשולחן אחד. הסתרתי את הטלפון מאחורי הקלמר וראיתי סדרה. הוא צחק ודיבר איתי קצת, אבל אח"כ הוא הלך עם חברים שלו. 70% מהשיחות שלנו אני יוזמת. אני לא יודעת אם זה יעזור, אבל אני מכירה אותו חצי שנה ואנחנו לומדים באותה כיתה. 

מה לעשות?! תודה למי שתעזור לי 

אנונימית,
בת 13
 

תשובה:

שלום פונה יקרה,

נשמע שאת מתארת מצב מבלבל שמעסיק אותך הרבה. מדברייך אני מבינה שאת מכירה את הילד תקופה ממושכת ושדווקא יש ביניכם קשר טוב. כמו שאת מתארת, אם הוא ילד מעט ביישן ומופנם אולי מעט קשה לו ליזום איתך שיחות וזה לא אומר בהכרח שהוא לא רוצה להיות בחברתך.

מאחר שאתם בקשר ידידות כלשהו, הייתי מציעה לך ליזום איתו שיחה שבה תספרי לו על רגשותייך. אם תגלי שהוא מרגיש כמוך, תוכלו להתחיל בקשר ביניכם. אם יתברר שהוא לא מרגיש כמוך, קחי בחשבון שהקשר ביניכם עשוי להשתנות אבל לפחות תדעי שאזרת את האומץ וסיפרת לו על רגשותייך, ולפחות תדעי מה מצבך. חשוב לי שתדעי שבהחלט יכולים לקרות מצבים שבהם אנחנו נרצה בחור שלא ירצה אותנו, זה לא נעים אבל זה בסדר וזהו דרכו של עולם. באופן כללי, נשמע שאת נערה שמאוד מודעת לרגשותיה ורוצה להשיג את מטרותיה, ואלו תכונות נהדרות שאני בטוחה שיעזרו לך בקשרים גם בהווה וגם בעתיד.

אני מאחלת לך המון בהצלחה

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
0 תגובות