גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

לחסוך כסף בקיץ #3

זה החלק השלישי של: ''איך לחסוף כסף בקיץ''. ולאחר שנה שאני בייביסיטר לשתי משפחות , אני גאה להכתיר את עצמי כמאסטרית לכסף.

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 15, 2018 22:43
photo

אז לאחר שני פוסטים על מציאת עבודות לקיץ, ולאחר בקשות בלתי פוסקות לעוד פוסט בנושא, קבלו את החלק השלישי של: "איך לחסוך כסף בקיץ".

ולעניינינו, הקיץ זה תירוץ להוצאות. יש לך חודשיים שלמים שנועדו לבזבוזים. נוצרו כדי שאת תוכלי לבזבז את כל הכסף של ההורים שלך, ואז בקיץ הבא את תאלצי לחסוך ולשלם על הכל בעצמך. אני מכירה את זה מקרוב. ומי שלא מכירה את המצב הזה, אז אני כבר אומרת, הפוסט הזה לא נועד בשבילך. ומי שקראה את הפוסטים הקודמים, כבר יודעת שדיברתי מספיק על איך למצוא עבודה ולהסתדר בה. אבל היום, היום הפוסט יהיה על איך לשמור על הכסף שלך במהלך הקיץ.

בקיץ, תמיד יוצאים מלא עם חברות, ויוצאים לבילויים... אבל כל בילוי כזה לוקח לך את כל הכסף שחסכת מהעבודה שהשגת מהפוסטים הקודמים. ולכן, מצאו בילויים שלא מרוקנים את הארנק. אל תתקמצנו על עצמכן, תבלו! זה החופש שלכן... אבל אל תהיי כל יום במקום אחר שעולה הון עתק. תגווני. תמצאי בילויים שעולים פחות ותשלבי אותם עם בילויים שעולים יותר... (מי שרוצה, אני יכולה לכתוב פרק #4 ולהציע בו בילויים פחות יקרים אבל לא פחות מהנים!)

דמי כיס. תבקשי מההורים שלך דמי כיס לחופש. בנוסף לעבודה שלך (אם כבר השגת אותה) את תקבלי גם כסף מההורים שלך. כל הורה והתנאי שלו. ההורים שלי נותנים לי כל יום 5 ש"ח כדי לפצות על עוגמת הנפש שעברתי כשהם אמרו לי שאני לא יכולה לבזבז להם את הכסף בקיץ הזה, ואם אני אעשה מטלות בבית אני אקבל תוספת אקסטרה... כן כן, אני יודעת, זה אחד המבאסים.

המטרה. אם יש לך מטרה, כמו לקנות בגד שאת ממש רוצה, טלפון חדש או וואטאבר, אז תשימי את המטרה שלך בראש. כשאת מגיעה לסכום המבוקש, תשיגי את המטרה שלך. ועד שאת לא מגיעה למה שאת בדיוק רוצה, אל תקני דברים אחרים שפחות איכותיים ופחות מתאימים לך... את יכולה גם לבקש מההורים שלך שתתחלקו חצי חצי במחיר או פחות... תנסי להתמקח, ואם לא, אז לא. את יכולה להשיג את המטרה שלך גם בעצמך, גם אם זה קשה יותר.

ניהול כסף. תפתחי טבלת אקסל ובה כל ההכנסות שלך וההוצאות שלך. ממש כמו בבנק. ככה את תמיד מאורגנת עם הכסף, מודעת לכל מה שהוצאת בקיץ הזה, ובקיץ הבא תבדקי את ההפרשים של ההוצאות מהקיץ הקודם, ותנסי להקטין אותן.

 

אלה העצות שלי. מי שאהבה שתגיד לי ואני אעשה חלק #4 ומי שלא אהבה אז... ביי.

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
2 תגובות
mayat1234 יוני 17, 2018 17:32
תוכן פגעוני
יש לך כתבות מדהימות! אני אשמח לחלק 4!!
N-O-A-M יוני 15, 2018 22:53
תוכן פגעוני
חח מהמם! אני עוד לא מצאתי עבודה אבל אני החברה שלי מנסות לפתוח עסק בייביסיטר ולעשות קופה משותפת.. אשמח לחלק 4#!!