גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

איך למצוא עבודה בקלות?

עכשיו החופש הגדול מגיע ואנחנו הולכות לבזבז הרבה כסף, אז כדי שלא יהיה משעמם בחופש ושנרוויח כסף תוך כדי, קבלו כמה רעיונות איך להרוויח כסף בקלות!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 14, 2018 10:48
photo

1. הורים - בטוח להורים יש חברים או אנשים מהמשפחה אנשים שצריכים בייביסיטר או דוגי סיטר וכאלה, אז תעזרו בהורים שלכן כדי שישאלו אותם והנה יש לכן עבודה ראשונה.

2. אינטרנט - תחפשו באינטרנט גנים בעיר שלכן שמחפשים עובדים, או דרך אתר העירייה, ותתקשרו אליהם. אם אתן רואים שהם לא מחפשים בכל זאת תתקשרו להציע עזרה נוספת או שלפחות ישרו אותם למקרים חריגים.

3. טובות עם כלבים? - תפרסמו בפייסבוק מודעה בקבוצה של העיר או משהו אם יש למשהו כלב שצריך שישמרו עליו, והנה יש לכן עוד עבודה (במידה ואין לכן פייסבוק- תפתחו אחד, זה יכול רק לעזור).

4. התנדבות - תתנדבו במקומות כך שאם ישאלו אתכן מה עשיתן עד היום, כמו מעין קורות חיים כאלה, תוכלו להגיד שהתנדבתן זה כך שתמצאו חן יותר בעיניי המעסיקים.

5. ראיון עבודה - אם כבר יש לכן ראיון עבווה. תבואו לבושות בצורה יפה, איזה שמלה או טי שירט רגילה וג'ינס, אבל לא איזה חולצה מקושקשת או מכנס יותר קצר.

6. קשר עם הבוס - במידה ואתו התקשרתן חשוב שתשמעו בטלפון רציוניות ומוכנות לעבוד, ככה המעסיקים יקשיבו לכן יותר.

7. מטרות - הציבו לכן מטרות שאתן אתן רוצות כמו להישאר באותה עבודה כל החופש ותעשו הכל כדי לממש אותה, ואם תצליחו אז יהיה לכן הרבה יותר קל למצוא עבודה במקום אחר אחר כך, או שתישארו באותה עבודה גם במהלך השנה (במידה והיא לא בבוקר או לוקחת יותר מידי זמן, יש לכן גם לימודים בנות!).

 

וזהו, זה סוף הפוסט, מקווה שאהבתן, אולי במהלך היום יעלה עוד פוסט אז תישארו מעודכנות 

כאן הייתה בננה14, אוהבת אתכן <3

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
4 תגובות
נויה מאי 04, 2023 18:03
תוכן פגעוני
רעיונות טובים?
תגובות: 331
kookoo יוני 21, 2018 10:47
תוכן פגעוני
רעיונות מושלמים!
תגובות: 826
Pretty_girl_2 יוני 19, 2018 17:06
תוכן פגעוני
מעולה! ממש עזרת!
mayat1234 יוני 17, 2018 14:51
תוכן פגעוני
כתבה מעולהה