גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

איך להתנהג ליד הקראש?

אוהבת אותו ורוצה שישים לב אלייך? קחי כמה טיפים איך להתנהג ליד הקראש שלך מפה ותשימי לב איך תוך שנייה מתחילים איתך בנים!

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
אפריל 16, 2018 19:45
photo

היוש מהממות!💗 

היום החלטתי לכתוב לכן טיפים על איך להתנהג ליד הקראש שלכן ולא לעשות פאדיחות, וכל הדברים המביכים שכולנו עושות ליד הקראש שלנו (אני כבר אומרת, זה לגילאים 12-14 בערך...).

טיפ מספר 1- תהיי את עצמך. זה הכלל הראשון. אל תהיי מושפעת מבנות אחרות. גם ליד הקראש שלך, תתלבשי איך שאת רוצה, אם את אוהבת להתאפר- לכי על זה! תראי ביטחון, שאף אחד לא יכול להגיד לך משהו על זה... וגם אם כן- זה לא משנה לך כי זה מה שאת אוהבת וזה מה שתעשי. כי בינינו- אף בן לא יירצה ילדה שנגררת אחרי בנות כל הזמן... 

טיפ מספר 2- תשתפי פעולה בכיתה. שזה אומר שתשתתפי הרבה בשיעורים, תראי את היכולת שלך, תראי שאת בולטת ושלא אכפת לך אם התשובה נכונה או לא, העיקר שהשתתפת. תשתפי פעולה גם בדברים הכי נידחים כמו יום הולדת למורה שלך או משהו, תיזמי דברים, וגם אם לא הצלחת ליזום וילדה אחרת העלתה את הרעיון של לכתוב ברכות על הלוח, תמהרי לקחת טוש ולכתוב מלא ברכות על הלוח.

טיפ מספר 3- אל תתביישי מבנים. אל תתביישי לומר נגיד **** י'מגניב! או משהו כזה. אל תתביישי לשאול בנים שאלות ותזרמי עם הצחוקים שלהם. טוב, כולנו יודעות שבנים זה עם מטומטם, שאלוהים יודע מה עובר להם בראש.

טיפ מספר 4- תרכשי לעצמך המון חברות. אבל! ויש אבל גדול! רק חברות שתוכלי להרגיש בנוח להיות עצמך ולא להיגרר אחריהן! תקפידי גם חברות מהשכבה וגם מהכיתה, ככה שתמיד תוכלי להיות בחברת אנשים שאוהבים אותך. 

טיפ מספר 5- אל תתביישי לצחוק מבדיחות של ילדים. טוב, הטיפ החמישי טיפה מורכב, אבל רוב הבנות מתביישות לצחוק כי הקראש שלהן אולי לא צחק, או שהחברות שלהן לא צחקו. פשוט אם מצחיק אותך אז תצחקי! 

טיפ מספר 6- תציבי לעצמך גם גבולות! יש גם הרבה בנות שחושבות שמותר להן הכל. בשלב מסויים הן מתחילות להימאס על הבנים... אם את צריכה עיפרון, אל תחטפי מהקראש את הקלמר ותקחי לבד, אלא תבקשי ממנו. זו לא בושה לבקש! •לא מותר לך הכול!• 

טיפ מספר 7- אל תנעצי מבטים. אל תנעצי בקראש שלך מבטים ותחלמי על היום שתיהיו ביחד. את צריכה להיות בעניינים! אל תחלמי ואל תנעצי מבטים כי אם פתאום הוא יסתכל עלייך, הוא עלול לקלוט שאת מסתכלת עלייך ולא יבין מה קורה לך. 

טיפ מספר 8- יש הרבה בנים שלפעמים יורדים וצוחקים על בנות כשהם אוהבים אותן, ועושים את זה רק בשביל תשומת לב, אבל בסוף יוצא להם בדיוק ההפך. אז או שתזרמי איתם כשצוחקים עלייך (אני יודעת שזה קשה! ובגלל זה יש אופציה שנייה!) או שפשוט תגידי להם שיסתמו תפה שלהם ותראי להם שזה לא אכפת לך ותגלגלי להם עיניים. נקודת החולשה של בנים זה שמגלגלים להם עיניים. 

טיפ מספר 9- אל תצפי שאם עושים עלייך חרם בכיתה או משהו נסיך חלומותייך יבוא להציל אותך. את צריכה להילחם על המקום שלך לבד! 

טיפ מספר 10- אל תתני לבנים לרמות אותך. אל תיהיי פראיירית לידם. למשל דוגמא, אם הוא רוצה להחליף איתך צדדים בשולחן כי הוא רוצה לדבר עם ידידות שלו ואת לא רוצה להחליף מקום- פשוט תגידי לו שזה המקום שלך ושלא בא לך להחליף וזהו. באותו רגע הוא כבר לא יתעסק איתך. 

טוב אז מקווה שעזרתי לכן💗💗
וכמו שציינתי למעלה הכתבה היא בערך לגילאי 12 עד 14💗 ביושש לאביוו💗

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
8 תגובות
תגובות:
אורי יוני 03, 2018 16:47
טנקסססס
MISS_EYNAT אפריל 29, 2018 14:09
אחלה כתבה ואחלה טיפים! אוהבת המון!!
תגובות: 119
ronnie2422 אפריל 26, 2018 09:10
טיפ מס 3 גם שם לי חיוך על הפנים וגם הכי התחברתי אליה 3>
תגובות: 762
Ella💗 אפריל 22, 2018 18:26
ולמי שכתבה ראשונה, אני פשוט לא מעל גיל 14 אני כולה 12 וחצי אז לא ידעתי עם הקטעים האלה מתאימים גם לגילאים גבוהים יותר ולכן כתבתי בערך ליד הגילאים💗 שמחה שאהבתןןןןן
תגובות: 762
Ella💗 אפריל 22, 2018 18:25
חחח אנונימית צודקתתתתת😂😂💗
תגובות: 355
***אנונימית *** אפריל 22, 2018 18:00
כתבה מושלמת!!! וגם תכלס ממש מועילה אהבתי את הקטע שבנים לא אוהבים שמגלגלים עיניים וצודקת אלוהים יודע מה ובר להם בראש הם עם מטומטם אבל אי אפשר בלעדיהם חחחח
תגובות:
אנונימית אפריל 22, 2018 17:44
תודה עזרת לי!!😽💗
mayat1234 אפריל 22, 2018 16:36
כתבה נדירה! ולפי דעתי מתאימה גם לבנות מעל גיל 14 :)